Switch to mobile version. Augšup

Līzings

Ja Jūsu uzņēmumam nepieciešams auto, industriālā tehnika, ražošanas iekārtas vai komerctransports, kas pavērtu tam plašākas attīstības iespējas, piedāvājam to iegādei izmantot SEB līzinga finansējumu.

 • Auto līzings

  Auto līzings

  Ja esat nolēmis iegādāties savam uzņēmumam jaunu vai lietotu automašīnu, SEB līzings piedāvās Jums izdevīgus finansējuma nosacījumus.

  Lasīt vairāk

 • Komerctransporta līzings

  Komerctransporta līzings

  Komerctransporta līzings ir veids, kā iegādāties uzņēmuma darbības nodrošināšanai nepieciešamos pamatlīdzekļus, sniedzot iespēju brīvos apgrozāmos naudas līdzekļus izmantot citu biznesa mērķu sasniegšanai.

  Lasīt vairāk

 • Agro līzings

  Agro līzings

  Lauksaimniecības tehnikas līzings ļauj klientiem iegādāties modernu, drošu un ekonomisku lauksaimniecības tehniku.

  Lasīt vairāk

 • Industriālais un iekārtu līzings

  Industriālais un iekārtu līzings

  Industriālais līzings ir industriālās tehnikas, kā arī dažādu iekārtu iegādes finansēšana, kas uzņēmumam vai saimniecībai sniedz iespēju izmantot modernu, ekonomisku, ražīgu un ekspluatācijā drošu tehniku.

  Lasīt vairāk

 • Piedāvājam Jums iespēju iegādāties gan jaunas, gan lietotas automašīnas ar izdevīgiem līzinga vai patēriņa kredīta nosacījumiem.

  Lasīt vairāk

 • Auto un tehnikas apdrošināšana

  Auto un tehnikas apdrošināšana

  Sadarbībā ar apdrošināšanas kompāniju If P&C Insurance AS varam piedāvāt Jums apdrošināt automašīnu un spectehniku ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem.

  Lasīt vairāk

 

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.