Switch to mobile version. Augšup

Apdrošināšana - 14.09.2018
uzkrājums | veselība

Aprēķināt apdrošināšanas izmaksas var arī datorā

Cilvēkus, kas nekad nav izmantojuši apdrošināšanas pakalpojumus, esam dzirdējuši sakām, ka ar viņiem līdz šim nekas nelāgs nav atgadījies un arī turpmāk viss būs kārtībā, tomēr ne mazums ir arī tādu, kuri ir piedzīvojuši sāpīgus zaudējumus. 

Apdrošināšana ir ceļš uz sirdsmieru – iestājoties apdrošināšanas gadījumam, jūs vienā mirklī nezaudēsiet savus finansiālos pamatus.

Par nepieciešamību apdrošināties ikdienā aizdomājas vien retais. Tomēr no negadījumiem nav pasargāts neviens – absolūtajam vairākumam jeb 85% nelaimes gadījumu ir sadzīvisks raksturs, tas nozīmē, ka tie notiek, darot ikdienišķas lietas, kurām nepiemīt paaugstināts risks. Nereti tikai tad, kad nelaime jau notikusi, cilvēki sāk domāt par to, kā sevi pasargāt turpmāk.

Kāpēc vispār apdrošināties?

Pavisam ikdienišķs piemērs – augšējais kaimiņš ir nolējis jūsu svaigi remontēto dzīvokli. Ja būsiet apdrošinājis dzīvokli, otrreiz par remontu pašam jāmaksā nebūs. Ja ne,  protams, varat mēģināt piedzīt zaudējumus no kaimiņa, taču garantiju, ka tas izdosies, nav.

Ja runājam par veselību un dzīvību, tad te apdrošināšanai ir vēl lielāka nozīme. Statistika liecina, ka ik gadu 5000 Latvijas iedzīvotāju tiek piešķirta paliekoša invaliditāte. Savukārt katrs piektais cilvēks līdz 65 gadu vecumam ir pakļauts riskam saskarties ar smagām slimībām.

Dažkārt cilvēkiem šķiet, ka viņiem nav liekas naudas, lai apdrošinātos, tomēr pieredze liecina, ka tieši šiem cilvēkiem apdrošināšana ir īpaši nepieciešama, jo šai sabiedrības daļai lielāko tiesu nav būtisku ietaupījumu neparedzētām situācijām, kad apdrošināšana var kļūt par vienīgo veidu, kā izvairīties no būtiskas finansiālas lejupslīdes, rodoties neparedzētai dzīves situācijai vai notiekot “negaidījumam”, piemēram, ja slimības vai traumas dēļ cilvēks kādu laiku paliek bez iztikas līdzekļiem, jo viņa ienākumu un izdevumu attiecība krasi mainās.

Apdrošināšana ar jūsu vajadzību individuālu risinājumu

Reāli pastāv nevis viens, bet vairāki riski, pret kuriem būtu vērts apdrošināties. Cik cilvēku, tik variantu. Kā izvērtēt, kādus riskus apdrošināt, lai tas būtu izdevīgi un atbilstoši tieši  jums?

SEB Dzīvības apdrošināšana ir nākusi klajā ar jaunu produktu – Personīgā apdrošināšana. Šis ir nebijis piedāvājums apdrošināšanas tirgū, kas ļauj ikvienam pašam izvēlēties, pret kādiem riskiem viņam apdrošināties un pret kādiem – ne, jo neviens no tiem nav obligāts. Tas ir veids, kā iegūt sev piemērotāko un izdevīgāko apdrošināšanu, maksājot tikai par nepieciešamo.

Ietvert visus riskus vienā polisē, kā to piedāvā Personīgās apdrošināšanas koncepts, ir izdevīgāk nekā iegādāties katru apdrošināšanas polisi atsevišķi. Tas nozīmē, ka, maksājot mazāk, jūs būsiet apdrošināts pret vairākiem riskiem.

Personīgās apdrošināšanas kalkulators dažu minūšu laikā identificēs jums piemērotākos apdrošināšanas segumus un aprēķinās to cenu. Lai saņemtu atbilstošāko piedāvājumu, jānorāda tikai jūsu vecums, neto algas apmērs un ģimenes situācija, piemēram, vai jūsu apgādībā ir nepilngadīgi bērni.

Linda Ezerkalna

Uzziniet, cik maksā jūsu sirdsmiers

Vai jūsu budžets ir gatavs izmaksām, kas saistītas ar atveseļošanās procesu pēc slimības vai nelaimes gadījuma? Uzziniet, cik maksā sirdsmiers, jau tagad.

 • Apdrošināšana - 22.06.2017

  Kas jāzina par ceļojumu apdrošināšanu

  Apdrošināšana ir gluži kā vitamīni gripas laikā, kas jādzer, lai nesaslimtu. Tā ir kā ērču pote, lai varētu doties dabā neuztraucoties. Apdrošināšana jāiegādājas kaut vai tādēļ, lai nekas no tā visa, kas, iespējams, varētu atgadīties – sākot ar bagāžas pazušanu un beidzot ar slimošanu –, neradītu liekus izdevumus.

  Lasīt vairāk

 • Apdrošināšana - 18.07.2017

  Mīti un patiesība par mājokļa apdrošināšanu

  Mīti un patiesība par mājokļa apdrošināšanu

  Apdrošinātāju statistika liecina, ka ik gadu Latvijā vairākus simtus mājokļu skar negadījumi, kuru dēļ īpašniekiem rodas būtiski zaudējumi, – šā gada trijos mēnešos vien atlīdzībās izmaksāti vairāk nekā pieci miljoni eiro*.

  Lasīt vairāk


Citi raksti par šo tēmu

Vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00


 

Jūsu plāns neplānotiem notikumiem

Jūsu plāns neplānotiem notikumiem
 

 • Ikdienas drošībai
 • Ģimenes aizsardzībai, atmaksājot kredītu
 • Rūpēm par bērnu nākotni
 

Lūdzu, norādiet savus kontaktus, un SEB Life and Pension Baltic SE eksperti sazināsies ar Jums, lai palīdzētu izvēlēties piemērotāko apdrošināšanas veidu.

Jūsu dati tiks apstrādāti atbilstoši Datu apstrādes principiem (PDF), ar kuriem varat iepazīties arī SEB klientu apkalpošanas vietās.

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.