Switch to mobile version. Augšup

Internetbanka ibanka.seb.lv

Internetbanka ibanka.seb.lv

Ērta un vienkārša Jūsu naudas līdzekļu pārvaldīšana internetā

 • Ērta iespēja veikt daudzveidīgus finanšu darījumus neatkarīgi no bankas darba laika
 • Maksājumu izpilde SEB bankas ietvaros – 24 stundas diennaktī
 • Vienmēr pieejama informācija par savām finansēm

Izvēlieties arī Jūs dabai draudzīgāko norēķinu veidu! Lai veiktu naudas pārskaitījumus, pārbaudītu sava konta stāvokli, saņemtu informāciju par kredītu, samaksātu telefona rēķinus vai norēķinātos par mācībām vai ceļojumu, Jums nav jāmēro ceļš uz banku.

Jūs varat ērti, droši un izdevīgi pārvaldīt savus naudas līdzekļus internetā ar SEB internetbankas palīdzību. Internetbanka http://ibanka.seb.lv nodrošina 24 stundu pieeju kontam, iespēju veikt norēķinus un iegūt informāciju par savām finansēm jebkurā pasaules vietā, kur ir pieejams internets. Pielāgojoties klientu vajadzībām, internetbankas piedāvāto pakalpojumu klāsts tiek regulāri papildināts.

Jebkura SEB bankas pieteikuma parakstīšanai tagad var izmantot arī virtuālo eParakstu

SEB Ibanka piedāvā gandrīz visus bankas pakalpojumus – Jūs varat veikt maksājumus, saņemt informāciju par jebkuriem darījumiem kontā, kontrolēt norēķinu kontu, depozītu un kredītu statusu, kā arī pieteikties citiem bankas pakalpojumiem. Tas ir ērtākais un izdevīgākais sazināšanās veids ar banku – SEB Ibanka nodrošina 24 stundu pieeju kontam jebkurā pasaules vietā, kur ir pieejams internets. Komisijas maksas par bankas pakalpojumiem Ibankā ir viszemākās!

Ko ir iespējams izdarīt SEB internetbankā?

 • Ibankā Jūs varat veikt gan Iekšzemes, gan Starptautiskos maksājumus un pārbaudīt to izpildes gaitu.
 • Maksājumus ar maksimālo dienas limitu 1 500 EUR vai ekvivalentu citā valūtā katrs Ibankas lietotājs var veikt, izmantojot Ibankas kodu karti. Veicot lielākas summas ikdienas maksājumus , jāizmanto kodu kalkulators digipass.
 • SEB Ibankā Jūs jebkurā laikā varat iegūt informāciju par saviem darījumiem – kontu atlikumu, veiktajiem karšu  norēķiniem, depozītiem un kredītiem, līzingu, ieguldījumiem un vērtspapīru darījumiem, kā arī citiem pakalpojumiem. Piesakoties arī SMS bankai, savā mobilajā tālrunī saņemsiet īsziņas gan par ienākušajiem, gan izejošajiem maksājumiem.
 • Ibankā ir iespējams pieteikties dažādiem bankas pakalpojumiem. Jūs varat atvērt vērtspapīru kontu un veikt darījumus ar Eiro rezerves fondu, kā arī SEB ieguldījumu fondiem, pieteikties pensiju 2. un 3. līmenim, noformēt Regulāros un Automātiskos maksājumus un veikt izmaiņas tajos, kā arī noformēt depozītu un papildināt priekšapmaksas sarunu kartes.
 • Jums ir iespēja izveidot Ibankā bieži veicamo maksājumu paraugus, kā arī Regulāro maksājumu uzdevumus, kurus banka izpildīs automātiski ar Jūsu noteikto regularitāti.
 • SEB Ibankas lietotājiem piešķirtos personīgos Ibankas datus (lietotāja kodu, paroli un pieejas kodu) var izmantot arī citu uzņēmumu e pakalpojumu saņemšanai, kā arī iepērkoties internetveikalos.
 • Pielāgojoties lietotāju vajadzībām, SEB Ibankas piedāvāto pakalpojumu klāsts tiek regulāri papildināts. Jūs saņemsiet jaunumus un atbildes uz saviem jautājumiem Ibankas pastkastītē

Lasīt vairāk par internetbankas sniegtajām iespējām

Jūsu finanšu drošībai banka ir izveidojusi daudzpakāpju datu aizsardzības sistēmu

Lietojot SEB Ibanku, Jūs varat būt pārliecināts par savu finanšu līdzekļu drošību - Ibankas daudzpakāpju datu drošības sistēma pasargā Jūsu kontu no nepiederošu personu piekļuves:

 • katram lietotājam ir savs, tikai viņam zināms lietotāja kods, parole, pieejas un autorizācijas kodi;
 • Jums ir iespēja noteikt katra konta pārskaitījumu limitus. Bankas noteiktais standarta limits ir 750 EUR vienai operācijai un 1 500 EUR dienā. Ja vēlaties veikt pārskaitījumus, kas pārsniedz minētās summas, Jums ir nepieciešams digipass.
 • paaugstinātai drošībai SEB banka piedāvā digipass – elektronisku  autorizācijas ierīci, kas ģenerē Ibankas pieejas un autorizācijas kodus, nodrošinot īpaši augstu drošības līmeni;
  Lasīt vairāk par Digipass vai Digipass NANO
 • darba sesija Ibankā tiek automātiski pārtraukta, ja 10 minūšu laikā tajā neveicat nekādas darbības.

