Switch to mobile version. Augšup

Kā uzkrāt vēl izdevīgāk?

Veicot iemaksas uzkrājošajā dzīvības apdrošināšanā vai pensiju 3. līmenī, iespējams saņemt nodokļu atvieglojumus 20%* apmērā. Tas nozīmē, ka par katriem 100 eiro, kas tiks iemaksāti uzkrājumā, 20 eiro* Jūs atgūsiet no valsts.

NĪN atvieglojumu piemērs

 

Kā sākt veidot uzkrājumus?

Lai sāktu veidot uzkrājumu, ir vērtīgi vispirms izvirzīt uzkrājuma mērķi. Tas atvieglos Jums pareizā risinājuma izvēli.

 

Uzkrājums lielākam pirkumam

Sakrājiet kapitālu jebkuram Jums svarīgam mērķim, vienlaikus apdrošinot sevi un pasargājot ģimeni neplānotās dzīves situācijās.

 
 
 

Uzkrājums vecumdienām

Sakrājiet privāto pensiju, kamēr strādājat, lai pensijas gadus varat izbaudīt un būt neatkarīgs no valsts un līdzcilvēku materiāla atbalsta.

Uzkrājums vecumdienām

Uzkrājums vecumdienām

Sakrājiet privāto pensiju, kamēr strādājat, lai pensijas gadus varat izbaudīt un būt neatkarīgs no valsts un līdzcilvēku materiāla atbalsta.

 

Ko darīt, ja šķiet, ka nav līdzekļu iemaksām uzkrājumā?

Pensijas uzkrājums

Ar pavisam nelielām ikmēneša iemaksām, iespējams uzkrāt ievērojamu kapitālu. Ja Jūs atteiktos, piemēram, no vienas papildu kafijas tasītes ik dienu, ietaupīto eiro novirzot uzkrājumam, mēnesī tie būtu jau 30 eiro, savukārt gadā – 360 eiro. Pareizinot šo uzkrājumu ar gadiem līdz līguma darbības beigām, Jūs iegūsiet vērā ņemamu uzkrājuma summu.

 

* Lūdzu, ievērojiet, ka materiālā sniegtā informācija par nodokļiem atbilst šobrīd piemērojamiem likumiem, taču nodokļu regulējums laika gaitā var mainīties. Nodokļu rezultāts var būt atšķirīgs katrā individuālā gadījumā. Uzzināt vairāk par nodokļu izmaiņām.

 

Infotelpa:

 • Uzkrājumi - 31.08.2018

  Kā izvēlēties īsto krāšanas veidu

  Kā izvēlēties īsto krāšanas veidu

  Pēdējo gados sabiedrībā ir vērojama tendence aizvien biežāk veidot naudas uzkrājumus. Īpaši svarīgi tas ir cilvēkiem, kuriem pagaidām nav nekāda drošības spilvena neparedzētiem dzīves gadījumiem.

  Lasīt vairāk

 • Uzkrājumi - 08.01.2018

  Kā gada laikā uzkrāt 1400 eiro?

  Kā gada laikā uzkrāt 1400 eiro?

  Pērn, ievērojot SEB bankas finanšu ekspertu ieteikumus, SEB bankas Lietuvā kliente Simona nolēma gada laikā uzkrāt gandrīz 1400 eiro. Vēlējāmies uzzināt, kā viņai veicās.

  Lasīt vairāk

 • Uzkrājumi - 07.12.2017

  Kā paradumu maiņa var palielināt finansiālo drošību

  Kā paradumu maiņa var palielināt finansiālo drošību

  Nesen publiskotie SEB bankas aptaujas rezultāti liecina – latvieši uz savu finanšu situāciju šobrīd un tuvākajā nākotnē raugās caur diezgan tumšām brillēm. Tajā pašā laikā ekonomikas rādītāji un prognozes atklāj, ka pamata drūmam skatījumam nav.

  Lasīt vairāk

 

Pieteikties telefona konsultācijai

Ja vēlaties, lai Jums atzvana mūsu darbinieks  par uzkrājumu veidošanu un nodokļu atvieglojumu saņemšanu, lūdzu, norādiet informāciju par sevi.

Jūsu dati tiks apstrādāti atbilstoši Datu apstrādes principiem (PDF), ar kuriem varat iepazīties arī SEB klientu apkalpošanas vietās.

Uzkrājums skaitļos**

 • 36 861 SEB klients veic iemaksas savā uzkrājošajā dzīvības apdrošināšanā.
 • 42 EUR ir – vidējā summa, ko SEB klienti ik mēnesi iemaksāja uzkrājošajā dzīvības apdrošināšanā.
 
 • 73 536 SEB klienti veic iemaksas pensiju 3. līmenī.
 • 35 EUR ir – vidējā summa, ko SEB klienti ik mēnesi iemaksāja pensiju 3. līmenī.

**Skaitļi par 2017. gadu.

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.