Switch to mobile version. Augšup

Biežāk uzdotie jautājumi

Zemāk ir sniegta informācija par visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par bankas pakalpojumiem, kā arī atbildes uz tiem.

Kā atjaunot piekļuvi internetbankai, ja nepareizi ievadīju kādu no kodu kalkulatora kodiem?

Ja piecas reizes pēc kārtas ir kļūdaini ievadīts Pieejas kods vai Autorizācijas kods, pieeja internetbankai tiek automātiski ierobežota uz 12 stundām.

Ja ir pieeja nepieciešama nekavējoties, to var atbloķēt, zvanot uz  SEB bankai pa tālruni +371 26668777.

Ja Pieejas kods vai Autorizācijas kods ir kļūdaini ievadīts desmit reizes pēc kārtas, pieeja automātiski tiek bloķēta pavisam un atjaunot to var tikai filiālē.

Ko darīt, ja ir nobloķēta Smart-ID lietotne?

Lai Jūsu Smart-ID lietotne netiktu izmantota ļaunprātīgi, Jūsu Smart-ID profils tiek bloķēts šādos gadījumos:

 • Trīs reizes pēc kārtas nepareizi ievadīts PIN kods (profils tiek bloķēts uz trīs stundām).
 • Atkārtoti, pēc trīs stundām, trīs reizes pēc kārtas nepareizi ievadīts PIN kods (profils tiek bloķēts uz 24 stundām).
 • Trešajā reizē, trīs reizes pēc kārtas nepareizi ievadot PIN kodu (kopā deviņas reizes), Jūsu datu aizsardzības nolūkos PIN kods tiek bloķēts neatgriezeniski. Lai turpinātu lietot Smart-ID, Jums jāizdzēš savs profils no ierīces un jāreģistrējas no jauna. 

Kādi ir pārskaitījumu izpildes laiki?

1. Pārskaitījumi starp SEB bankas kontiem Latvijā notiek visu diennakti (arī brīvdienās un svētku dienās).

2. Pārskaitījumi EUR valūtā no SEB bankas uz citu banku

Pārskaitījumi eiro uz citu banku Latvijā tiek veikti darba dienās.

Ja pārskaitījums eiro tiek iesniegts SEB bankas filiālē līdz plkst. 15.00 un internetbankā/Telebankā līdz plkst. 16.00, maksājums tiek nodots saņēmēja bankai vai starpbankai tajā pašā dienā. Ja pārskaitījums tiek iesniegts pēc norādītā laika, tas tiek nodots nākamajā darbadienā.

Nepieciešamības gadījumā aicinām sazināties ar saņēmēja banku, lai noskaidrotu, cikos notiek naudas ieskaitījumu saņemšana no citām bankām.

SEB banka nodrošina maksājumu izpildi saskaņā ar Vienoto pakalpojumu cenrādi. Maksājuma izpildes ātrums un komisijas maksa par pārskaitījumu ir atkarīga no izvēlētās prioritātes, maksājuma valūtas, komisijas samaksas veida un no tā, kādā veidā tas tiek izpildīts – internetbankā/Telebankā vai SEB bankas filiālē.

SEB banka vienotais pakalpojumu cenrādis privātpersonām:

SEB bankas vienotais pakalpojumu cenrādis juridiskām personām:

3. Ieskaitījumi Eiro no citas bankas Latvijā uz SEB banku

SEB banka saņem pārskaitījumus/ieskaitījumus eiro no citām bankām Latvijā darbadienās plkst. 9:00, 11:00, 13:30, 16:15, 17:30.

Tiklīdz naudas līdzekļi tiek nodoti SEB bankas rīcībā, tie nekavējoties tiek ieskaitīti klienta kontā.

Pārskaitījuma izpildes ātrums ir atkarīgs no maksātāja bankas noteikumiem. Nepieciešamības gadījumā aicinām sazināties ar maksātāju, lai noskaidrotu, cik ātri maksājums tiks nodots saņēmēja bankas rīcībā.

Kas man ir jādara, ja karte ir nozagta vai pazaudēta?

Maksājumu kartes nozaudēšanas vai nozagšanas gadījumā karte drošības nolūkos ir jānobloķē. Jebkurā diennakts laikā izdarīt to var:

 • internetbankā (sadaļā Konti/kartes - Manas kartes);
 • mobilajā lietotnē (sadaļā Kartes izvēloties karti un nospiežot Bloķēšana);
 • zvanot bankai pa tālruni +371 26668777.

Kā es varu aizvietot/atjaunot karti?

Lai saņemtu jauno karti, nepieciešams pieteikt kartes aizvietošanu. Aizvietot maksājumu karti varat:

 • rakstot brīvas formas iesniegumu savā internetbankā vai zvanot SEB bankas Klientu centram pa tālruni +371 26668777 vai Skype (Skype vārds: SEB_Latvija);
 • personīgi ar pasi vai ID karti dodoties uz tuvāko SEB bankas filiāli un aizpildot pieteikumu par maksājumu kartes aizvietošanu.

Karte tiek aizvietota un nogādāta uz Jūsu norādīto adresi vai izvēlēto filiāli piecu darbadienu laikā.

Komisijas maksa par kartes aizvietošanu tiek ieturēta saskaņā ar SEB bankas Vienoto pakalpojumu cenrādi un ir atkarīga no kartes veida:

Privātpersonām

Juridiskām personām

Kas man jādara, ja vēlos noformēt kredītu?

Lai mēs varētu Jums piedāvāt vispiemērotāko kredīta risinājumu, aicinām pieteikties un saņemt bezmaksas konsultāciju pie SEB bankas kredītspeciālista.

Pieteikties konsultācijai var, zvanot pa tālruni +371 26668777 vai Skype (Skype vārds: SEB_Latvija), kā arī, aizpildot anketu SEB bankas mājaslapā. Divu darbadienu laikā ar Jums sazināsies speciālists no Jūsu izvēlētās filiāles, lai vienotos par vēlamo konsultācijas laiku.

Saņemt SEB bankas kredītspeciālista konsultāciju var arī rindas kārtībā tuvākajā SEB bankas filiālē. SEB bankas filiāļu saraksts.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.