Switch to mobile version. Augšup

Īstermiņa kredīti

Apgrozāmo līdzekļu finansēšanai piedāvājam īstermiņa aizdevumus gan kā vienreizēju ieskaitījumu uzņēmuma kontā ar atmaksas grafiku, gan kā papildu līdzekļu limitu ar noteiktu termiņu, kas ir piesaistīts Jūsu uzņēmuma norēķinu kontam.

 • Kredīts apgrozāmiem līdzekļiem

  Kredīts apgrozāmiem līdzekļiem

  Tas ir mērķa kredīts Jūsu uzņēmuma apgrozāmo līdzekļu palielināšanai konkrētā projekta ietvaros.

  Lasīt vairāk

 • Overdrafts

  Overdrafts

  Ja Jums ir nepieciešams palielināt uzņēmuma apgrozāmo līdzekļu apjomu plašākām ikdienas vajadzībām, neierobežojot piešķirtā finansējuma izmantošanu kādam noteiktam projektam, piedāvājam izmantot overdrafta iespējas. Overdrafta līdzekļi ir ērti pieejami, jo tā limits tiek piesaistīts Jūsu uzņēmuma norēķinu kontam.

  Lasīt vairāk

 • Mikrokredīts

  Mikrokredīts

  Ja vēlaties iegādāties darba instrumentus, tehniku vai aprīkojumu uzņēmumam, vai arī Jums aktuāls saimniecisko vai ražošanas ēku remonts, aicinām izvēlēties Mikrokredītu. To iespējams pieteikt internetbankā, un nodrošinājumam pietiek ar uzņēmuma īpašnieka personīgo galvojumu.

  Lasīt vairāk

 • Kredīts bez ķīlas ar ALTUM nodrošinājumu

  Kredīts bez ķīlas ar ALTUM nodrošinājumu

  Kredīts ir piemērots uzņēmuma investīciju projektiem, apgrozāmo līdzekļu finansēšanai un pamatlīdzekļu iegādei, piemēram, ražošanas aprīkojuma iegādei, saimniecisko un ražošanas ēku remontam u.c. līdz 20 000 EUR.

  Lasīt vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

Uzņēmēja komplekti

Izdevīgs risinājums Jūsu ikdienas finanšu darījumiem

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.