Mainīt valodu:
Paragraphs

Izaugsme uzņēmumiem

Mēs atbalstām ambiciozus uzņēmumus, kuru mērķis ir paplašināt savu uzņēmējdarbību.

Fintech partnerības

Partnerība ar inovatīviem uzņēmumiem ir būtisks solis ceļā uz klientu vajadzību un cerību apmierināšanu un pārsniegšanu.

Studenti un universitātes

Mēs esam pārliecināti, ka izglītības pasaulei – universitātēm, studentiem, zinātniekiem – ir milzīgs potenciāls, lai veicinātu inovācijas un ekonomisko izaugsmi Baltijas valstīs.

Personīgā izaugsme

Pasaule mainās nepieredzētā ātrumā -  mēs palīdzam saviem klientiem un darbiniekiem gūt ieskatu nākotnes tendencēs un atklāt personīgās izaugsmes iespējas.

SEB iekšējā inovāciju prakse

Mēs uzskatām, ka uzņēmējdarbības gars un inovatīvi uzņēmumi ir pamats tam, lai radītu labāku pasauli.

Meklējat cita veida sadarbības iespējas?

Mēs esam gatavi izskatīt citus sadarbības veidus. Sazinieties ar mums par savām idejām.

200+

uzņēmumi absolvējuši Izaugsmes programmu

7

Inovāciju projekti ar partneriem

4

Inovāciju centri

1200+

darbinieki iesaistīti inovāciju radīšanā

SEB Baltijas Inovāciju komanda

 

Baltijas Inovāciju komanda nodrošina pasaules klases saturu, rīkus un prasmes, lai ar pārliecību un lielāku noteiktību varētu attīstīt jaunas idejas.

 

Karlis from SEB

Kārlis Karolis

Inovāciju vadītājs Baltijas valstīs

karlis.karolis@seb.lv

Ance Āboliņa

Vada Inovāciju centru Rīgā, Latvijā

Ance Āboliņa

Inovāciju vadītāja iekšējās uzņēmējdarbības jomā

ance.abolina@seb.lv

Marius from SEB

Vada Inovāciju centru Viļņā, Lietuvā

Marius Ribokas

Inovāciju vadītājs partnerību jomā

marius.ribokas@seb.lt

Giedre from SEB

Giedre Ramanauskaite

Inovāciju vadītāja uzņēmējdarbības jomā

giedre.ramanauskaite@seb.lt

Kristina from SEB

Vada Inovāciju centru Tartu, Igaunijā

Kristina Lillo

Inovāciju vadītāja sadarbības jomā ar akadēmiskām aprindām

kristina.lillo@seb.ee

Anette Ustal

Anette Ustal

Inovāciju vadītāja ilgtspējīgas izaugsmes jomā

anette.ustal@seb.ee

Inovāciju centri Baltijas valstīs

SEB Inovāciju centri rada vidi uzņēmumu uzplaukumam - vietu, kur uzņēmēji var saņemt atbalstu, mācīties, sadarboties un sasniegt savus mērķus. Šī vide atvieglo eksperimentēšanu sadarbībā ar fintech, akadēmisko sektoru un uzņēmumiem, lai izveidotu partnerības, kas atbilst SEB biznesa mērķiem.

