Switch to mobile version. Augšup

Mūža pensija

 • Kas ir Mūža pensija?

  Kas ir Mūža pensija?

  Mūža pensijas apdrošināšana ir veids, kā pensijas gados ērtā un Jūsu vajadzībām piemērotā veidā saņemt pensiju 2. līmeņa uzkrājumu.

  Lasīt vairāk

 • Kā pieteikties Mūža pensijai?

  Lai pieteiktos, klientam ir jānoslēdz Mūža pensijas apdrošināšanas līgums. Pirms līguma noslēgšanas, klientam vispirms ir jādodas uz Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru.

  Lasīt vairāk


Noderīgi raksti

 • Aprēķināt savu pensiju var jau šodien

  Aprēķināt savu pensiju var jau šodien

  Par saviem pensijas gadiem domā arvien vairāk cilvēku – nav vairs modē uzskati, ka līdz pensijai nemaz nenodzīvosim vai ka tā būs tik nožēlojama, ka nav pat vērts censties to jebkādi ietekmēt.

  Lasīt vairāk

 • No 1 eiro dienā līdz 17 tūkstošiem

  No 1 eiro dienā līdz 17 tūkstošiem

  Arī ar pavisam nelielām ikmēneša iemaksām iespējams uzkrāt visai ievērojamu kapitālu savai pensijai. Ir tikai viens nosacījums – laikus jāķeras pie krāšanas. 

  Lasīt vairāk

 • Pieci pensiju 2. līmeņa dalībnieku ieguvumi

  Pieci pensiju 2. līmeņa dalībnieku ieguvumi

  Dalība pensiju 2. līmenī ir obligāta visiem strādājošajiem, kas dzimuši pēc 1971. gada 1. jūlija, savukārt tie, kas šobrīd ir vecāki par 45 gadiem, var izvēlēties – pievienoties vai nepievienoties pensiju 2. līmenim. Cilvēki, kas savulaik brīvprātīgi izvēlējās uzkrāt pensiju 2. līmenī, jau var sākt novērtēt sava lēmuma rezultātus.

  Lasīt vairāk

Pieteikums zvanam

Jums zvanīs SEB darbinieks, lai pārrunātu Jūsu iespējas izmantot Mūža pensijas apdrošināšanu.

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.