Switch to mobile version. Augšup

Maksājumu karšu pieņemšana

Tirdzniecības vietās un internetveikalos klienti vislabprātāk par precēm un pakalpojumiem norēķinās ar maksājumu karti. Gan pircējam, gan pārdevējam tas ir drošs un ātrs ikdienas norēķinu veids.

 • Karšu pieņemšana tirdzniecības vietās

  Karšu pieņemšana tirdzniecības vietās

  Maksājumu karšu pieņemšana tirdzniecības vietā nodrošina Jūsu klientiem labu servisu un ērtas norēķinu iespējas. Noslēzot līgumu par karšu pieņemšanu Jūsu tirdzniecības vietā, Jūs samazināsiet  izdevumus un risku, kas saistīts ar skaidras naudas maksājumiem.

  Lasīt vairāk

 • Karšu pieņemšana internetā

  Karšu pieņemšana internetā

  Tirdzniecības apjomu palielināšanai Jūs varat piedāvāt klientiem iespēju norēķināties ar maksājumu karti par pirkumiem internetā. Drošai starptautisko maksājumu karšu Mastercard, VISA, VISA Electron un Maestro apkalpošanai e-tirdzniecības uzņēmumos izmantojam starptautisko sistēmu 3D Secure.

  Lasīt vairāk

 • Naudas izmaksa tirdzniecības vietās

  Naudas izmaksa tirdzniecības vietās

  Norēķinoties par pirkumu veikala kasē ar karti, Jums ir iespēja turpat izņemt arī skaidru naudu. To varat izdarīt vairāk nekā 500 tirdzniecības vietās visā Latvijā. Skaidras naudas izņemšanai varat izmantot jebkuru SEB bankas izdoto maksājumu karti.

  Lasīt vairāk

Uzņēmēja komplekti

Izdevīgs risinājums Jūsu ikdienas finanšu darījumiem

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.