Switch to mobile version. Augšup

Infotelpas raksti uzņēmējiem

 
 • Kad nepareizi var būt pareizi

  Kad nepareizi var būt pareizi

  Lai gan mums šķiet, ka jaunībā izvēli vienmēr izdarām paši, patiesībā diezgan bieži mēdzam pakļauties sabiedrībā eksistējošiem pieņēmumiem, draugu viedoklim vai tuvinieku spiedienam, jo – “tā taču ir pieņemts”! Tomēr daudzi piemēri liecina, ka būt “nepareizam” nenozīmē nebūt veiksmīgam.

  Lasīt vairāk

 • SEB aptauja: lielo uzņēmumu noskaņojums pārsvarā pozitīvs

  SEB aptauja: lielo uzņēmumu noskaņojums pārsvarā pozitīvs

  SEB bankas veiktā aptauja liecina, ka neskatoties uz globāli neskaidro politiski ekonomisko klimatu, Baltijas valstu lielo uzņēmumu finanšu direktori raugās uz nākamo gadu pozitīvi. Tomēr ir arī jomas, kas rada bažas. Iepazīstinām jūs ar galvenajām aptaujas atziņām.

  Lasīt vairāk

 • Uzņēmuma mugurkauls – budžeta plāns

  Uzņēmuma mugurkauls – budžeta plāns

  Budžeta plāna izveide ļauj ne tikai identificēt pašreizējo situāciju un izvirzīt mērķus turpmākajiem divpadsmit mēnešiem, bet arī jau laikus apzināt iespējamos sarežģījumus un risinājumus. Esam apkopojuši kādam jau zināmas un kādam pavisam jaunas lietas, lai vēlreiz uzsvērtu to nozīmi un atvieglotu budžeta plānošanu.

  Lasīt vairāk

Jaunumi  |   Arhīvs

 
 • Jaunumi - 07.12.2016

  SEB aptauja: 81% klientu nezina sava uzkrātā pensiju kapitāla apmēru

  Katrs trešais aptaujātais atzīst, ka, viņaprāt, svarīgākā informācija par pensiju 2. līmeni, ir sava izveidotā uzkrājuma apmērs. Tai pašā laikā respondentu vairākums – 81% – nemaz nezina, cik liels pensiju 2. līmeņa kapitāls viņiem ir uzkrāts un katrs otrais nezina savu pensiju plānu, secināts SEB bankas klientu veiktajā aptaujā.

  Lasīt vairāk

 • Jaunumi - 30.11.2016

  Bezkontakta kartes ļauj norēķināties divreiz ātrāk

  Klientu apkalpošanas jaunākie tehnoloģiskie risinājumi mazumtirdzniecībā ir tikai sākums ceļam uz jauniem iepirkšanās paradumiem, kuros dominēs norēķināšanās ar bezkontakta kartēm, pašapkalpošanās iespējas, kā arī ērtas mobilās lietotnes.

  Lasīt vairāk

 • Jaunumi - 28.11.2016

  SEB bankai jaunas telpas Daugavpilī

  28. novembrī SEB bankas filiāle Daugavpilī uzsāk darbu jaunās, klientiem ērtāk pieejamās telpās Rīgas ielā 40. Jaunās filiāles telpas būs mūsdienīgākas, parocīgākas un klientiem vieglāk pieejamas.

  Lasīt vairāk

Paziņojumi  |   Arhīvs

 
 • PAZIŅOJUMI - 01.11.2016

  Termiņdepozīta izņemšana no juridisko personu pakalpojumu klāsta

  Ņemot vērā negatīvo procentu likmju ietekmi uz noguldījumiem, no 2016. gada 8. novembra SEB banka Baltijas valstīs juridiskām personām nepiedāvās termiņdepozītus tajās valūtās, kurās Eiropas Centrālās bankas noteiktās bāzes likmes ir negatīvas (attiecībā uz standarta piedāvājumu visās Baltijas valstīs tas attiecas uz eiro valūtu, Igaunijā papildus arī Zviedru kronām).

  Lasīt vairāk

 

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.