Switch to mobile version. Augšup

Infotelpas raksti uzņēmējiem

 
 • Kreditēšanas izaugsme atkarīga no ārējiem faktoriem

  Kreditēšanas izaugsme atkarīga no ārējiem faktoriem

  Kreditēšanas apjomi Latvijā gan privātpersonu, gan uzņēmumu sektorā aug lēni, tomēr diezgan stabili. Jārēķinās, ka arī tuvākajā nākotnē attīstības tempu lielā mērā turpinās noteikt ārēji faktori – no tā, cik labi tiem pielāgosimies, arī būs atkarīga izaugsme.

  Lasīt vairāk

 • 7 iemesli uzsākt savu biznesu

  7 iemesli uzsākt savu biznesu

  Par savu biznesu sapņo daudzi, bet savus uzņēmumus nodibina vien daži. Taču iemeslu nodarboties ar biznesu ir daudz: sākot ar izmaiņām ekonomikas vidē un beidzot ar personīgiem motīviem. Dažreiz tā tiešā vārda nozīmē ir vienīgā iespēja nodemonstrēt savu profesionalitāti praksē.

  Lasīt vairāk

 • Bizness bez kredītkartes – kā auto bez riteņiem

  Bizness bez kredītkartes – kā auto bez riteņiem

  Biznesa vajadzības ir dažādas, un daudzās no tām kredītkarte būs īstais palīgs. Turklāt runa nav tikai par lielām kompānijām, bet arī par mazo un vidējo biznesu.

  Lasīt vairāk

Jaunumi  |   Arhīvs

 
 • Jaunumi - 26.09.2016

  SEB bankas klienti turpmāk varēs noformēt patēriņa kredītu internetbankā

  SEB bankas veiktās aptaujas dati liecina, ka lielākā respondentu daļa (67%) uzskata, ka patēriņa kredītam visērtāk ir pieteikties internetbankā. Atsaucoties uz pieprasījumu un realizējot Digitālās attīstības programmu, SEB banka vēl pavasarī ieviesa iespēju patēriņa kredītam pieteikties internetbankā. Šobrīd pakalpojums attīstīts vēl tālāk – klienti var internetbankā arī noslēgt līgumu, kad finansējums ir apstiprināts, kā arī saņemt finansējumu savā bankas kontā.

  Lasīt vairāk

 • Jaunumi - 21.09.2016

  Ziemeļvalstu un Baltijas ekonomikas apskats: jaunu eksperimentu gaidās

  2016. gada pirmajā pusē daudzās valstīs bija vērojamas izaugsmes grūtības, tomēr jaunākie ekonomiskie signāli pārsvarā ir pozitīvi. Baltijas valstu ekonomikas pakāpeniski paātrinās izaugsmi.

  Lasīt vairāk

 • Jaunumi - 16.09.2016

  LKA un bankas aicina īpaši uzmanīgi attiekties pret e-pastu pielikumiem

  Latvijas Komercbanku asociācijas rīcībā nav informācijas, ka kādai Latvijas bankai vai banku klientiem būtu nodarīts kaitējums ar jauno datorvīrusu Dridex, tomēr LKA un bankas aicina visus banku klientus īpaši uzmanīgi un piesardzīgi attiekties pret visiem elektroniskajiem sūtījumiem, sūtīju pielikumiem, saitēm un informācijas pieprasījumiem.

  Lasīt vairāk

Paziņojumi  |   Arhīvs

 

 

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.