Image
Vilnius

Viļņa, Lietuva

Inovāciju centrs
Konstitucijos pr. 24,
LT-08105 Vilnius

Image
Riga

Rīga, Latvija

Inovāciju centrs
K. Barona iela 20,
LV-1050 Rīga

Image
Tallinn

Tallina, Igaunija

Inovāciju centrs
Tornimäe 2,
EE-15010 Talinna

Image
Tartu

Tartu, Igaunija

Inovāciju centrs
Narva 20,
EE-51009 Tartu

Mūsu vēsture un sasniegumi

 • Izveidota sadarbība ar studentu biznesa inovāciju programmu ESI vasaras praksē Youth LAB un hakatonos
 • Sākti 11 maģistra darbi par SEB piedāvātām tēmām Tartu Universitātē un Londonas Imperiālajā koledžā (Imperial College London)
 • Iniciēti 4 Baltijas Inovāciju komandas vadīti izpētes projekti
 • Izaugsmes programmā un citās inovāciju aktivitātēs integrēts fokuss uz ilgtspēju
 • Uzsākts jauns izpētes virziens – koprade ar citiem korporatīviem uzņēmumiem
 • Pievienojāmies Sandbox programmai - digitālu produktu vadības un dizaina domāšanas izglītības piekļuves punktam Tartu universitātē
 • Atvērts inovāciju centrs Tartu, tiek paplašināta sadarbība ar akadēmisko vidi
 • Ieviests Dizaina Sprints SEB bankā – Google Ventures izveidota metode, kas ļauj ar klientiem pārbaudīt jaunus konceptus nedēļas laikā
 • Sadarbība ar Mastercard, Lighthouse programmu, kas sniedz atbalstu fintech partneru meklēšanā sadarbības vajadzībām
 • Baltic Youth LAB – vasaras prakse, kuras laikā studenti var risināt reālus bankas izaicinājumus, piemērojot dizaina domāšanu un darbojoties pēc lean startup principa , lai radītu inovatīvus risinājumus
 • Atvērti inovāciju centri Viļņā un Rīgā
 • Izaugsmes programmas 1. izlaidums – uzņēmējdarbības akselerators mērķtiecīgiem MVU uzņēmējiem, kas ļauj sasniegt 10x lielāku izaugsmi ilgtspējīgā veidā
 • Atverot inovāciju centru Tallinā, SEB kļūst par pirmo banku Baltijas valstīs ar savu inovāciju centru
 • Uzsāk darbu Employee LAB – vieta, kur darbinieki izteica savas idejas un attīstīja tās iekšējo jaunuzņēmumu veidā

Izaugsme uzņēmumiem

Mēs atbalstām uzņēmumus, kuru mērķis ir paplašināt un attīstīt savu uzņēmējdarbību. Tādēļ esam izveidojuši savu atbalsta programmu – SEB Izaugsmes programmu. Tā palīdz maziem un vidējiem uzņēmumiem atrast jaunus izaugsmes modeļus un attīstīties ievērojami ātrāk nekā vispārējais tirgus ritms, neatkarīgi no tā, vai izaicinājums ir produktu un pakalpojumu digitalizācija, paplašināšanās jaunos tirgos vai cits virziens, kas uzņēmumam nes izaugsmi. To darot, mēs pievēršam uzmanību, lai izaugsme tiktu panākta ilgstpējīgā veidā.

SEB Izaugsmes programma ir 6 mēnešu izaugsmes akselerators, kas uzņēmuma komandās iesaista studentus, pētniekus un SEB mentorus, lai atrastu un sasniegtu ilgtspējīgu uzņēmējdarbības izaugsmi.

Projektu vadītāji

Kristina from SEB

Kristina Lillo

Ance Āboliņa

Ance Āboliņa

Marius from SEB

Marius Ribokas

Fintech partnerības

Sadarbība ar ārējām pusēm nekad nav bijusi tik svarīga kā šodien. Mūsu pasauli, ieskaitot uzņēmējdarbību, ātri ietekmē mainīgā patērētāju uzvedība, viņu cerības un tehnoloģiju maiņa. Tādēļ mēs SEB bankā, ticam atvērto inovāciju pieejai. Partnerība ar inovatīviem uzņēmumiem ir būtisks solis ceļā uz klientu vajadzību un cerību apmierināšanu un pārsniegšanu. Mēs realizējam un piedalāmies vairākās programmās un iniciatīvās, lai piesaistītu, izpētītu un veidotu sadarbību ar inovatīviem uzņēmumiem.

