Switch to mobile version. Augšup

Izaugsmes programma uzņēmumiem

Kā augt par 10x nevis 10%?

 • Jaunu biznesa iespēju identificēšana
 • Biznesa izaugsme pašreizējā tirgū un paplašināšana uz ārvalstīm
 • Konkurētspējīga un atvērta biznesa modeļa izveide
 • Ilgtspējīgas un novatoriskas uzņēmējdarbības kultūras izveidošana

Izaugsmes programmas uzņēmumiem apraksts

 

Izaugsmes programmas uzņēmumiem semināri

Katrs Izaugsmes programmas uzņēmumiem seminārs sastāv no divām daļām - publiskās lekcijas, kas pieejama ikvienam interesentam, un darbam grupās, kas pieejams tikai programmas dalībniekiem.

Publiskās lekcijas notiek zemāk minētajos datumos no 9.15 līdz 11.00 SEB bankas Inovāciju centrā, Vaļņu ielā 11.

Noderīgi raksti

Izaugsmes programmas 2. sesija - 2018.gada rudens

Nodarbību video

 • 5.nodarbība: Kā finansēt savas biznesa idejas?

   

   

 • 4.nodarbība: Kā komunicēt ar klientiem viņu valodā?

   

 • 3.nodarbība: Kā eksperimentējot ar jaunām idejām sasniegt ilgtermiņa izaugsmi?

   

 • 2.nodarbība: Kā, izpētot klientu paradumus, apsteigt konkurentus?

   

 • 1.nodarbība: Kā izveidot uzņēmuma kultūru, kas palīdzētu augt uzņēmumam 10x?

   

 •  

Izaugsmes programmas 1. sesija - 2018.gada pavasaris

 • Kādas ir uzņēmumu Izaugsmes programmas uzņēmumiem dalībnieku ambīcijas?

   

 •  

 •  

 •  
 

Nodarbību video

 • 5. nodarbība: Kā kultūru barjeru pārvarēšana var pavērt jaunas iespējas izaugsmei?

  Daniels Pavļuts, Latvijas ārlietu ministra E. Rinkēviča padomdevējs, tendenču un aktuālās biznesa domāšanas vieslektors SSE Riga

 • 4. nodarbība: Kā pārliecināt darbiniekus par pārmaiņu nepieciešamību uzņēmumā un izvairīties no pretošanās tām?

  Juris Birznieks, uzņēmējs un investsors, Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkla dibinātājs

   

 • 3. nodarbība: Mārketinga 2.0 eksperimenti Jūsu biznesam

  Bjorn Uhss, mārketinga guru, 22 Tribes dibinātājs

   

 • 2. nodarbība: Vai mēs patiešām zinām mūsu klientu vērtības un vadāmies pēc klientu vajadzībām?

  Dāvis Plotnieks, GoPro & TEDxRiga

   

 • 1. nodarbība (2.daļa): : Kas ir labs MVP?

  Jean Mauris, Intellingence Boutique

   

   

 • 1. nodarbība (1.daļa): Metode, kā augt strauji augošā un mainīgā pasaulē

  Jean Mauris, Intelligence Boutique

   

   

 •  
 

Ievadpasākums

 • Iepazīšanās ar Izaugsmes programmu

  Anna Rozenfelde, Civitta

   

 • Pieredze Izaugsmes programmā

  Sander Aasna, Omniva Igaunija (angļu valodā)

   

 • Uzvara cīņā ar tradicionālo domāšanu

  Jeff Burton, Electronic Arts (angļu valodā)

   

 •  

Kas var pieteikties Izaugsmes programmā uzņēmumiem?

Izaugsmes programmā uzņēmumiem var pieteikties ikviens Latvijā reģistrēts uzņēmums, kura gada apgrozījums pārsniedz 200 000 EUR, kas darbojas vismaz divus gadus un kuram  ir ambīcija augt digitalizējoties, apgūstot jaunus tirgus, ieviešot jaunu produktu vai pakalpojumu, vai meklējot citus veidus izaugsmei.

Vai par dalību Izaugsmes programmā uzņēmumiem ir jāmaksā?

Uzņēmuma dalības izmaksas Izaugsmes programmā uzņēmumiem sedz SEB banka.

Kā norisināsies Izaugsmes programma uzņēmumiem?

Izaugsmes programmu uzņēmumiem veido divi bloki. Katru otro nedēļu notiks 6-8 stundu gara programma - semināri, kā arī mentoru un nozares profesionāļu vadītās darba grupas. Savukārt nedēļās, kad nenotiek klātienes semināri, Izaugsmes programmas dalībnieki pildīs  uzdevumus, kas var aizņemt aptuveni astoņas stundas.

