Switch to mobile version. Augšup

Norēķini par pirkumiem internetā

Norēķini par pirkumiem internetā

Ātri, droši un pārskatāmi norēķini pircējam un pārdevējam

 • Izvēles iespējas – apmaksāt pirkumus internetā tieši Ibankā vai ar maksājumu kartes palīdzību
 • Ja piedāvājat preces vai pakalpojumus internetā – ērtas iespējas Jūsu klientiem apmaksāt pasūtījumus tieši Jūsu mājas lapā

SEB banka nodrošina daudzveidīgas iespējas norēķināties par internetā saņemtajiem pakalpojumiem. Ar SEB bankas maksājumu karti uzņēmums var veikt norēķinus internetveikalos vai citu pakalpojumu sniedzēju mājas lapās visā pasaulē, kā arī piedāvāt saviem klientiem uzņēmuma mājas lapā norēķināties ar maksājumu kartēm. Mūsdienās daudzi e-komersanti pircējiem piedāvā alternatīvu norēķinu veidu – pirkuma apmaksu tieši internetbankā. Ja arī Jūs vēlaties piedāvāt saviem klientiem šādu iespēju, izmantojiet SEB bankas e-Maksājumu!

Vēlaties norēķināties par pirkumu internetā ar SEB bankas maksājuma karti?

 • Organizējiet savus biznesa maksājumus, neizejot no biroja – izmantojiet SEB bankas biznesa kartes dažādiem norēķiniem internetā! Ar jeburu SEB biznesa karti internetā ir iespējams droši un ērti norēķināties par pirkumiem, kā arī rezervēt aviobiļetes, viesnīcu, īrēt automašīnu vai pieteikt dalību konferencē u. tml.

Pirkumu drošības sistēma 3D Secure

 • SEB banka, tāpat kā daudzi tirgotāji pasaulē, pirkumiem ar karti internetā izmanto VISA un Mastercard izstrādāto interneta pirkumu drošības sistēmu 3D Secure. Pirkumi no tirgotājierm, kas izmanto 3D Secure sistēmu, ir sevišķi droši un nodrošina kartes datu īpašu aizsardzību interneta vidē. Tirgotājiem, kas izmanto šo drošības sistēmu, mājas lapā ir ievietots Verified by VISA un Mastercard SecurCode logotips.
 • Iepērkoties pie tirgotājiem, kas izmanto 3D Secure drošības sistēmu, pirkuma brīdī tiks veikta Jūsu kā kartes lietotāja identitātes papildu pārbaude: norēķinoties papildu maksājumu kartes datiem Jums būs jāievada arī  internetbankas uzņēmumiem lietotāja kods, Smart-ID PIN kods vai parole un pieejas kods no kodu kalkulatora. Šeit Jūs varat apskatīt, kā notiek 3D Secure pirkums (PDF)
 • Ja Jūs neesat SEB internetbankas uzņēmumiem lietotājs, bet vēlaties norēķiniem internetā izmantot uzņēmuma biznesa karti, varat:
  • vienoties ar uzņēmuma vadītāju par jauna intenetbankas uzņēmumiem lietotāja izveidi;
  • saņemt uzņēmuma pilnvarojumu izmantot savas privātās internetbankas datus, apstiprinot pirkumus internetā ar uzņēmuma karti. Šajā gadījumā Jums nepieciešams aizpildīt pieteikumu jebkurā SEB bankas filiālē.

 

Vai, būdams e-tirgotājs, vēlaties piedāvāt saviem klientiem karšu norēķinu iespējas internetā?

 • SEB banka nodrošinās Jūsu uzņēmumam karšu norēķinu iespējas – klienti pirkumus Jūsu internetveikalā varēs ērti apmaksāt ar maksājumu karti. SEB banka veiks jebkuras bankas izdoto starptautisko maksājumu karšu Mastercard, VISA, VISA Electron un Maestro apkalpošanu Jūsu uzņēmuma internetveikalā.

Lasīt vairāk par karšu pieņemšanu internetā

Biežāk uzdotie jautājumi par pirkumu veikšanu, izmantojot 3D Secure sistēmu

Mūsdienās daudzi internetveikali un e-komersanti piedāvā pircējiem alternatīvu norēķinu veidu – norēķināties par pirkumu tieši internetbankā. Tas ir ļoti ērti – maksājuma uzdevums jau ir sagatavots, pircējam atliek to tikai apstiprināt ar SEB internetbankas autorizācijas kodu, un rēķina samaksa ir veikta.

Ja arī Jūs kā e-tirgotājs vēlaties saviem klientiem piedāvāt šādu iespēju, piesakieties SEB bankas e-Maksājumam! Tas ir ērtākais un mūdienīgākais veids, kā garantēti droši un ātri veikt norēķinus internetā tieši no Jūsu uzņēmuma mājas lapas.

Lasīt vairāk par norēķiniem internetā, izmantojot e-Maksājumu

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.