Switch to mobile version. Augšup

Infotelpas raksti uzņēmējiem

 
 • Latvijas lauku uzņēmēji ir konkurētspējīgi

  Latvijas lauku uzņēmēji ir konkurētspējīgi

  Iekšzemes kopprodukts (IKP) pērn Latvijā kāpis par diviem procentiem, tomēr lauksaimniecībā pievienotā vērtība mazinājusies. Varam sevi mierināt un pat slavēt, ka salīdzinājumā ar 2004. gadu darba ražīguma kāpums* šajā nozarē starp citām ES dalībvalstīm ir trešais visaugstākais – 68%.

  Lasīt vairāk

 • Ar latvisko gēnu un eksporta jaudu

  Ar latvisko gēnu un eksporta jaudu

  Latvijas sabiedrības attieksme pret lauksaimniecību un lauku uzņēmējiem ir neviennozīmīga, un pastāv viedoklis, ka zemniekiem labumi gandrīz krīt no debesīm, jāprot tikai paņemt. Tajā pašā laikā Latvijā audzētās lauksaimniecības kultūras pārstrādātā veidā un kā izejvielas pārdod 165 valstīs. Vai to var uzskatīt par veiksmes stāstu?

  Lasīt vairāk

 • Savs uzņēmums paralēli studijām – biznesa inkubators

  Savs uzņēmums paralēli studijām – biznesa inkubators

  Daudziem jauniešiem jau studiju gados ir pietiekamas zināšanas, enerģija un vēlme, lai uzsāktu uzņēmējdarbību, taču pietrūkst līdzekļu. Labs risinājums šādā gadījumā ir biznesa inkubatori, kuru uzdevums ir radīt uzņēmējdarbības vidi jauno uzņēmēju izaugsmei, palīdzēt īstenot viņu idejas un attīstīt savu uzņēmumu.

  Lasīt vairāk

Jaunumi  |   Arhīvs

 
 • Jaunumi - 28.03.2017

  Daudzdzīvokļu īres namu būvniecību Valmierā finansēs SEB banka

  Otrdien, 28.martā, uzņēmums “Valmieras Namsaimnieks” un SEB banka noslēdza ilgtermiņa aizdevuma līgumu 6 miljonu eiro apmērā daudzdzīvokļu dzīvojamo īres māju būvniecībai Valmierā, Mālu ielā 1 un Ķiegeļu ielā 8.

  Lasīt vairāk

 • Jaunumi - 28.03.2017

  Inovāciju attīstību SEB bankā turpmāk vadīs Kārlis Karolis

  Mūsdienās inovācijām ir būtiska nozīme jebkura uzņēmuma izaugsmē. Inovācijas ir svarīgas ne tikai jaunu produktu izstrādē vai jaunu tehnoloģiju ieviešanā biznesa procesos, bet ikdienā piedāvājot risinājumus, kas ierastās lietas ļauj paveikt vienkāršāk. Sākot ar 20. martu, Kārlis Karolis (30) ir kļuvis par inovāciju vadītāju SEB bankā, kura galvenais uzdevums ir jaunu inovatīvu risinājumu meklēšana un attīstīšana, kā arī inovācijas vides attīstīšana uzņēmumā.

  Lasīt vairāk

 • Jaunumi - 24.03.2017

  Piedaloties Zemes stundā, SEB banka aicina arī ikdienā taupīt resursus

  Piedaloties Pasaules Dabas Fonda rīkotajā akcijā “Zemes stunda”, SEB banka šajā nedēļas nogalē izslēgs apgaismojumu SEB bankas Finanšu centrā Valdlaučos un bankas filiālēs daudzviet Latvijā, pievēršot uzmanību klimata pārmaiņām pasaulē un resursu efektīvai izmantošanai.

  Lasīt vairāk

Paziņojumi  |   Arhīvs

 
S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.