Switch to mobile version. Augšup

Telebanka

Telebanka

Pakalpojums maksājumu veikšanai un uzņēmuma kontu administrēšanai

 • Iespējams savienot ar jebkuru modernu grāmatvedības programmu
 • Jūs varat noteikt katra lietotāja ierobežojumus un tiesības

SEB Telebanka ir īpaši droša elektronisko norēķinu datorprogramma uzņēmumiem, kas ļauj pārvaldīt to kontus attālināti no biroja Jums izdevīgā laikā. Tā ir lielisks palīgs Jūsu uzņēmuma grāmatvedim un ir īpaši piemērota liela uzņēmuma finanšu plūsmas pārvaldei.

SEB Telebankas darbības principi un iespējas ir līdzīgas kā internetbankai Ibanka Business, atšķirība ir tā, ka Telebankai nav nepieciešams pastāvīgs interneta pieslēgums. Telebankas programma tiek instalēta Jūsu uzņēmuma datoros, un Jūs varat strādāt gan ar vienu, gan ar vairākiem datoriem. Jūs varat lietot Telebanku gan maksājumu, gan informatīvajā režīmā. Internetam Jums jāpieslēdzas tikai tad, kad jāapstiprina bankas darījumi, jānosūta bankai sagatavotie dokumenti vai jāsaņem aktuāla informācija no bankas.

Telebankas lietošanas priekšrocības

 • Telebankas programma Jums palīdzēs veikt uzņēmumam nepieciešamās bankas operācijas vienuviet, administrēt visus Jūsu uzņēmuma rēķinus, kā arī iegūt pārskatu par uzņēmuma naudas plūsmu.
 • SEB Telebanka ir savietojama ar jebkuru mūsdienīgu grāmatvedības programmu un ir ērts palīgs grāmatvedībā. Telebankā iespējams importēt iepriekš sagatavotus maksājumus no Jūsu grāmatvedības programmas, kā arī eksportēt no Telebankas konta pārskatus Jūsu grāmatvedības programmā. Lietojot vienu programmu, iespējams pārvaldīt vairāk nekā vienu uzņēmuma kontu.
 • Uzņēmuma vadītājam ir iespēja noteikt atšķirīgas darbinieku pilnvaras darbam ar Telebanku, kā arī piešķirt darbiniekiem dažādas pieejas tiesības.
 • Telebankā ir īpaši ērti veikt lielu skaitu maksājumu. Programma piedāvā dažādas funkcijas, kas atvieglo maksājumu apstrādi, piemēram, vairāku maksājumu vienlaicīgu parakstīšanu, maksājumu automātisku pārbaudi, banku katalogu u. c.

SEB Telebankas iespējas

 • Jūs varat nosūtīt bankai jebkuru iekšzemes vai starptautisko maksājumu uzdevumu un pārbaudīt tā statusu, uzzināt uzņēmuma kontu atlikumu, saņemt kontu izrakstus un eksportēt tos tieši grāmatvedības programmā, kā arī saņemt pārskatus par darījumiem ar norēķinu kartēm un kredītkartēm. Ar Telebankas programmu nosūtīto maksājumu apstrāde notiek atbilstoši to ienākšanas (saņemšanas) secībai bankā.
 • Veiciet algu maksājumus darbiniekiem, importējot Telebankā saņēmēju sarakstu tieši no savas grāmatvedības programmas. Algu maksājumus iespējams apstiprināt arī tad, ja šobrīd kontā naudas līdzekļu daudzums nav pietiekams, izvēloties režīmu "Gaidīt naudu".
 • Telebankā Jums būs pieejama informācija par grupas kontu, ja Jūsu uzņēmums to izmantos.
 • Nosakiet Telebankas lietotāju skaitu savā uzņēmumā, kā arī katra lietotāja tiesības. Dažādiem lietotājiem iespējams noteikt atšķirīgu lietošanas tiesību līmeni – tiesības sagatavot maksājumu uzdevumus, skatīt no bankas ienākošo informāciju, parakstīt maksājumu uzdevumus ar elektronisko parakstu, nosūtīt bankai maksājumu uzdevumus, kā arī pieprasīt informāciju no bankas.
 • Telebankā ir pieejama divu līmeņu parakstu sistēma, ko iespējams pielāgot uzņēmumā noteiktajai dokumentu parakstīšanas kārtībai.
 • Telebankā Jūs varat apstrādāt lielu daudzumu maksājumu, ērti pārskatīt saglabātos maksājumu uzdevumus un lietot tos kā paraugus jaunu dokumentu veidošanai. Programma piedāvā dažādas papildu funkcijas, kas atvieglo maksājumu apstrādi, piemēram, vairāku maksājumu vienlaicīgu parakstīšanu, ievadīto datu automātisku pārbaudi, banku katalogu, maksājumu dokumentu automātisku numerāciju, u. c.
 • Ja bankas maksājums ietver valūtas konvertāciju, Jūs Telebankā redzēsiet maksājuma valūtas kursu. Telebankā Jums ir pieejami arī ārvalstu valūtu maiņas kursi un cenu izmaiņas Latvijas Bankā un SEB bankā.
 • Ar programmas palīdzību iespējams operatīvi sazināties ar banku, sniedzot un saņemot Jums nepieciešamo informāciju.

