Switch to mobile version. Augšup

Privātā komanda finanšu mērķu sasniegšanai

Ja esat izvēlējies kļūt par SEB Private Banking klientu, Jūs apkalpos tieši Jums izveidota komanda – privātbaņķieris, viņa asistents, kredītu darījumu vadītājs, kā arī investīciju stratēģis. Visi šie profesionāļi pārraudzīs noteiktu Jūsu privāto bankas darījumu daļu. Privātās apkalpošanas komandas uzdevums ir nodrošināt tādu uzticamības līmeni, lai Jūs uzticētu mums savu un ģimenes aktīvu pārvaldību pat vairāku desmitu gadu garumā.

Jūsu personīgais privātbaņķieris ir uzticības persona visos finanšu jautājumos. Viņš pārzina Jūsu mērķus, vajadzības un pilnībā ir atbildīgs par Jūsu interešu aizsardzību. Privātbaņķieris laikus nojautīs Jūsu vēlmes un iepazīstinās ar dažādām iespējām un izdevīgiem piedāvājumiem vēl pirms Jūs pats par tiem izrādīsiet interesi. Privātbaņķiera palīdzība ir pieejama jebkurā diennakts laikā.

Jūsu privātajā apkalpošanas komandā strādā arī:

 • privātbaņķiera asistents, kurš ir atbildīgs par bankas ikdienas operāciju veikšanu Jūsu interesēs;
 • kredītu darījumu vadītājs, kurš ir atbildīgs par kredītu un līzingu administrēšanu;
 • investīciju stratēģis, kurš vienmēr informēs par aktuālo tirgus situāciju un tās svarīgiem notikumiem.

Mūsu darba pamatā ir Jūsu individuālā situācija, tāpēc – jo atklātāks būsiet, jo sekmīgāka izvērtīsies sadarbība. Kā SEB Private Banking klients Jūs nebūsiet tieši iesaistīts finanšu operāciju veikšanā, taču vienmēr būsiet notikumu centrā. Regulāras atskaites un personīgas tikšanās palīdzēs Jums pārliecināties, ka izvēlētais investīciju portfelis vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām, kuras, protams, laika gaitā var mainīties. Pats svarīgākais – Jūsu privātais baņķieris vienmēr būs informēts par izmaiņām tirgū un jaunām tirgus iespējām

Mūsu komanda ikdienā sadarbojas ar starptautiskajiem kolēģiem, tāpēc Jūsu rīcībā vienmēr ir aktuālākā informācija par globālajiem tirgiem. Ciešā sadarbība ar citu valstu SEB kolēģiem paver iespējas plašiem investīciju risinājumiem globālā mērogā un ir viena no mūsu spēcīgākajām priekšrocībām.

SEB starptautiskās komandas sadarbībai ar privāto investīciju pārvaldības speciālistiem atrodas Stokholmā, Londonā, Frankfurtē, Luksemburgā un Helsinkos. Savukārt Tallinā strādā īpaša SEB komanda, kas veic Austrumeiropas tirgu akciju analīzi un sniedz ieteikumus par ieguldījumu iespējām Austrumeiropā. SEB investīciju stratēģiem un pārvaldniekiem ir vairāk nekā desmit gadu ilga starptautiska pieredze un pasaulē augstu vērtētā profesionālā CFA® (Chartered Financial Analyst) kvalifikācija.

Private Banking kontakti

 • +371 67779799
  Fakss: +371 67779798

 • E-pasts

 • Nosūtīt ziņu
  Kontaktforma

 • Adrese
  Private Banking klienti tiek apkalpoti īpaši izveidotā centrā Vecrīgā,
  Vaļņu ielā 11.

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.