Cik daudz laiks būs jāvelta dalībai Izaugsmes programmā uzņēmumiem?

Piedaloties Izaugsmes programmā uzņēmumiem, jāņem vērā, ka katram komandas dalībniekam, kas pārstāv uzņēmumu, būs jāvelta tai aptuveni astoņas stundas nedēļā.

Kam no uzņēmuma jāpiedalās Izaugsmes programmā uzņēmumiem?

Lai sasniegtu maksimālo programmas efektu, vēlams, lai Izaugsmes programmā uzņēmumu pārstāv vadības komanda vai cilvēku grupa (divu līdz piecu pārstāvju sastāvā), kura spēj savā uzņēmumā ieviest inovācijas un būtiskas pārmaiņas.

Kas vada Izaugsmes programmu un kas nodrošina tās saturu?

Izaugsmes programmas saturu, mentorus un citas kompetences nodrošina SEB bankas sadarbības partneris Civitta, kas ir viens no vadošajiem vadības konsultāciju uzņēmumiem Centrāl-Austrumeiropā ar birojiem 11 valstīs. Viens no būtiskākajiem uzņēmuma darbības virzieniem ir inovācija vadībā, kur Civitta ir plaša pieredze strādājot ar dažādiem inovāciju vadības projektiem esošos uzņēmumos, kā arī start-up projektos. Civitta klienti ir dažāda mēroga, sākot ar maziem uzņēmumiem, līdz pat Eiropas Komisijai. Civitta pieredze ietver- konsultācijas vairāk nekā 500 start-up uzņēmumiem, vairāk nekā 1000 stundas mentoringa, vairāk nekā 100 apmācību stundu, vairāk nekā 100 organizētu pasākumu, kā arī, piesaistītas investīcijas vairāk kā 2 miljardu EUR apmērā.

Kādi būs mana uzņēmuma ieguvumi no piedalīšanās Izaugsmes programmā?

Izaugsmes programmas mērķis ir veicināt Jūsu uzņēmuma izaugsmi, ideālā variantā - dažu gadu laikā desmitkāršojot jūsu uzņēmuma finanšu rādītājus. Programmas noslēgumā mentoru un ekspertu vadībā izstrādāsiet 6 mēnešu programmu, kas kļūs par pamatu šī mērķa sasniegšanai.

 

Daniels Pavļuts: Kā izveidot uzņēmuma kultūru, kas palīdzētu augt uzņēmumam 10x?

Daniels Pavļuts ir vadības konsultāciju uzņēmuma ZENO Consulting valdes loceklis, Latvijas ārlietu ministra Edgara Rinkēviča padomdevējs, kā arī tendenču un aktuālās biznesa domāšanas vieslektors Rīgas Ekonomikas augstskolā. Kā vadības padomdevējs, Daniels sniedz konsultācijas gan valsts, gan privātajam sektoram.

Daniels Pavļuts ieguvis maģistra grādu sabiedrības vadībā Hārvarda Universitātes Kenedija Pārvaldes skolā, bet profesionālo diplomu - kultūras menedžmentā Londonas Sitijas universitātē.

Daniela profesionālā interese saistīta ar vadības konsultācijām, investīciju vadību, Latvijas un Baltijas valstu start-up ekosistēmas pilnveidošanu, mērķauditorijas vadību, valdības attiecībām, kā arī nākotnes tendencēm un tehnoloģijām.

Dāvis Plotnieks: Kā, izpētot klientu paradumus, apsteigt konkurentus?

Dāvis Plotnieks ir GoPro biznesa vadītājs Baltijas valstīs, kreatīvās domāšanas un biznesa modelēšanas lektors Banku Augstskolā un TEDxRiga līdzdibinātājs un valdes loceklis.

Dāvis Plotnieks ieguvis doktora grādu ekonomikā Latvijas Universitātē. Dāvja akadēmiskās pētniecības intereses aptver inovācijas, jaunos finanšu instrumentus un sociālo uzņēmējdarbību, jo īpaši sociālo finansējumu, pūļa finansējumu un inovāciju vadību.

Darba pieredze, akadēmiskā izglītība un akadēmiskie pētījumi veikti vairākās pasaules valstīs, tostarp Zviedrijā, Īrijā, Šveicē un Latvijā.

Dāvim Plotniekam ir vairāk nekā 10 gadu pieredze vadības konsultāciju jomā, konsultējot privātās, valsts un bezpeļņas organizācijas.

LinkedIn

Jean Mauris: Kā eksperimentējot ar jaunām idejām sasniegt ilgtermiņa izaugsmi?

