Switch to mobile version. Augšup

Konference finanšu direktoriem un uzņēmumu vadītājiem ar izaugsmes ambīcijām

Aicinām piedalīties konferencē, lai:

  • iepazītos un uzklausītu uzņēmumu pieredzi par produktivitātes un efektivitātes tematiem;

  • pavadītu laiku formālās un neformālās sarunās ar Latvijas lielāko uzņēmumu finanšu direktoriem un vadītājiem.

CFO Forum, kas norisināsies 6. novembrī Latvijas Universitātes Zinātņu mājā, ir vērienīgākā SEB bankas klientu konference finanšu direktoriem un vadītājiem, kuriem mūsdienu mainīgie apstākļi ir iespēja biznesa attīstībai un pārmaiņām.

Konferences tematika šogad ir saistīta ar tādiem biznesa attīstībai svarīgiem un pastāvīgā attīstībā esošiem raksturlielumiem kā produktivitāte un efektivitāte. Foruma saturiskais nosaukums “Aiz ierastā – jauns veids, kā skatīties uz biznesu” atspoguļo šī gada pasākuma tēmas plašumu un vienlaicīgi arī sarežģītību.

Tradicionāli prezentēsim šī gada Baltijas finanšu direktoru aptaujas rezultātus un dalīsimies ar makroekonomikas aktualitātēm. Jūs dzirdēsiet uzņēmēju pieredzes stāstus un varēsiet piedalīties vairākās specializētās tematiskajās darba grupās. Foruma izskaņā gūsiet iedvesmojošu ieskatu personīgās produktivitātes veicināšanā, bet pasākumu noslēgsim ar saviesīgajām sarunām vakara neformālajā daļā.


© Foto: Toms Grīnbergs, Latvijas Universitātes Komunikācijas un inovāciju departaments

Šogad pasākums notiks pavisam jaunā un iedvesmojošā vietā – Latvijas Universitātes Zinātņu mājā, kas durvis uz lieliskajām telpām vēra vien šī gada sākumā. Tāpēc ceram, ka šī gada konference Jums sniegs vēl lielāku iedvesmu un jaunus iespaidus.

Latvijas Universitātes Zinātņu centrs
Zinātņu māja
Jelgavas iela 3, Rīga

 

Autostāvvieta

Latvijas Nacionālās bibliotēkas maksas autostāvvieta Mūkusalas ielā 5. Vai uz LU Zinātņu centra blakus esošām ielām: Jelgavas iela, Vienības gatve.
NB! Zinātņu centra stāvvieta apmeklētājiem nav pieejama.

12.00
Pusdienas, reģistrācija
13.00
Sākums
Ievadvārdi
Ieva Tetere, SEB banka
13.10
Ieskats Baltijas lielāko uzņēmumu finanšu direktoru aptaujā
Ints Krasts, SEB banka
13.25
Makroekonomikas apskats (angļu valodā)
Johan Javeus, SEB grupa
14.05
Kad Industrija 4.0 satiek Banku 4.0 (angļu valodā)
Roberts Pērsons (Robert Pehrson), SEB grupa
14.35
Pieredzes stāsts (angļu valodā)
Markit biznesa modelis un produktivitāte – uzņēmuma konkurētspējas garants
Andress Agasilds ( Andres Agasild), Markit
15.10
Kafijas pauze
15.40
Pieredzes stāsts
Produktivitāte koncernā Latvijas Finieris
Māris Būmanis, Latvijas Finieris
16.15
Paralēlās darba stacijas:

Korporatīvā pārvaldība – Kā uzņēmuma pārvaldības kvalitāte ietekmē produktivitāti?, vada Andris Grafs, Baltijas Korporatīvās pārvaldības institūta Latvijas pārstāvniecība

Agile bizness – Vai tas ir efektīvs veids kā augt?, vada Jānis Paksis, Accenture Latvija

5G – Kādas iespējas tas var radīt Latvijas uzņēmumiem?, vada Ingmārs Pūķis, LMT

Robotizācija – Vai Jūsu bizness ir gatavs to ieviest jau rīt?, vada Didzis Dejus, Squad Robotics

17.25
Neparasts ceļvedis Tavas darba dienas optimizēšanai (angļu valodā)
Stjuarts Rodžerss (Stewart Rogers), Grit Daily & VentureBeat (pasaules pilsonis, digitālais nomads)
17.55
Oficiālās daļas noslēgums
18.00
Latvijas Gada vīns 2019 godalgoto vīnu degustācija vīnziņa Kaspara Reitupa vadībā un saviesīgas sarunas pie vīna glāzes
21.00
Pasākuma noslēgums

 

Foruma laikā Jums lūgsim izvēlēties dalību divās darba stacijās.

