Switch to mobile version. Augšup

Izvēlieties Jums piemērotāko klienta komplektu

Jūsu vecums
gadi
 
 
Norēķinu konti un multivalūtu konti
konti
 
 
Maksājumu skaits uz kontiem SEB bankā
mēnesī
 
 
Maksājumu skaits uz kontiem citās bankās
mēnesī
 
 
 
 
 
 
Aprēķināt
Salīdzināt visus komplektus
 • Pamata komplekts

  Pamata komplekts

  Pamata komplekts ir Jums piemērots, ja mēnesī veicat mazāk nekā 10 maksājumus no kontiem SEB bankā. Komplektā iekļauti pakalpojumi, kas nepieciešami ērtiem ikdienas norēķiniem un finanšu pārvaldīšanai internetā.

  Lasīt vairāk

 • Aktīvais komplekts

  Aktīvais komplekts

  Aktīvais komplekts ir Jums piemērots, ja mēnesī veicat vairāk nekā 10 maksājumus no kontiem SEB bankā, kā arī vēlaties izmantot kredītkartes sniegtās priekšrocības – papildu līdzekļus lielākiem pirkumiem un ceļojumiem.

  Lasīt vairāk

 • Jauniešu komplekts

  Jauniešu komplekts

  Jauniešu komplekts ir domāts 18 – 25 gadus veciem jauniešiem, kuri vēlas ērti, pārskatāmi un izdevīgi pārvaldīt savas finanses.

  Lasīt vairāk

 • Ģimenes komplekts

  Ģimenes komplekts

  Ģimenes komplekts ir Jums piemērots, ja vēlaties komplekta sniegtās iespējas izmantot kopā ar sev tuvajiem cilvēkiem. Komplektam var pieslēgt vēl līdz pat 5 lietotājiem, kuri var izmantot komplekta priekšrocības, bet nevar pārskatīt un pārvaldīt Jūsu kontus vai līdzekļus. Mēneša maksa tiek iekasēta no viena dalībnieka.

  Lasīt vairāk

 

Par personīgo finanšu plānošanu vairāk lasiet Infotelpas rakstos

 • Vēsturē lielākā aktīvu nodošana nākamajai paaudzei

  Vēsturē lielākā aktīvu nodošana nākamajai paaudzei

  Neatkarīgi no tā, vai tas ir uzkrāts kapitāls vai uzņēmums, kas joprojām aktīvi darbojas, ir svarīgi jau laikus domāt par pēctecību, apzinoties, ka labklājības plānošanas neatņemama sastāvdaļa ir arī tās nodošana nākamajai paaudzei.

  Lasīt vairāk

 • Kā atrast noderīgu dāvanu

  Kā atrast noderīgu dāvanu

  Ziemassvētki ir kopā būšanas laiks. Saka, ka Ziemassvētkos svarīgākais ir būt līdzās saviem mīļajiem, tomēr neatņemama svētku sastāvdaļa ir arī dāvanas. Katru gadu decembrī veikali ir pilni  cilvēku, kas meklē dāvanas, taču, gadu no gada apdāvinot tuviniekus, veiksmīgi piemeklēt tās tiešām kļūst arvien grūtāk.

  Lasīt vairāk

 • Kā svētku laikā nenogurt no nekonedarīšanas

  Kā svētku laikā nenogurt no nekonedarīšanas

  Šā gada nogalē būs daudz svētku brīvdienu, tātad ikvienam būs iespēja pavadīt tās kopā ar ģimeni. Esam apkopojuši dažus padomus, kas palīdzēs padarīt jūsu tuvākās divas nedēļas daudzveidīgākas.

  Lasīt vairāk

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.