Switch to mobile version. Augšup

Norēķinu kartes

Internetbankā Jūs varat:

 • Ērti kontrolēt karšu darījumus
 • Saņemt informāciju par pieejamo naudas summu
 • Katrai kartei noteikt darījumu veidus un to limitus
 • Nobloķēt esošo karti

Uzņēmuma vārdā internetbankā pieteikties jaunai kartei, mainīt kartes parametrus, darījumu veidus un to limitus varat, ja Jums ir piešķirtas atbilstošas tiesības.


Karšu darījumu pārskats

Jums ir iespēja apskatīt atsevišķi visus darījumus, kas veikti ar karti izvēlnes «Konti/Kartes» sadaļā «Kartes darījumu pārskats».

Izvēlieties laika periodu un vienu vai vairākas kartes, par kurām vēlaties apskatīt darījumus.

Te iespējams vienkopus aplūkot visus veiktos darījumus, pieejamo atlikumu kartē un rezervētās summas, kā arī dienas darījumu limitu un skaidras naudas dienas limitu

Skatīt ekrānbildi

Skatīt video

Karšu darījumu pārskats uzņēmumiem

 

 

Kā noformēt karti internetbankā?

 1. Izvēlnē «Konti/ Kartes» klikšķiniet uz «Jauna karte»
 2. 2. Izvēlieties piemērotāko karti – Mastercard Business Debit karti ikdienas tēriņiem vai Mastercard Business kredītkarti lielākiem izdevumiem un klikšķiniet «Pieteikties»
 3. 3. Aizpildiet informāciju pieteikuma formā – kartes lietotājs, atļautie darījumi un limiti

Personīgam kartes dizainam izvēlieties «Pievienot attēlu», lai augšupielādētu sev tīkamu bildi no personīgā arhīva vai bankas attēlu galerijas.

Skatīt ekrānbildi

Skatīt ekrānbildi

Skatīt video

Kartes noformēšana internetbankā uzņēmumiem

 

 

Kartes bloķēšana

Lai bloķētu karti, klikšķiniet «Bloķēt/ slēgt karti», aizpildiet formu un norādiet bloķēšanas iemeslu. Pēc tam klikšķiniet «Turpināt» un ievadiet apstiprinājuma kodu. 60 dienu laikā Jums ir iespēja karti atbloķēt. Pēc šī termiņa beigām karte tiek slēgta.

Skatīt ekrānbildi

Skatīt video

Kartes bloķēšana uzņēmumiem

 

 

Karšu darījumu un limitu maiņa

Nosakiet kartei atļautos darījumus un limitus izvēlnes «Konti/Kartes» sadaļā «Maksājumu kartes», izvēloties konkrētu karti un klikšķinot «Mainīt informāciju».

Ja ceļojat reti, darījumus ārzemēs ir vērts atzīmēt tikai pirms ceļojuma. Vai, ja karti neizmantosiet darījumiem internetā, drošāk šādu funkciju neatzīmēt, kā atļautu. Tāpat iesakām izvēlēties Jūsu finanšu ieradumiem atbilstošu skaidras naudas dienas limitu, pirkuma un mēneša limitus.

Skatīt ekrānbildi

Skatīt ekrānbildi

Skatīt video

Kartes darījumu un limitu maiņa uzņēmumiem

 

Uzņēmēja komplekti

Izdevīgs risinājums Jūsu ikdienas finanšu darījumiem

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.