Mainīt valodu:

Regulārie maksājumi

Paragraphs

Jūsu nauda tiks pārskaitīta savlaicīgi

  • Nosakiet maksājuma summu, saņēmēju un regularitāti
  • Jums nekas vairs nebūs jādara, jo nauda tiks pārskaitīta automātiski

Pieteikties internetbankā

Ja Jums regulāri (piemēram, reizi mēnesī vai nedēļā) ir jāpārskaita noteikta naudas summa vienam un tam pašam saņēmējam, aicinām izveidot regulāro maksājumu. Tas ļaus Jums nedomāt par naudas pārskaitīšanu, jo maksājums nepieciešamajā laikā tiks veikts automātiski. Jūs jebkurā laikā varat pārtraukt šo pakalpojumu vai mainīt tā nosacījumus.

Kad ir vērts izvēlēties šo pakalpojumu?

Regulārais maksājums ir labākais risinājums regulāriem vienādas summas pārskaitījumiem vienam un tam pašam saņēmējam, piemēram, aizdevuma, kredīta vai līzinga atmaksai, iemaksām darbinieku 3. līmeņa pensiju fondos. Fiksēta summa tiek pārskaitīta pakalpojumu sniedzējiem ar atrunāto regularitāti

Pārskaitījumi var tikt veikti starp Jūsu kontiem, kā arī uz citas personas vai uzņēmuma kontiem Latvijā un ārzemēs, tostarp arī ārvalstu valūtās. Valūta tiks konvertēta saskaņā ar spēkā esošo valūtas maiņas kursu.

Ērti noformēt internetā

Pieslēdzieties internetbankai, izvēlieties sadaļu "Maksājumi" – "Regulārie maksājumi", aizpildiet obligātos laukus un apstipriniet līguma datus.

Ja Jūs nevarat noformēt regulāro maksājumu internetbankā, Jūs varat  rezervēt konsultāciju klātienē. Neaizmirstiet paņemt līdzi personu apliecinošu dokumentu.

 

Cenrādis

Pakalpojums Cena
Pakalpojuma pieslēgšana Bez maksas
Izmaiņas līgumā Bez maksas
Pakalpojuma pārtraukšana Bez maksas
Maksājums Saskaņā ar attiecīgā maksājuma elektroniskajos kanālos maksu