Mainīt valodu:
Paragraphs

Aktīvu pārvaldība

Lai sasniegtu ieguldījumu mērķus, ir būtiski izveidot Jums piemērotu finanšu pārvaldības stratēģiju. Sagatavojot šo stratēģiju, mēs ņemam vērā Jūsu dzīvesveidu, līdzekļus, ienākumus, izdevumus un nākotnes plānus.

  • Individuāli ieguldījumu ieteikumi
  • Ieguldījumu portfeļa individuāla pārvaldība
  • Digitāli risinājumi neatkarīgiem ieguldītājiem 

Ieguldījumu ieteikumi

Mēs sākam ceļu pretī Jūsu ieguldījumu mērķiem, sagatavojot personīgu finanšu stratēģiju, veicot Jūsu dzīves standarta, līdzekļu, ienākumu, izdevumu un nākotnes plānu analīzi. 

Ieguldījumu ieteikumi var būt vienreizējs vai regulārs pakalpojums klientiem, kuriem ir ieguldījumu pieredze, gatavība analizēt SEB Private Banking ekspertu komandas ieteikumus un pieņemt savus lēmumus par stratēģijas īstenošanu.

Jūsu pašreizējās aktīvu struktūras noteikšana
Jūsu finanšu mērķu analīze
Jums pieņemama riska līmeņa saskaņošana
Eksperta ieteikums atbilstoši Jūsu individuālajām vajadzībām

Pilna Jūsu līdzekļu pārvaldība

Pilna portfeļa pārvaldība nozīmē Jūsu finanšu aktīvu administrēšanu un pārvaldību saskaņā ar apstiprināto individuālo stratēģiju, kura pirms tam ir saskaņota ar Jums. Šis pakalpojums tiek piedāvāts klientiem, kuri uztic savu ieguldījumu pārvaldību finanšu ekspertiem. Balstoties uz Jūsu mērķiem un pieņemamo risku, tiek izvēlēta un pārraudzīta piemērotākā stratēģija.

Portfeļa izveide
Izvēlētā riska pārbaude atbilstoši Jūsu vajadzībām
Portfeļa pielāgošana, balstoties uz SEB Investment Outlook
Regulāri ziņojumi

Patstāvīga ieguldījumu veikšana internetbankā un mobilajā lietotnē

Ja Jums jau ir pieredze attiecībā uz ieguldījumiem un vēlēšanās pārvaldīt ieguldījumus neatkarīgi, mēs Jūs aicinām uzzināt vairāk par mūsu piedāvātajām investīciju iespējām: internetbankā un mobilajā lietotnē.

Kā kļūt par SEB Private Banking klientu

Pieteikties konsultācijai