Korporatīvā pārvaldība – Kā uzņēmuma pārvaldības kvalitāte ietekmē produktivitāti?

Andris Grafs, Baltijas Korporatīvās pārvaldības institūta Latvijas pārstāvniecība

Kāpēc uzņēmumu korporatīvā pārvaldība kļūst par arvien būtiskāku dienaskārtības jautājumu Baltijas valstu uzņēmumiem? Ja uzņēmumam ir ambiciozi plāni, bez saprotamas un sabalansētas korporatīvās pārvaldības neiztikt. Tāpat palielinās “spiediens” no investoriem un bankām sakārtot korporatīvo pārvaldību. Kas ir korporatīvās pārvaldības aspekti, kam šobrīd jāpievērš uzmanība? Vai korporatīvā pārvaldība ietekmē finansējuma piesaistes nosacījumus? Kā uzņēmuma pārvaldības kvalitāte ietekmē produktivitāti? Šie ir jautājumi, uz kuriem meklēsim atbildes darba grupā.

 

Agile bizness – Vai tas ir efektīvs veids kā augt?

Jānis Paksis, Accenture Latvija

21. gadsimts iezīmējas ar ārkārtīgi strauju lietu un procesu mainību, tādēļ uzņēmumiem ir ļoti svarīgi būt elastīgiem un pielāgoties tirgus izmaiņām. Agile biznesa kultūras nozīme ir mainīties līdzi laikam, ļaujot būt soli priekšā konkurentiem. Balstoties uz uzņēmuma Accenture pieredzi, Jānis dalīsies ar Agile kultūras priekšrocībām un veidiem, kā to ieviest organizācijā.

 

5G – Kādas iespējas tas var radīt Latvijas uzņēmumiem?

Ingmārs Pūķis, LMT

5G tīkla attīstības jautājumi ieviesīs korekcijas vidē, biznesā un vispārējos procesos, kādus tos esam redzējuši līdz šim. Ingmārs savā stāstā iezīmēs Baltijas jūras reģiona lomu šo izmaiņu gaitā, iepazīstinās ar 5G tehnoloģisko būtību un izmantošanas piemēriem.

 

Robotizācija – Vai Jūsu bizness ir gatavs to ieviest jau rīt?

Didzis Dejus, Squad Robotics

Lai palielinātu ražīgumu un samazinātu produkcijas pašizmaksu, notiks arvien apjomīgāka un straujāka uzņēmumu procesu automatizēšana. Tirgū būs dažādi pakalpojumu roboti, kuriem noteikt investīciju atdevi nebūs tik viennozīmīgi. Didzis iepazīstinās ar robotizācijas nākotnes izaicinājumiem, ar kuriem būs jāsaskaras uzņēmumiem, pastāstīs par to, kā mainīsies uzņēmumu ikdiena un iezīmēsies jauni sadarbības partneri.

Johans Javeuss (Johan Javeus)

Galvenais stratēģis, SEB grupa

LinkdeIn

Lasīt vairāk
Johans Javeuss SEB grupai pievienojās 2004. gadā kā analītiķis. Viņš ir vadījis SEB bankas ārvalstu valūtu tirgus izpētes komandu Zviedrijā un ieņēmis arī SEB grupas akciju tirgu stratēģijas vadītāja amatu. Pašlaik viņš vada 17 analītiķu komandu, kurā pārstāvēti ne tikai speciālisti no Stokholmas, bet arī no Oslo, Frankfurtes un Singapūras. Johans un viņa kolēģi rūpējas par to, lai tiktu radīti augstākās kvalitātes analītiskie materiāli par makroekonomiku, valūtu tirgu un fiksētā ienesīguma instrumentiem.
 

Ints Krasts

Valdes loceklis un lielo uzņēmumu apkalpošanas biznesa vadītājs, SEB banka

LinkedIn

Lasīt vairāk
Ints Krasts ir SEB bankas valdes loceklis un korporatīvo klientu apkalpošanas biznesa vadītājs Latvijā kopš 2014. gada. Savu karjeru SEB bankā Ints sāka 1999. gadā, un kopš tā laika bijis vairāku filiāļu vadītājs, kā arī ieņēmis arī SEB dzīvības apdrošināšanas un SEB līzinga kompānijas valdes priekšsēdētāja amatus.
 

