Switch to mobile version. Augšup

Vērtspapīri

Ja vēlaties gūt lielāku peļņu no Jūsu brīvo naudas līdzekļu uzkrājumiem, apzinoties ar to saistīto risku, Jūs varat veikt darījumus ar dažādu uzņēmumu akcijām un cita veida finanšu instrumentiem. Mēs saviem klientiem nodrošinām tirdzniecību ar NASDAQ Riga un vadošajām ārvalstu vērtspapīru biržām. Mēs piedāvājam klientiem plašu finanšu instrumentu spektru, analītiskas zināšanas un ilggadēju pieredzi. Ja peļņas dēļ nevēlaties lieki riskēt, brīvos naudas līdzekļus varat noguldīt depozītā vai izvēlēties finanšu instrumentus ar viszemāko riska līmeni.

 • Akcijas

  Akcijas

  Ar SEB bankas starpniecību Jūs varat iegādāties tirgū piedāvātās Latvijas vai ārvalstu uzņēmumu akcijas, kļūstot par šo uzņēmumu līdzīpašnieku (akcionāru). Akcijas būs Jums atbilstošs vērtspapīrs, ja pieļaujat paaugstinātu finanšu risku un ilgtermiņa investīcijas, kā arī vēlaties sekot līdzi vērtspapīru cenu izmaiņām. Akciju tirdzniecību Jūs varat veikt internetbankā, bankas filiālē vai izmantojot brokera pakalpojumus.

  Lasīt vairāk

 • Obligācijas - parāda vērtspapīri

  Obligācijas - parāda vērtspapīri

  Obligācijas ir piemērotas tiem klientiem, kuri dod priekšroku ieguldījumiem ar skaidri zināmu peļņas apjomu. Obligāciju ienesīgums līdz dzēšanai ir noteikts jau vērtspapīru iegādes brīdī. Ja vēlaties ieguldīt drošos vērtspapīros un saņemt noteiktu ienākumu, piedāvājam ieguldījumu iespēju Latvijas un ārvalstu valdību un uzņēmumu obligācijās ar dažādiem dzēšanas termiņiem. Obligācijas var ērti iegādāties internetbankā vai izmantot brokera pakalpojumus.

  Lasīt vairāk

 • Vērtspapīru konts

  Vērtspapīru konts

  Ja Jums ir investīciju ieceres un vēlme gūt lielāku peļņu no saviem ieguldījumiem, atveriet vērtspapīru kontu SEB bankā, kur glabāt vērtspapīrus un veikt darījumus ar tiem.

  Lasīt vairāk

 • MiFID - Markets in Financial Instruments Directive

  Šajā sadaļā ir apkopota ar ieguldītāju aizsardzību saistītā informācija un dokumenti.

  Lasīt vairāk

 • Ieguldījumu konts

  Ieguldījumu konts

  Ieguldījumu konts ir norēķinu konts, kas piesaistīts vērtspapīru kontam. Izmantojot ieguldījumu kontu, iedzīvotāju ienākuma nodokļa samaksa ir jāveic tikai tad, kad peļņa no tā tiek izņemta vai pārskaitīta uz citu kontu.

  Lasīt vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.