Switch to mobile version. Augšup

Konti

Lai kļūtu par SEB bankas klientu, atveriet kontu jebkurā bankas filiālē, un sāciet izmantot plašu bankas pakalpojumu klāstu — glabāt savā kontā naudas līdzekļus dažādās valūtās, ērti apmaksāt rēķinus, veikt pārskaitījumus internetbankā, lietot maksājumu kartes, veidot uzkrājumus, kā arī izmēģināt mūsdienīgas ieguldījumu iespējas. Ikdienas finanšu darījumiem aicinām izmantot Klienta komplektu.

 • Alga SEB bankas kontā

  Alga SEB bankas kontā

  Lai saņemtu algu SEB bankā, paziņojiet sava darba devēja grāmatvedībai Jūsu konta numuru. Ja vēl neesat SEB bankas klients, atvērt norēķinu kontu varat jebkurā SEB bankas filiālē.

  Lasīt vairāk

 • Norēķinu konts

  Norēķinu konts

  Norēķinu konts ir pamatpakalpojums sadarbības uzsākšanai ar banku. Tas ir paredzēts Jūsu regulāro ienākumu saņemšanai un to glabāšanai bankā, kā arī maksājumu veikšanai. 

  Lasīt vairāk

 • Darījuma konts

  Darījuma konts

  Darījuma konts ir paredzēts pirkšanas un pārdošanas darījuma drošībai, piemēram, pērkot vai pārdodot nekustamo īpašumu, automašīnu, jebkuru citu īpašumu, kā arī publiskā finansējuma piesaistei, īstenojot biznesa ideju.

  Lasīt vairāk

 • Vērtspapīru konts

  Vērtspapīru konts

  Ja Jums ir investīciju ieceres un vēlme gūt lielāku peļņu no saviem ieguldījumiem, atveriet vērtspapīru kontu SEB bankā, kur glabāt vērtspapīrus un veikt darījumus ar tiem.

  Lasīt vairāk

 • Multivalūtu konts

  Multivalūtu konts

  Ja veicat darījumus vairākās valūtās, aicinām izmantot multivalūtu norēķinu kontu. Internetbankā Jūs varat pievienot papildu valūtas jau esošam kontam vai atvērt jaunu norēķinu kontu.

  Lasīt vairāk

 • Kontu pārcelšana no citas bankas uz SEB

  Kontu pārcelšana no citas bankas uz SEB

  Ja vēlaties, varat pārcelt norēķinu kontus un tiem piesaistītos automātisko un regulāro maksājumu līgumus no citas bankas uz SEB banku.

  Lasīt vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.