Roberts Pērsons (Robert Pehrson)

Biznesa attīstības vadītājs, SEB grupa

LinkedIn

Lasīt vairāk
Robertam Pehrsonam ir plaša pieredze vadošos amatos biznesa un IT saskarnē. Pašlaik viņš vada biznesa attīstības nodaļu Transakciju pakalpojumu centrā SEB bankā Zviedrijā. Viņa pienākumi ietver maksājumu, skaidras naudas pārvaldības, tirdzniecības finansēšanas un debitoru parādu jomu. Pirms SEB viņš strādāja par konsultantu, vadot stratēģiskos projektus finanšu pakalpojumu nozarē. Viņa uzmanību piesaista inovāciju, jauno tehnoloģiju un tādu biznesa attiecību modeļi, kas var piedāvāt ilgtspējīgus risinājumus korporatīvajiem noguldījumiem, finanšu pārvaldībai un kapitāla tirgiem.
 

Andress Agasilds (Andres Agasild)

Līdzdibinātājs un vadītājs, Markit

LinkedIn

Lasīt vairāk
Andress Agasilds sāka strādāt IT nozarē kā datoru pārdevējs vietējā veikalā 15 gadu vecumā. Universitātes gados viņš palīdzēja izveidot vienu no lielākajiem Baltijas sistēmu integrācijas uzņēmumiem, kurā darbojās kā pārdošanas pārstāvis, vēlāk- partneris un valdes loceklis. 2003. gadā viņš līdzdibinātāja IT iepirkumu uzņēmumu Markit un līdz šim brīdim ir tā vadītājs. Šodien Markit ir globāls uzņēmums ar 100 milijonu eiro ieņēmumiem 33 valstīs.
 

Māris Būmanis

Valdes loceklis, Latvijas Finieris

Lasīt vairāk
Māris Būmanis, vairāk kā divdesmit gadus darbojas uzņēmumā Latvijas Finieris. Sācis kā maiņas vadītājs ražošanā un ieņēmis dažādus vadošos amatus kopš strādā uzņēmumā. Pašreiz ir akciju sabiedrības valdes loceklis, un ir atbildīgs par produktu attīstības un darba efektivitātes jautājumiem. Māris arī ir lielākās koncerna Latvijas Finieris rūpnīcas Lignums direktors.
 

Andris Grafs

Viceprezidents, Baltijas Korporatīvās pārvaldības institūta Latvijas pārstāvniecība

LinkedIn

Lasīt vairāk
Andris Grafs ir korporatīvās pārvaldības eksperts un lietpratējs tajā, kā praksē jāīsteno akcionāru, uzraudzības padomes, augstākās vadības un ieinteresēto pušu lomas. Viņš ir strādājis vairākos vadošos amatos sabiedriskās politikas veidošanas iestādēs, bezpeļņas organizācijās un uzņēmumos, tādējādi iegūstot zināšanas, kompetences un prasmes pārvaldībā, vadībā, stratēģijas izstrādē, projektu vadībā, sabiedriskajā komunikācijā un aizstāvībā augstākajā līmenī. Viņš ir piedalījies OECD valstu īpašumtiesību un privatizācijas prakses darba grupā no 2011. līdz 2014. gadam. Andris ir līdzautors Latvijas valdības koncepcijai par valsts uzņēmumu pārvaldības reformu un attiecīgajiem nacionālajiem tiesību aktiem, kas apstiprināti 2014. – 2015. un 2019. gadā.
 

Jānis Paksis

Programmu, Projektu Portfeļa vadītājs, Accenture Latvija

LinkedIn

Lasīt vairāk
Vairāk kā 15 gadu projektu vadības un uzraudzības pieredze vairākās Latvijas vadošajās bankās un citos uzņēmumos. Vairāk nekā 10 gadu pieredze Agile metodoloģijas ieviešanā starptautiskos projektos. Šobrīd Jānis ir Projektu Portfeļa vadītājs Accenture Latvija, kur ir iesaistīts lielu starptautisku projektu pārraudzībā.
 

