Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2016 02 01 - 11:00

SEB banka uzņēmumam Daiļrade Koks piešķir 5,5 miljonu eiro finansējumu

SEB banka pārfinansējusi uzņēmuma Daiļrade Koks saistības un piešķīrusi papildus finansējumu kopumā 5,5 miljonu eiro apmērā uzņēmuma attīstības plānu īstenošanai.

Banka finansējusi uzņēmuma ilgtermiņa kredītsaistības 3 miljonu eiro apmērā, piešķīrusi overdrafta limitu līdz 2 miljoniem eiro, kā arī atvērusi faktoringa kredītlīniju 500 tūkstošu eiro apmērā.

Uzņēmuma Daiļrade Koks valdes priekšsēdētājs Andris Jansons: “Abpusēja izpratne par sadarbības perspektīvām, kā arī ļoti konkurētspējīgi finanšu nosacījumi bija galvenie iemesli, kāpēc izvēlējāmies sadarbību ar SEB banku. Mēbeļu nozare ir specifiska, jo tā prasa relatīvi lielus kapitālieguldījumus un apgrozāmos līdzekļus, lai spētu sekmīgi konkurēt startautiskos tirgos. Daudz pūļu un zināšanu jāiegulda produktu attīstībā un tirgus apguvē. Sadarbība ar dizaineriem, savu zīmolu attīstība, izstādes, ieinteresētu klientu atrašana – tas viss prasa laiku un naudu. Arī tūlītēja atdeve no investīcijām ne vienmēr ir augsta, taču, sasniedzot noteiktu līmeni, var sagaidīt labus rezultātus.”

SEB bankas valdes loceklis Ints Krasts: “Ar uzņēmumu Daiļrade Koks mūs vieno ne tikai sadarbība finanšu jomā, bet arī līdzīgs skatījums uz ilgtspējīgu biznesa attīstību. Novērtējam uzņēmuma līdzšinējos sasniegumus, ceļot sava darba efektivitāti, attīstot jaunas produktu līnijas, kā arī mērķtiecīgi iegūstot jaunus klientus Eiropā un citur pasaulē. Tādēļ esam gandarīti kļūt par nozīmīgāko finanšu partneri uzņēmuma tālāko mērķu īstenošanā!”

Daiļrade Koks ir viena no lielākajām un modernākajām mēbeļu ražošanas kompānijām Latvijā, kas spēj mērķtiecīgi audzēt pievienoto vērtību savai produkcijai, nodrošināt augstu kvalitāti un veiksmīgi konkurēt ārvalstu tirgos. Uzņēmums pārvalda četras ražotnes – Vaiņodē, Tukumā, Viļakā un Valmierā, nodarbinot vairāk nekā 500 darbiniekus, lielākoties Latvijas reģionos. Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir mēbeļu ražošana no priedes un bērza masīvkoka, kā arī no krāsota MDF un finierētas skaidu plātnes.

Daiļrade Koks ir izveidojis veiksmīgu sadarbību ar dažādu valstu, īpaši Vācijas, Dānijas, Somijas un ASV mēbeļu importētājiem un dažādiem katalogiem, kas ļauj katru gadu palielināt eksporta apjomu un uzņēmuma apgrozījumu. Uzņēmuma produkciju ir iespējams aplūkot un iegādāties Rīgā, firmas veikalā “Čiekurs”, kā arī tirdzniecības centrā Spice.

Papildu informācijai:
Mārtiņš Panke, SEB bankas Ārējās komunikācijas vadītājs - 67215520, 26556965,
 

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.