Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2017 08 03 - 08:40

Viktors Šeršņovs kļuvis par SEB bankas Lielo uzņēmumu apkalpošanas pārvaldes vadītāju

1. augustā par SEB bankas Lielo uzņēmumu apkalpošanas pārvaldes vadītāju kļuvis Viktors Šeršņovs, kurš iepriekš ieņēmis vadības pozīcijas uzņēmumu apkalpošanas jomā Danske Bank Latvijas filiālē un DNB bankā.

V.Šeršņovs ir profesionālis ar vairāk nekā 22 gadu pieredzi finanšu nozarē. No 2015. gada V.Šeršņovs vadījis Danske Bank Latvijas filiāles Uzņēmumu apkalpošanas pārvaldi un līdzdarbojies bankas vadības komandā, atbildot par juridisko personu apkalpošanu, kā arī līzinga un tirdzniecības finansēšanas jomām. Savukārt no 2007. līdz 2015. gadam V.Šeršņovs strādājis DNB bankā, ieņemot dažādas vadības pozīcijas korporatīvo klientu apkalpošanas jomā, tostarp, vadot DNB Uzņēmumu apkalpošanas pārvaldi, Finanšu restrukturizācijas pārvaldi un Enerģētikas un tranzīta finansēšanas daļu.

SEB bankas valdes loceklis un korporatīvo klientu apkalpošanas biznesa vadītājs Ints Krasts: “SEB banka ir vadošā banka korporatīvo klientu segmentā gan Ziemeļvalstīs, gan arī Latvijā. Mūsu klientu vidū ir Latvijas lielākie uzņēmumi un savu nozaru līderi, kas novērtē SEB bankas plašo pieredzi, augsto servisa līmeni un konkurētspējīgo piedāvājumu, taču visās šajās jomas mums jāturpina attīstīties un pilnveidoties. Tādēļ priecājos, ka mūsu komandai ir pievienojies spēcīgs profesionālis, kurš spēs mūsu pozīcijas ne tikai nostiprināt, bet arī paplašināt”.

Jaunais SEB Lielo uzņēmumu apkalpošanas pārvaldes vadītājs ir absolvējis Mančestras universitātes Finanšu pakalpojumu institūtu, kā arī pilnveidojis savas zināšanas un prasmes dažādos finanšu nozares profesionāļu tālākizglītības kursos un semināros.

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.