Ingmārs Pūķis

Viceprezidents un valdes loceklis, LMT

LinkedIn

Lasīt vairāk
20 gadu pieredze telekomunikāciju, mārketinga un biznesa attīstībā. Meklē jaunas partnerības 5G risinājumu prototipēšanā.
 

Didzis Dejus

Dibinātājs un izpilddirektors, Squad Robotics

LinkedIn

Lasīt vairāk

Specializācija: 3D printēšana, jaunuzņēmējdarbība, finanšu konsultācijas, stratēģija, atjaunojamā enerģija, apmācība

 

Stjuarts Rodžerss (Stewart Rogers)

Redaktors un analītiķis Grit Daily & VentureBeat (pasaules pilsonis, digitālais nomads)

LinkedIn

Lasīt vairāk

Stjuartam Rodžersam ir vairāk kā 25 gadu pieredze tehnoloģiju uzņēmumu amatos pārdošanā, mārketingā un mentoringā. Viņš ir žurnālists, grāmatu un publikāciju autors un lektors par garīgo veselību tehnoloģiju nozares uzņēmumos, darba/ dzīves efektivitāti, mākslīgo intelektu, blokķēdēm un citām strauji augošām tehnoloģiju nozaru tēmām. Viņš ir Grit Daily galvenais redaktors un Venture Beat analītiķis. Pirms darbošanās žurnālistikā viņš bija vairāku veiksmīgu programmatūru izstrādes uzņēmumu vadītājs un bija vadošos pārdošanas un mārketinga amatos uzņēmumos ASV, Kanādā, Austrālijā un Lielbritānijā. Viņš ir digitāls nomads ar nenoteiktu dzīves vietu. Viņš bieži ir vadošu tehnoloģiju konferenču iedvesmas runātājs par augstāk nosauktajām tēmām un patreiz vada piecus startup uzņēmumus.

Interesanti fakti: Pēdējo pāris gadu laikā viņam nav noteiktas dzīvesvietas. Viņš ceļo apkārt pasaulei un apmeklē tehnoloģiju un inovāciju konferences, tiekas ar startup uzņēmumiem, kā arī interesējas ne tikai par digitālām tendencēm bet arī par garīgo veselību.

Tagi: #MentalHealth #Productivity #Positive Impact #DigitalNomad

 