Pirmkārt, jūs varat sazināties ar mums tieši, izmantojot inovāciju centrus visās Baltijas valstīs, lai izpētītu sadarbības iespējas.
Otrkārt, mēs piedalāmies Mastercard Lighthouse Ziemeļvalstu un Baltijas valstu fintech attīstības programmā (FINITIV), lai izveidotu partnerību ar bankām un jaunuzņēmumiem.
Tāpat mūsu Open Banking platforma ļauj izstrādātājiem veidot mūsu esošajā infrastruktūrā iederīgus risinājumus.

Projektu vadītājs

Marius from SEB

Marius Ribokas

Inovāciju vadītājs partnerību jomā

marius.ribokas@seb.lt

Akadēmiskā sadarbība

Mēs esam pārliecināti, ka izglītības pasaulei – universitātēm, studentiem, zinātniekiem – ir milzīgs potenciāls, lai veicinātu inovācijas un ekonomisko izaugsmi Baltijas valstīs. Tādēļ mums SEB, Sadarbība ar akadēmisko sektoru kļūst arvien svarīgāka. Būdami nozares partneris universitātēm, esam spējuši dot ieguldījumu mūsu nākotnes ekspertu izglītošanā, nodrošinot reālus izaicinājumus un to izpēti. Tas dod akadēmiskā sektora pārstāvjiem lielisku praktisko pieredzi un tajā pašā laikā mums sniedz jaunus un inovatīvus viedokļus par aktuālajām problēmām. Turklāt mēs esam priecīgi piesaistīt vieslektorus universitātēm, atbalstīt studentu biedrības un iniciatīvas un nodrošināt nozares ekspertus dažādiem projektiem.

Lai apvienotu izglītības un uzņēmējdarbības pasauli, Tartu Universitātes studenti un zinātnieki arī pievienojas SEB Izaugsmes programmai, sniedzot vērtīgu reālās dzīves pieredzi darbā ar ambicioziem uzņēmumiem. Lai tas viss notiktu, SEB atvēra ceturto inovāciju centru Tartu Universitātes Delta ēkā, visa Tartu un, iespējams, pat Igaunijas, akadēmiskās ekosistēmas centrā. Mēs priecājamies par turpmāku sadarbību ar izglītības iestādēm un esam atvērti idejām, kas palīdz apvienot jaunatni, inovācijas un uzņēmējdarbību.

Projektu vadītāja

Kristina from SEB

Kristina Lillo

Inovāciju vadītāja sadarbības jomā ar akadēmisko sektoru

kristina.lillo@seb.ee

SEB iekšējā inovāciju prakse

Mēs uzskatām, ka uzņēmējdarbības gars un inovatīvi uzņēmumi ir pamats tam, lai radītu labāku pasauli. Tādēļ dinamiskai uzņēmuma kultūrai, mūžizglītībai un savstarpējai sadarbībai ir nozīmīga loma mūsu ikdienas dzīvē. Izstrādājot jaunus risinājumus, izšķirošu lomu iegūst uz klientu orientēta pieeja, tādēļ savā praksē mēs izmantojam pakalpojumu dizaina pieeju, kas ietver daudzpusīgas komandas, veicina radošumu un dod mums iespēju risināt sarežģītas problēmas.

Mēs arī izmantojam Dizaina Sprinta metodi [izveidoja Google Ventures], kas palīdz ātri iegūt klientu viedokļus ideju attīstības sākumā. Inovāciju radīšana ir ceļojums, kurā tiek atklātas iespējas, veidoti atbilstoši risinājumi un pastāvīgi uzlabojumi, pamatojoties uz klientu vajadzībām.

Projektu vadītāja

Giedre from SEB

Giedre Ramanauskaite

Inovāciju vadītāja iekšējās uzņēmējdarbības jomā

giedre.ramanauskaite@seb.lt

Ance Āboliņa

Ance Āboliņa

Inovāciju vadītāja iekšējās uzņēmējdarbības jomā

ance.abolina@seb.lv