Switch to mobile version. Augšup

Kredīti mājoklim

 • Hipotekārais kredīts

  Hipotekārais kredīts

  Ja esat nolēmis remontēt esošo vai  iegādāties jaunu mājokli, piesakieties konsultācijai pie SEB bankas privātpersonu darījuma vadītāja, lai vienotos par Jums piemērotāko un izdevīgāko finansējuma risinājumu.

  Lasīt vairāk

 • Hipotekārais kredīts ar valsts galvojumu

  Hipotekārais kredīts ar valsts galvojumu

  Ja Jūsu ģimenē ir viens vai vairāki nepilngadīgi bērni, un Jūs domājat par jauna mājokļa iegādi vai būvniecību, tad Jums var noderēt valsts galvojums, ko nodrošina attīstības finanšu institūcijas Altum un SEB bankas īstenotā valsts atbalsta programma.

  Lasīt vairāk

 • Būvniecības kredīts

  Būvniecības kredīts

  Būvniecības kredīts ir Jūsu iespēja saņemt finansējumu izdevumiem, kas saistīti ar mājokļa būvniecību, pārbūvi, rekonstrukciju, kapitālo renovāciju, jaunbūves iegādi un celtniecības pabeigšanu.

  Lasīt vairāk

 • Kredītmaksājumu apdrošināšana

  Kredītmaksājumu apdrošināšana

  Finansiāla palīdzība kredītņēmējam un viņa ģimenes locekļiem mājokļa kredīta atmaksas laikā, ja rodas nopietnas veselības problēmas, kā arī dzīvības zaudēšanas vai piespiedu bezdarba gadījumos.

  Lasīt vairāk

 

Noderīgi raksti

 • Konkurence liek bankām būt tonusā

  Konkurence liek bankām būt tonusā

  Latvijas banku visai elastīgā kreditēšanas politika ir viens no iemesliem, kāpēc iedzīvotāji ir sākuši vairāk pirkt nekustamos īpašumus. To, cik noturīga būs šī tendence un citus ar aizdevumiem saistītos jautājums mēs uzdevām SEB bankas valdes loceklim Arnim Škaparam.

  Lasīt vairāk

 • Kur dzīvot studentam?

  Kur dzīvot studentam?

  Studentam, kurš iestājies augstskolā, jārisina daudz neskaidrību ne tikai par mācību norisi, bet arī par sadzīves jautājumiem. Turpināt dzīvot pie vecākiem, pārcelties uz kopmītnēm, īrēt vai iegādāties dzīvokli?

  Lasīt vairāk

 • Jauna dzīvesvieta – pirkt vai īrēt?

  Jauna dzīvesvieta – pirkt vai īrēt?

  Pieņemot, ka pirkt dzīvokli ir pārāk dārgi, cilvēki bieži vien izvēlas to īrēt, taču patiesībā vidējais kredīta ikmēneša maksājums – 236 eiro – šobrīd ir mazāks par vidējo īres summu.

  Lasīt vairāk

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.