Switch to mobile version. Augšup

Kredīti mājoklim

 • Hipotekārais kredīts

  Hipotekārais kredīts

  Ja esat nolēmis remontēt esošo vai  iegādāties jaunu mājokli, piesakieties konsultācijai pie SEB bankas privātpersonu darījuma vadītāja, lai vienotos par Jums piemērotāko un izdevīgāko finansējuma risinājumu.

  Lasīt vairāk

 • Hipotekārais kredīts ar valsts galvojumu

  Hipotekārais kredīts ar valsts galvojumu

  Ja Jūsu ģimenē ir viens vai vairāki nepilngadīgi bērni, un Jūs domājat par jauna mājokļa iegādi vai būvniecību, tad Jums var noderēt valsts galvojums, ko nodrošina attīstības finanšu institūcijas Altum un SEB bankas īstenotā valsts atbalsta programma.

  Lasīt vairāk

 • Būvniecības kredīts

  Būvniecības kredīts

  Būvniecības kredīts ir Jūsu iespēja saņemt finansējumu izdevumiem, kas saistīti ar mājokļa būvniecību, pārbūvi, rekonstrukciju, kapitālo renovāciju, jaunbūves iegādi un celtniecības pabeigšanu.

  Lasīt vairāk

 • Kredītmaksājumu apdrošināšana

  Kredītmaksājumu apdrošināšana

  Finansiāla palīdzība kredītņēmējam un viņa ģimenes locekļiem mājokļa kredīta atmaksas laikā, ja rodas nopietnas veselības problēmas, kā arī dzīvības zaudēšanas vai piespiedu bezdarba gadījumos.

  Lasīt vairāk

 

Noderīgi raksti

 • Jauna dzīvesvieta – pirkt vai īrēt?

  Jauna dzīvesvieta – pirkt vai īrēt?

  Pieņemot, ka pirkt dzīvokli ir pārāk dārgi, cilvēki bieži vien izvēlas to īrēt, taču patiesībā vidējais kredīta ikmēneša maksājums – 236 eiro – šobrīd ir mazās par vidējo īres summu.

  Lasīt vairāk

 • Kā labiekārtot mājokli?

  Kā labiekārtot mājokli?

  Ja pats neesi interjera dizainers, nav viegli saprast, ar ko sākt, lai iekārtotu savu jauno mājokli vai ieviestu pārmaiņas esošajā. Kā panākt maksimālu efektu ar nelieliem ieguldījumiem? Darīt pašam vai meklēt profesionāļa palīdzību? Jautājumu var būt vairāk nekā atbilžu.

  Lasīt vairāk

 • Galvenie nosacījumi mājokļa kredītam

  Galvenie nosacījumi mājokļa kredītam

  Lai saņemtu finanšu atbalstu no bankas jauna mājokļa iegādei, ir jāsakrīt vairākiem nosacījumiem, kurus novērtējot varēsiet saprast savas kredīta saņemšanas iespējas.

  Lasīt vairāk

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.