Switch to mobile version. Augšup

Ģimenes komplekts – ikdienas bankas pakalpojumi Jūsu ģimenei

Vienu komplektu var izmantot 6 cilvēki

Ietaupījums ģimenei pat 19 eiro mēnesī*

Brīvība no komisijas maksām un limitiem

 

Ģimenes komplekts par 5 eiro mēneša maksu sniedz visiem komplekta dalībniekiem iespēju izmantot visus ikdienā nepieciešamos bankas pakalpojumus, neuztraucoties par komisijas maksājumiem:

  • Neierobežots skaits pārskaitījumu uz bankām Latvijā un Eiropā (SEPA);
  • Neierobežota skaita norēķinu kontu atvēršana un apkalpošana;
  • Mastercard bezkontakta vai VISA Stila norēķinu kartes mēneša maksa;
  • Mastercard bezkontakta vai VISA Stila kredītkartes ar kredītlimitu līdz pat 200% Jūsu mēnešalgas** mēneša maksa

Komplekta mēneša maksa tiek iekasēta tikai no viena dalībnieka. Pārējie komplekta lietotāji var izmantot komplekta priekšrocības, bet nevar pārskatīt un pārvaldīt Jūsu kontus vai līdzekļus.

 

Pēc pieteikšanās:

1

Dodieties uz internetbankas sadaļu Citi/Uzstādījumi – Klienta komplekti un norādiet personas, kuras vēlaties pievienot komplektam.

2

Jūsu norādītajām personām jāapstiprina pievienošanās Jūsu Ģimenes komplektam. To var izdarīt, spiežot uz internetbankas pirmajā lapā redzamā bannera vai sadaļā Citi/Uzstādījumi – Klienta komplekti.

 

* Salīdzinājumā ar situāciju, kad Jūs un vēl 5 komplekta dalībnieki izmantotu Aktīvo komplektu par 4 eiro mēnesī katrai personai.

** Ja konkrētais klients tiek apstiprināts vēlamajam kredītlimitam.

 

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.