Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2018 04 11 - 10:55

SEB banka šogad piedāvās jauniešiem pilnīgi jauna koncepta vasaras praksi – Youth LAB

Šogad SEB banka Latvijā plāno vēl nebijušu vasaras prakses programmu 30 jauniešiem. Praksei aicināti pieteikties studenti, kuri vēlas ne tikai gūt pieredzi par darbu bankā un pilnveidoties paši, bet arī piedalīties tieši jauniešiem domātu bankas pakalpojumu izstrādē. Paralēli darba pienākumu pildīšanai praktikantiem būs iespēja piedalīties īpaši viņiem izstrādātā Youth LAB jeb jauniešu laboratorijā, tikties ar iedvesmojošiem runātājiem un iesaistīties projektos, kas vērsti uz izglītošanu un sevis pilnveidošanu.

SEB banka divu mēnešu (jūlijs-augusts) garai vasaras prakses programmai uzņems 30 jauniešus, kuri pavadīs divus mēnešus izvēlētajās pārvaldēs SEB finanšu centrā Valdlaučos. Papildu tam reizi nedēļā ir plānotas aktivitātes īpaši viņiem izstrādātās Youth LAB ietvaros.

SEB bankas vadītāja Ieva Tetere: “Jaunieši ir mūsu prasīgākā auditorija, kas neļauj mums apstāties pie sasniegtā un mudina domāt par jauniem un laikam atbilstošiem pakalpojumiem. Šoreiz vēlamies piedāvāt jauniešiem iespēju pašiem izveidot tādu banku, kuru viņi vēlētos redzēt. Prakses laikā jaunieši vismaz reizi nedēļā piedalīsies speciāli viņiem pielāgotā darbinieku laboratorijā, kur viņu galvenais mērķis būs izstrādāt tieši jauniešiem domātus bankas pakalpojumus. Tāpēc aicinām pieteikties jauniešus, kuri pārliecināti, ka zina, kādai jābūt jaunas paaudzes bankai. Šis ir vēl nebijis projekts SEB bankas vēsturē, kā arī Latvijas mērogā, kas, mūsuprāt, sniegs praksei pievienoto vērtību. Uzņemot bankā praktikantu, mēs ne tikai piesaistām studentu, kurš vēlas apgūt profesiju un izaicināt sevi ar dažādiem uzdevumiem, bet arī paši apņemamies sniegt jaunietim nepieciešamās zināšanas un veltām laiku viņa pilnveidošanai.”

Pieteikties Youth LAB prakses programmai aicināti dažādu nozaru un studiju programmu studenti – finanšu, vadības zinātņu, HR, matemātikas, multimediju un citu nozaru topošie profesionāļi. 

SEB bankas inovāciju vadītājs Kārlis Karolis:“Jauniešiem būs iespēja ieskatīties inovāciju praktizēšanā. Īpaši viņiem tiek pielāgots darbinieku laboratorijas koncepts, kura ietvaros jaunie censoņi strādās pie sava redzējuma dažādu problēmu risināšanai, pārbaudot tos ar klientiem, veidojot prototipus un mācoties aizstāvēt savu ideju arī plašākas publikas priekšā.”

Turklāt Youth LAB prakses ietvaros jauniešiem paredzētas tikšanās ar iedvesmojošiem runātājiem – gan bankas darbiniekiem, gan sabiedrībā zināmiem ekspertiem. Plānots, ka 60% no darba laika jaunieši pavadīs, pildot darba uzdevumus, 20% – inovācijas laboratorijas aktivitātēs un vēl 20% – tiekoties ar runātājiem un piedaloties citās aktivitātēs.

Sevi pierādījušie studenti tiks aicināti piedalīties 2019. gada programmā vai strādāt SEB bankā.

Informācija par Youth LAB praksi pieejama www.seb.lv/youth-lab

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.