Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2018 10 08 - 13:20

Par godu Latvijas simtgadei SEB banka plāno novadīt finanšu pratības lekcijas 100 Latvijas skolās

Ar mērķi stiprināt jauniešos izpratni par finanšu plānošanu un naudas lietām, SEB bankas darbinieki jau ceturto gadu, sākoties mācību gadam, apmeklē skolas ar finanšu pratības lekcijām. Iepriekšējo trīs gadu laikā SEB darbinieki Latvijā, Lietuvā un Igaunijā apmeklēja vairāk nekā 500 skolu, novadot ap 1000 lekciju, kuras apmeklēja vairāk nekā 21 tūkstotis skolēnu. Par godu Baltijas valstu simtgadei SEB banka šim mācību gadam izvirzījusi ambiciozu mērķi – apmeklēt ar finanšu pratības lekcijām vismaz 100 skolas katrā valstī. Līdz ar to skolas īpaši aicinātas pieteikties finanšu pratības lekcijām.

“Katru gadu, aptaujājot jauniešus vecumā no 18 līdz 25 gadiem, secinām, ka jauniem cilvēkiem ir diezgan paviršas zināšanas par finanšu plānošanu – arvien liela daļa nesaprot uzkrājumu veidošanas būtību un nepieciešamību, nepievērš pietiekamu uzmanību ikdienas tēriņu plānošanai un pieprasa lielas algas, nedomājot par to, kā algas veidojas un kāpēc svarīgi ir runāt par darba produktivitāti un pieredzi. Bet tās ir zināšanas, kurām būtu jāveidojas vēl skolas laikā. Un, ja skolas programmā finanšu pratība nav iekļauta, tieši mums, finanšu nozarē strādājošiem, jābūt vēstnešiem, kuri varētu iepazīstināt jauniešus ar naudas pasaules likumiem. Jau trīs gadus SEB bankas darbinieki visā Baltijā apmeklē skolas ar finanšu pratības lekcijām. Turpināsim tradīciju arī šogad, bet ar daudz ambiciozāku mērķi – par godu Baltijas valstu simtgadei novadīt apmeklēt vismaz 100 skolas katrā valstī,”  norāda SEB bankas vadītāja Ieva Tetere.

Lekcijas vecāko klašu skolēniem ir tikai daļa no SEB bankas finanšu pratības programmas, kura iekļauj sevī arī ekskursijas skolēniem SEB finanšu centrā Valdlaučos, kā arī dalību Finanšu pratības nedēļā, kuru koordinē Finanšu un kapitāla tirgus komisija.

Aicinām Latvijas skolas pietikties SEB darbinieka vizītei, aizpildot anketu līdz 15. novembrim – seb.lv/finansu-pratiba.

Pieteikums SEB finanšu pratības lekcijai

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.