Switch to mobile version. Augšup

Izvēlieties Jums piemērotāko klienta komplektu

Jūsu vecums
gadi
Vidējais maksājumu skaits SEB bankas ietvaros
mēnesī
Vidējais EUR maksājumu skaits uz citām bankām
mēnesī
Turpināt
Atpakaļ
Salīdzināt visus komplektus
* Maksājumi internetbankā no norēķinu konta: starp saviem un uz citu klientu kontiem SEB bankā; eiro valūtā uz citu banku Latvijā un EEZ valstīs (SEPA maksājumi); regulārie maksājumi; e-rēķinu automātiskā apmaksa. Kalkulatora aprēķiniem ir informatīva nozīme.
 • Pamata komplekts

  Pamata komplekts

  Ja šobrīd Jums nepieciešami tikai ikdienas bankas pakalpojumi, tad Jums būs piemērots tieši Pamata komplekts, jo tajā iekļauti tikai tie pakalpojumi, kuri nepieciešami, lai ērti veiktu ikdienas norēķinus ar karti un pārvaldītu savas finanses internetbankā. Turklāt, lietojot Pamata komplektu, Jūs kā Klientu priekšrocību programmas Sudraba vai Zelta līmeņa dalībnieks varēsit saņemt pakalpojumus ar izdevīgākiem nosacījumiem.

  Lasīt vairāk

 • Aktīvais komplekts

  Aktīvais komplekts

  Ar Aktīvo komplektu Jums būs plašākas iespējas rīkoties ar savām finansēm, jo komplektā ietilpst ne tikai bankas ikdienas pakalpojumi, bet arī kredītkartes priekšrocības – papildu līdzekļi lielākiem pirkumiem un ceļojumiem.

  Lasīt vairāk

 • Jauniešu komplekts

  Jauniešu komplekts

  Ja Tev ir 18-25 gadi, Tu vari pats kontrolēt savu finanšu ikdienu ērti, pārskatāmi un izdevīgi ar tieši jauniešiem piemērotiem bankas pakalpojumiem.

  Lasīt vairāk

 • Seniora komplekts

  Seniora komplekts

  Senioru komplekts ir īpaši piemērots mūsu klientiem virs 65 gadiem, un tajā ir iekļauti Jums paši nepieciešamākie bankas ikdienas pakalpojumi ērtiem, drošiem un pārskatāmiem norēķiniem.

  Lasīt vairāk

 • Ģimenes komplekts

  Ģimenes komplekts

  Ģimenes komplekts piedāvā plašākas finanšu pakalpojumu iespējas, jo tajā ietilpst ne tikai bankas ikdienas pakalpojumi, bet arī kredītkartes priekšrocības – papildu līdzekļi lielākiem pirkumiem un ceļojumiem. Turklāt, lietojot Ģimenes komplektu, visi pilngadīgie komplekta dalībnieki var pieteikties Klientu priekšrocību programmai ar iespēju bankas pakalpojumus saņemt ar izdevīgākiem nosacījumiem.

  Lasīt vairāk

 

Par personīgo finanšu plānošanu vairāk lasiet Infotelpas rakstos

 • Partneri, nevis konkurenti

  Partneri, nevis konkurenti

  Klienti vēlas finanšu tehnoloģiju jaunuzņēmumu ātrumu un banku uzticamību – abām nozarēm sadarbojoties, tas ir iespējams.

  inovācijas, maksājumi

 • Piecas situācijas, kad zibmaksājumi īpaši noder

  Piecas situācijas, kad zibmaksājumi īpaši noder

  Katram pazīstama situācija, kad steidzami nepieciešama nauda, bet pārskaitījums no citas bankas jāgaida stundām vai pat dienām ilgi. Jau pavisam drīz šī gaidīšana kļūs par pagātni, jo pateicoties Eiropas ātro maksājumu sistēmai pārskaitījumi starp bankām notiek dažu sekunžu laikā.

  Lasīt vairāk

 • Jauns gads, jaunas apņemšanās

  Jauns gads, jaunas apņemšanās

  Klāt jauns gads un jaunas iespējas. Katram no mums ir savas tradīcijas, kā iesākt jaunu gadu, tomēr visiem vai vismaz lielākajai daļai ir arī kas kopīgs – tās ir apņemšanās. 1. janvāris daudziem ir atskaites punkts, no kura sākas sev doto solījumu pildīšana.

  Lasīt vairāk

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.