Pēc līguma noformēšanas bankā, instalēt Telebankas programmu Jūsu uzņēmuma datorā Jūs varat, lejupielādējot programmu, nospiežot zemāk esošo pogu “Lejupielādēt”.

Sekojiet Telebankas instalācijas rokasgrāmatā norādītajām darbībām. Tehniskās prasības datoram, lai strādātu ar Telebanku: operētājsistēma Windows 7 vai jaunāka, Windows Server 2008 R2 vai jaunāka; 1024MB operatīvā atmiņa; Brīva vieta cietajā diskā – 500MB (Datubāzes izmērs ir atkarīgs no maksājumu un kontu izrakstu skaita. 1 ienākošais, 1 izejošais maksājums dienā un 1 konta izraksts mēnesī (uz 20 lpp.) ir ~ 20MB gadā); Pastāvīgs interneta pieslēgums (vēlams platjoslas); ne mazāk kā 1024x768 punktu ekrāna izšķirtspēja; 1 brīvs USB ports.

Telebankas izmantošana pēc MS Windows 10 atjauninājumiem

Ja pēc Windows 10 operētājsistēmas atjauninājumiem neizdodas atvērt Telebanku, nepieciešams pārinstalēt Telebankas programmu, izmantojot jaunu instalācijas failu.

 1. Pirms instalācijas drošības nolūkos saglabājiet datubāzi (pēc noklusējuma glabājas C:/AKMENS/DATA mapē).
 2. Uzklikšķiniet “Lejupielādēt” un uzstādiet jaunu Telebankas versiju.

Ja pēc šīm darbībām Telebanka joprojām neatveras, aicinām atinstalēt Telebankas programmu, izveidot jaunu mapi “AKMENS” un iekopēt tajā iepriekš saglabāto mapi “DATA” un tad veikt instalāciju, izvēloties Jums piemēroto Telebankas versiju (Vienlietotāja vai Tīkla, t.sk. serveris, klienta programmas versija).

Ja Jums rodas papildu jautājumi vai neskaidrības, aicinām sazināties ar mums pa tālruni (+371) 26668777 vai arī zvanīt Skype.

 

Daudzpakāpju drošības sistēma drošiem darījumiem

SEB Telebankai ir īpaša, daudzpakāpju drošības sistēma, tāpēc Jūs varat būt pārliecināts par informācijas un darījumu drošību:

 • katram uzņēmuma pilnvarotajam lietotājam tiek piešķirts atšķirīgs Lietotājvārds un Parole, kas jāievada, lai piekļūtu Telebankai;
 • katra darba seansa sākumā Telebankas programma patstāvīgi ģenerē šifrēšanas atslēgas, tāpēc visa informācija gan bankai, gan Jums tiek nodota tikai šifrētā veidā. Šifrētā veidā tiek saglabāta arī visa informācija, kas atrodas uz Jūsu datora cietā diska;
 • sagatavotie maksājumu uzdevumi tiek autorizēti ar elektroniskajiem parakstiem (ar vienu vai diviem);
 • Jūs varat noteikt katra lietotāja pilnvaras un nepieciešamības gadījumā tās mainīt. Jums ir iespēja katram uzņēmuma kontam atsevišķi noteikt lietotāja pilnvaras;
 • īpašai drošībai Jūs varat izmantot iespēju reģistrēt bankā Telebankas interneta pieslēguma IP adresi, ko banka pārbaudīs katrā pieslēguma reizē.

Kā bloķēt Telebankas viedkarti?

 • Nekavējoties zvaniet SEB bankas Klientu centram pa tālruni (+371) 26668777 katru dienu 24 stundas diennaktī.
 • Atcereties, ka visātrāk nobloķēt viedkarti Jūs varat savā Telebankā, aizpildot iesniegumu "Bloķēt paraksttiesīgās personas viedkarti". Viedkarte tiks automātiski nobloķēta.
 • Pieteikt Telebankas viedkartes bloķēšanu, var arī zvanot SIA "First Data Latvia" pa tālruni 67092555!

Telebankas instalācijas rokasgrāmata

Telebankas lietotāja rokagrāmata

Instrukcija failu importam un eksportam

Paraugi failu importam (.zip)

  Spēkā no Spēkā līdz
Telebanka līguma noteikumi
08.01.2019
Spēkā esošs
Telebankas līgums
25.05.2018
Spēkā esošs
Iesniegums par izmaiņām Telebankas līgumā
08.01.2019
Spēkā esošs
Pakalpojums Cena
Apkalpošana mēnesī 15.00 EUR
Viedkartes izgatavošana 20.00 EUR
eID kartes piesaistīšana/ izmantošana Bez maksas
Viedkaršu lasītāja pasūtīšana 35.00 EUR
Telebankas slēgšana Bez maksas
Bankas speciālista konsultācijas sistēmas lietošanas jautājumos pa tālruni vai e-pastu Bez maksas

 

Komisijas tiek piemērotas esošajiem Telebankas līgumiem. Jaunie līgumi netiek piedāvāti.

Uzņēmēja komplekti

Izdevīgs risinājums Jūsu ikdienas finanšu darījumiem

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.