Switch to mobile version. Augšup

Risinājumi tirgotājiem

Tirdzniecības vietās un internetveikalos klienti vislabprātāk par precēm un pakalpojumiem norēķinās ar maksājumu karti. Gan pircējam, gan pārdevējam tas ir drošs un ātrs ikdienas norēķinu veids.

 • E-komercijas maksājumi

  E-komercijas maksājumi

  Attīstiet savu e-biznesu, piedāvājot katram Jūsu klientam piemērotāko norēķinu iespēju: ar karti,  ar pārskaitījumu internetbankā vai PayPal elektronisko norēķinu sistēmā.

  Lasīt vairāk

 • Jūsu uzņēmuma apgrozījuma pieaugumam

  Jūsu uzņēmuma apgrozījuma pieaugumam

  Maksājumu karšu pieņemšana tirdzniecības vietā nodrošina Jūsu klientiem labu servisu un ērtas norēķinu iespējas. Noslēzot līgumu par karšu pieņemšanu Jūsu tirdzniecības vietā, Jūs samazināsiet  izdevumus un risku, kas saistīts ar skaidras naudas maksājumiem.

  Lasīt vairāk

 • Naudas izmaksa tirdzniecības vietās

  Naudas izmaksa tirdzniecības vietās

  Norēķinoties par pirkumu veikala kasē ar karti, Jums ir iespēja turpat izņemt arī skaidru naudu. To varat izdarīt vairāk nekā 230 tirdzniecības vietās visā Latvijā. Skaidras naudas izņemšanai varat izmantot jebkuru SEB bankas izdoto norēķunu karti.

  Lasīt vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.