Aleksejs Petrovs Valsts nekustamie īpašumi
Agnese Maskalāne Primekss
Agnese Mamaja Rīgas brīvostas pārvalde
Agnija Dzelme BYKO-LAT
Agris Ozoliņš Via 3L Latvia
Agris Amoliņš Pasažieru Vilciens
Aida Misiņa Avoti SWF
Aiga Hercoga Acme corporation
Aigars Freimanis Seesam Insurance Latvijas filiāle
Aleksei Avanessov Polipaks
Aleksnadra Borcova Banku augstskola
Alfs Janevics Latvijas Mobilais Telefons
Aleksandrs Meļņikovs Markit
Aļona Kokina Markit
Anders Marklund Bergs Timber AB
Andres Agasild Markit
Andris Samovičs REATON LTD
Andris Brikšķis Astor Group
Andris Grafs Baltijas Korporatīvās pārvaldības institūts
Anna Bula TET
Armands Sviķis A.C.B.
Arnis Jaudzems SIXT / Transporent
Asne Beķere TAMRO
Beāte Siliņa TC PLESKODĀLE
Birute Krūze Rīgas Siltums
Boris Zak Kreiss
Brynja Halldorsdottir Norvik HF
Dace Konrade Alfor
Dāvis Jansons Bauplan Nord
Didzis Dejus Squad Robotics
Dzintars Znotiņš FILTER
Edgars Kvālis Energoremonts Rīga
Edgars Strazds Fitek
Edmunds Riekstiņš MAPON
Egija Smila MERKS
Einārs Garoza Squalio Group
Elvis Dradžels Stockholm School of Economics in Riga
Elvīra Korsakova Linstow Center Management
Ernests Muhlinkins Stockholm School of Economics in Riga
Gatis Gaigals Vita Markets
Gints Bumbieris LATVIJAS VALSTS MEŽI
Gints Bukovskis TET
Harijs Švarcs SG Capital Partners AIFP
Ieva Grīnerte Capital Mill
Ieva Grīnberga Eugesta un Partneri
Ilva Saulīte SCHENKER
Ilze Bukulde PATA
Ilze Pastore SALMO
Ilze Vilks RECIPE PLUS AS/ SENTOR FARM
Inese Jaseviča Ideal Services
Ingmārs Pūķis Latvijas Mobilais Telefons
Ingrīda Rožukalne AKZ
Inna Alne MY FITNESS
Irina Voronova BOHNENKAMP
Irina Briže RIMI BALTIC
Ivars Vertuls NARVESEN BALTIJA
Ivars Ozoliņš Auto Kada
Iveta Katkovska Valsts nekustamie īpašumi
Iveta Siliņa MŪSA MOTORS RĪGA 
Ivo Luka-Indāns NP Properties
Jana Gridasova Olainfarm
Jānis Romanovskis Grindeks
Jānis Skubiņš Livonia Print
Jānis Urtāns Valsts nekustamie īpašumi
Jānis Irbe LATVENERGO
Jānis Valdmanis Linstow Center Management
Jānis Paksis Accenture
Jānis Bērziņš LIEPĀJAS ENERĢIJA
John Martin Tully MIKROTĪKLS
Jolanta Jēkabsone Domenikss
Kaspars Šenvalds NCH Advisors Inc
Kārlis Kaņeps-Kalniņš RIMI BALTIC
Kristaps Kučinskis NP Properties
Kristaps Bērziņš LR Capital
Kristīna Strazda MY FITNESS
Kristīne Silmane UPB
Kristīne Egliena Čaunāne UPB
Laima Līpace Lode
Lauma Ārgale - Atvase MAGNUM MEDICAL
Laura Jankevica TETRA PAK
Laura Eglīte UPB
Liene Švirksta Printful Latvija
Linda Kaminska PERNOD RICARD LATVIA
Lita Jansone Jocker LTD
Līga Abramoviča ‎Orkla Confectionery & Snacks
Līga Zīle SCHWENK Latvija
Magda Zaļā-Jansone Latvenergo
Maija Jaunkalne DAIĻRADE KOKS
Maksims Bulekovs BALTCOM
Māra Grava AUGSTSPRIEGUMA TĪKLS
Māris Stafeckis Astor Group
Māris Macijevskis Hansamatrix
Māris Meņģelsons Tiesu Namu Aģentūra
Māris Zariņš Stats Rent
Māris Būmanis Latvijas Mobilais Telefons
Mārtiņš Gode CONEXUS BALTIC GRID
Nataļja Kasale RUT
Olavs Legzdiņš ELAGRO TRADE
Pauls Ābele Latvija Finieris
Pauls Raimonds Sīlis Stockholm School of Economics in Riga
Pēteris Grieze SG Capital Partners AIFP
Pēteris Guļāns NHC 4
Pēteris Lejnieks STRABAG
Reinis Bērziņš ALTUM
Rolands Gorodeckis L-ekspresis
Rolands Rimicāns Rettenmeier Baltic Timber
Romāns Sidorovs Groglass
Romāns Tjurins Latvijas Gāze
Ronalds Šlosbergs Oribalt Rīga
Sandijs Āboliņs-Ābols BaltCap AIFP
Sandra Dadze Jungent Latvia
Sanita Greize AE Partner
Santa Sīpola Circle K
Sebastian Groeblinghoff Latvijas Gāze
Sergejs Konopijevs Nordeka
Sigita Šalkovska FILTER
Sintija Baltiņa Dunker Latvija
Stefan Jugel VALMIERA GLASS GROUP
Vita Čirjevska VIRŠI A
Ints Krasts SEB banka
Ieva Tetere SEB banka
Jeļena Cīrule SEB banka
Kārlis Danēvičs SEB banka
Viktors Šeršņovs SEB banka
Jānis Ozoliņš SEB banka
Kristaps Strazds SEB banka
Mārtiņš Rubezis SEB banka
Edijs Linbergs SEB banka
Valdis Vēza SEB banka
Guntis Lazdiņš SEB banka
Deniss Podļeskis SEB banka
Uģis Nelsons SEB banka
Mihails Zaikovskis SEB banka
Emīls Zālītis SEB banka
Agris Žīgurs SEB banka
Ineta Bukele SEB banka
Ieva Sargune SEB banka
Anders Larsson SEB Group
Andris Lāriņš SEB banka
Agnija Šaudiņa SEB banka
Agnese Ozolkāja SEB banka
S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.