Jean Mauris ir uzņēmējs, biznesa eņģelis, UI/UX dizaina izveides lietpratējs, kā arī C-līmeņa vadītājs dažādos IT uzņēmumos.

Jean savas 19 gadu profesionālās karjeras laikā ir guvis plašu pieredzi gan uzņēmējdarbībā, gan citās jomās, kas saistās ar uzņēmumu izveidi, piemēram, produktu izstrādē, UI dizainā u.c.

Jean profesionālā darbība iekļauj arī Latvijas pirmā jaunuzņēmumu inkubatora izveidi “eegloo”, kurš 3 gadu laikā ir veicis investīcijas 6 jaunuzņēmumos. Tāpat viņš ir dibinājis vienu no vadošajām web-dizaina un programmēšanas kompānijām Latvijā True Vision, kura peļņu palielinājis no 0 līdz 1 miljonam eiro.

Jean ir bijis mentors un biznesa treneris tādos brīvprātīgajos projektos kā Garage48 izveides procesā un dažādu universitāšu uzņēmējdarbību pasākumos u.c.

LinkedIn

Edgars Pētersons: Kā komunicēt ar klientiem viņu valodā?

Edgars Pētersons ir stratēģiskais plānotājs ar 11 gadu pieredzi un partneris radošajā aģentūrā Weekend. Mazāk kā četru gadu laikā aģentūra no četru cilvēku jaunuzņēmuma ir kļuvusi par vienu no nozares līderiem ar 26 kolēģiem un Latvijas vadošiem uzņēmumiem kā klientiem. Edgara pieredze ietver attīstību un pārmaiņas tādiem zīmoliem kā Bite, Liepāja, Virši, Madara Cosmetics, Maxima, Swedbank, LMT, Rimi, kā arī darbu pie citiem Latvijas un Baltijas vadošajiem zīmoliem.

Papildu aģentūras attīstībai Edgars darbojas kā jaunuzņēmumu mentors Rīgas Ekonomikas augstskolas Mentoru klubā, Rīgas Tehniskās Universitātes jauno uzņēmēju iniciatīvās un citos projektos. Izpratne par zīmolvedību un mārketingu tiek veicināta arī ar dalību semināros, konferencēs, vieslekcijās un kā pasniedzējam LADC Reklāmas skolā.

LinkedIn

Juste Pačkauskaite: Kā finansēt savas biznesa idejas?

Juste Pačkauskaite ir vadības konsultāciju uzņēmuma Civitta partnere Lietuvā, kurā viņa darbojas jau 7. gadu pēc kārtas. 

2005. gadā ieguvusi maģistra grādu Ekonomikā Viļņas universitātē.

Juste uzņēmumā Civitta vada stratēģiju, priekšizpētes un analītikas grupas. Savas karjeras laikā, Juste ir strādājusi kā finanšu analītiķe, lektore Eiropas Humanitārajā Universitātē un projektu menedžere, kurā spējusi pielietot gan menedžmenta konsultāciju, gan finanšu analītikas spējas.

LinkedIn

 

No 51 saņemtā pieteikuma ir izvēlēti 13 Latvijas uzņēmumi, kas piedalīsies Uzņēmumu izaugsmes programmas otrajā ciklā:

 • ABIO SIA
 • ATTA-1 SIA
 • DentaPlan SIA
 • G KOLIZEJS SIA
 • Kosters SIA
 • Mazo bērnu skola Knābis SIA
 • N.BOMJA MAIZNĪCA “LIELEZERS” SIA
 • Smartstore SIA
 • Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža SIA
 • Svaigi SIA
 • Taste CAPS! SIA
 • TENAX grupa
 • WILL SENSORS SIA

 

Zane Vītola, SEB bankas Inovāciju centra vadītāja

Izaugsmes programma ir lieliska iespēja visiem tiem uzņēmumiem, kuriem ir vēlme augt. Tas ir abpusējs darbs – gan no lektoru un mentoru puses, gan no paša uzņēmuma iesaistes un aktivitātes. Manuprāt, šī programma sniedz iespēju izaicināt savu “status quo” un kas var būt labāks par to?

, +371-26666576

 

Kārlis Karolis, SEB bankas Inovāciju vadītājs

Manuprāt, Izaugsmes programma ir iespēja ambicioziem uzņēmumiem atrast atbildes uz jautājumu, kādus praktiskus soļus spert, lai veicinātu izaugsmi. Vēl vairāk – sadarbojoties ar profesionāliem mentoriem, iespējams, sapratīsiet, ka jūsu ambīcijas ir vēl lielākas.

, +371-28301800

 

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.