Praktiski ieteikumi drošam darbam internetbankā

Izmantojot Ibankas pakalpojumus, iesakām ievērot šādas rekomendācijas:

 • neizpaudiet lietotāja kodu, paroli un citu identificējošu informāciju nepiederošām personām;
 • glabājiet Ibankas autorizācijas līdzekļus – kodu karti un digipass – drošībā!
 • nemainiet paroli, lietojot Ibanku publiskā vietā (piemēram, interneta kafejnīcā). Lietojot Ibanku publiskā vietā, pārliecinieties, ka neviens Jūs nenovēro;
 • neizvēlieties viegli uzminamu paroli, piemēram, tādu, kas asociējas ar Jūsu vai Jūsu tuvinieku vārdiem vai personas datiem;
 • katram pakalpojumu sniedzējam izvēlieties atšķirīgu paroli;
 • nomainiet paroli, ja Jums ir aizdomas, ka kāds to ir uzzinājis;
 • nesūtiet identifikācijas datus pa e-pastu. Neatbildiet uz e-pasta vēstulēm, kas it kā ir sūtītas bankas vārdā, lūdzot nosūtīt Jūsu identifikācijas datus (lietotāja kodu, paroles, pieejas kodus, PIN kodus, pases datus) vai citu personīgu informāciju. Ja Jums rodas šaubas par saņemtu e pastu ar šāda rakstura informāciju, zvaniet SEB bankas Klientu centram pa tālruni +371 26668777 un pārliecināties par saņemtās informācijas patiesumu;
 • uzsākot darbu ar Ibanku, pārliecinieties, ka izmantojat oficiāli reģistrēto un sertificēto Ibankas interneta lapu, t.i., pārliecināties par izveidotā sakaru kanāla drošību;
  Lasīt vairāk
 • izejot no Ibankas, vienmēr, nospiediet pogu "Beigt darbu";
 • iepērkoties internetā, izvēlieties tikai uzticamus uzņēmumus;
  Lasīt vairāk par norēķiniem internetā, izmantojot Ibanku
 • pārliecinieties, ka Jūsu datorā ir instalētas antivīrusu programmas;
 • ja Jums ir aizdomas, ka Jūsu identifikācijas dati ir kļuvuši zināmi nepiederošām personām, lūdzu, sazinieties ar SEB banku par iespēju bloķēt Ibanku (visātrāk Ibanku var bloķēt, 5 reizes ievadot nepareizu Ibankas paroli).

Ko darīt Ibankas kodu kartes vai digipass nozaudēšanas gadījumā?

 • Lai bloķētu Ibankas kodu karti vai digipass, lūdzu, nekavējoties zvaniet SEB bankas Klientu centram pa tālruni +371 26668777 (katru dienu 24 stundas diennaktī) vai SIA "First Data Latvia" pa tālruni 67092555 (visu diennakti).
 • Atcerieties, ka ārpus SEB bankas Klientu centra darba laika visātrāk bloķēt pieeju savai internetbankai Jūs varat, 5 reizes ievadot nepareizu Ibankas paroli vai Ibankas kodu kartes pieejas kodu, vai digipass autorizēto pieejas kodu.

Lai kļūtu par Ibankas lietotāju, jāaizpilda Ibankas pieteikuma veidlapa. To var izdarīt jebkurā SEB bankas filiālē.

Ibanka tiek pieslēgta bez maksas, nav jāmaksā arī par abonēšanu, turklāt komisijas maksas par pārskaitījumiem ir ievērojami izdevīgākas nekā filiālē. Ibankai Jūs varat piekļūt, arī izmantojot Ibankas terminālus jebkurā SEB bankas filiālē, kā arī ārpus bankas telpām. Laipni lūdzam www.ibanka.lv!

Ibankas pieteikuma veidlapa

Pakalpojums Cena
Pieslēgšana sistēmai Bez maksas
Apkalpošana mēnesī Bez maksas
Kodu kartes izsniegšana Bez maksas
Kodu kartes aizvietošana 2.00 EUR
Digipass izsniegšana1 15.00 EUR
Digipass aizvietošana 15.00 EUR
Digipass atbloķēšana 2.00 EUR

 

Izmantojot kodu karti, lietotājam jāņem vērā SEB bankas noteiktie standarta operāciju limiti. Vienas operācijas limits ir noteikts 750 EUR apmērā vai ekvivalents citā valūtā. Vienas dienas operāciju maksimālais atļautais limits (vienam kontam) ir noteikts 1 500 EUR apmērā vai ekvivalents citā valūtā. Nepieciešamības gadījumā vienas operācijas limitu var palielināt līdz vienas dienas operāciju maksimālajam limitam.

Lai mainītu operāciju limitus, lūdzu, aizpildiet iesniegumu Ibankas sadaļā Pieteikumi vai dodieties uz tuvāko SEB bankas filiāli.

 


 

1 Klientu priekšrocību programmas Sudraba un Zelta kluba klientiem digipass izsniegšana par pazeminātu komisijas maksu.

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.