Switch to mobile version. Augšup

Norēķini

Uzsākot sadarbību ar SEB banku un atverot uzņēmuma norēķinu kontu, Jūsu rīcībā ir visplašākās pārskaitījumu iespējas gan Latvijas robežās, gan ārpus tām. Izmantojot internetbanku vai Telebanku, Jūsu ikdienas naudas pārskaitījumi būs ātri, ērti un īpaši izdevīgi.

 • Iekšbankas maksājumi

  Iekšbankas maksājumi

  Iekšbankas maksājumi eiro vai ārvalstu valūtā starp saviem kontiem vai uz cita SEB bankas klienta kontu ir visātrākā naudas pārskaitījumu iespēja, jo notiek nekavējoties, arī brīvdienās un svētku dienās. Ar bankas izveidotajiem maksājumu paraugiem iegūsiet laiku un pārliecību, ka ievadītie rekvizīti ir korekti.

  Lasīt vairāk

 • Eiropas maksājumi

  Eiropas maksājumi

  Pēc vienotās eiro maksājumu zonas (SEPA) ieviešanas Jūs varat veikt ātrus un izdevīgus maksājumus eiro valūtā internetbankā uz citām bankām Latvijā un Eiropā (uz 28 Eiropas Savienības dalībvalstīm, kā arī uz Islandi, Lihtenšteinu, Norvēģiju, Šveici, Monako, Sanmarīno un Andoru).

  Lasīt vairāk

 • Pārrobežu maksājumi

  Pārrobežu maksājumi

  Pārrobežu pārskaitījumi ir maksājumi uz ārvalstu bankām ikvienā valūtā, kurā SEB banka veic darījumus, kā arī pārskaitījumi ārzemju valūtās uz citām bankām Latvijā. Kļūstot par SEB bankas klientu, Jūsu uzņēmums varēs izmantot visas priekšrocības, ko sniedz piederība SEB grupai 21 pasaules valstī.

  Lasīt vairāk

 • Regulārie maksājumi

  Regulārie maksājumi

  Ja Jūsu uzņēmumam ir partneri, kuriem regulāri pārskaitāt nemainīgu maksājumu summu, Jūs varat izvēlēties regulārā maksājuma pakalpojumu. Tādējādi banka veiks maksājumu Jūsu vietā, un Jums noteiktajā datumā atliks tikai nodrošināt vajadzīgo summu uzņēmuma kontā.  

  Lasīt vairāk

 • E-rēķinu saņemšana un automātiska apmaksa

  E-rēķinu saņemšana un automātiska apmaksa

  E-rēķina automātiskā apmaksa ir labākais risinājums regulāru, bet mainīgas summas rēķinu samaksai. Pakalpojuma ietvaros Jūs pilnvarojat SEB banku samaksāt rēķinus no Jūsu konta, atbilstoši pakalpojumu sniedzēju iesūtītajiem e-rēķiniem bankā.

  Lasīt vairāk

 • E-rēķinu nosūtīšana uz banku

  E-rēķinu nosūtīšana uz banku

  E-rēķini, ir pakalpojums, kas dod iespēju Jūsu klientiem SEB internetbankā saņemt elektroniskus rēķinus ar iespēju pieteikties to automātiskai apmaksai, kas nodrošina laicīgu Jūsu rēķinu apmaksu.

  Lasīt vairāk

 • SEPA rēķinu automātiskā apmaksa

  SEPA rēķinu automātiskā apmaksa

  Automātiska rēķinu apmaksa SEB bankā iespējama arī SEPA maksājumiem jebkurā Eiropas Savienības valstī, kā arī Islandē, Lihtenšteinā, Norvēģijā, Šveicē un Monako.

  Lasīt vairāk

 • Norēķini par pirkumiem internetā

  Norēķini par pirkumiem internetā

  Norēķini internetā ir mūsdienīga uzņēmuma un tā klientu ikdienas nepieciešamība, tāpēc piedāvājam daudzveidīgas pakalpojumu apmaksas iespējas internetā. Izmantojot SEB maksājumu karti vai internetbanku, Jūs pārliecināsieties par interneta norēķinu ātrumu, drošību un pārskatāmību.

  Lasīt vairāk

 • Baltic Online

  Baltic Online

  Pakalpojums ļauj saņemt konta pārskatus un veikt maksājumus no saistīto uzņēmumu kontiem SEB bankā Igaunijā un Lietuvā.

  Lasīt vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.