Mainīt valodu:

Uzņēmumu aptauja par investīcijām

Paragraphs

Aicinām Jūs piedalīties SEB bankas aptaujā par investīcijām! Aptaujas rezultāti ļaus mums pilnveidot pakalpojumus tā, lai tie klientiem nodrošinātu vislabākos risinājumus un vērtību. Atbilžu sniegšana neaizņems ilgāk par 5 minūtēm. 

Pateicamies par veltīto laiku!

*Uz šiem jautājumiem ir jāatbild obligāti.

Vai Jūsu uzņēmums pašlaik veic ieguldījumus finanšu tirgos?
Kurus instrumentus Jūs izmantojat? (Izvēlieties visus atbilstošos variantus!)
Vai Jūs interesē investīciju iespējas Jūsu uzņēmumam?
Kas motivētu Jūs ieguldīt? (Izvēlieties visus atbilstošos variantus!)
Kāds ir Jūsu ieguldījumu laika periods?
Kāpēc izmantojat cita uzņēmuma pakalpojumus? (Izvēlieties visus atbilstošos variantus!)
Kas ir Jūsu vislielākās bažas par ieguldīšanu finanšu tirgos kā uzņēmumam? (Izvēlieties visus atbilstošos variantus!)
Kā Jūs vērtējat savas zināšanas par ieguldīšanu skalā no 1 līdz 5 (kur “1” ir “man pavisam nav zināšanu” un “5” – “man ir ļoti labas zināšanas”):
Vai nākotnē Jūsu uzņēmums vēlētos sākt izmantot kādu no zemāk minētajiem pakalpojumiem? (Izvēlieties visus atbilstošos variantus!)
Kāds ir Jūsu vēlamais pakalpojumu modelis?
Vai iepriekš jau izmantojāt kādus ieguldīšanas konsultāciju pakalpojumus?
Kāpēc izmantojat cita uzņēmuma pakalpojumus? (Izvēlieties visus atbilstošos variantus!)
Kāds ir Jūsu aptuvenais ieguldīšanai pieejamo līdzekļu apjoms?
Vai Jūsu uzņēmums pašlaik pārvalda valūtas, izejvielu vai procentu likmju riskus?
Kurus instrumentus izmantojat? (Izvēlieties visus atbilstošos variantus!)
Vai Jūs interesē sava uzņēmuma risku pārvaldīšana (valūtas, izejvielu vai procentu likmju riski)?
Kas motivētu Jūs sākt to darīt? (Izvēlieties visus atbilstošos variantus!)
Kāpēc izmantojat citu uzņēmumu pakalpojumus?
Vai Jūs vēlētos, lai mēs ar Jums sazinātos saistībā ar šo anketu?

Lūdzu, norādiet sava uzņēmuma nosaukumu un kontaktinformāciju!

Iesniedzot šo pieteikumu, esmu informēts, ka šajā aptaujā minēto datu apstrāde primāri paredzēta SEB bankas pakalpojuma sniegšanai, savukārt datu papildu apstrādi un ar to saistītos jautājumus nosaka Datu apstrādes principi.

Ieguldījumi ir pakļauti riskiem. Ieguldījumu vērtība var palielināties vai samazināties un vēsturiskie rezultāti un/vai ienesīgums nav drošs rādītājs nākotnes rezultātu un/vai ienesīguma prognozēšanai un negarantē līdzvērtīgu rezultātu un/vai ienesīgumu nākotnē.