SEB

Iespējas ir ikvienam.
Izmantojiet tās.

Ritiniet lejup

Scroll down

Iespējas

Mēs vēlamies atbalstīt un iedrošināt sievietes izmantot iespēju veidot sev labāku nākotni. Iegūstiet pārliecību, ka Jūs varat īstenot savas ambīcijas, un mēs palīdzēsim Jums sasniegt mērķus – uzsākt uzņēmējdarbību, investēt vai uzkrāt pārtikušām vecumdienām.

Veidosim pārmaiņas kopā!

Sāciet savu uzņēmējdarbību

40% sieviešu ir apsvērušas iespēju kļūt par uzņēmējām tuvāko trīs gadu laikā. Ikkatra ideja vai hobijs var tapt par ko lielāku.

Avots: SEB bankas pasūtīts Norstat Omnibus pētījums Baltijā, 2021. gada oktobris.


Sāciet uzņēmējdarbību ar pārliecību – saņemiet īpašo piedāvājumu ikdienas bankas pakalpojumiem un profesionālu atbalstu konsultācijās.Atklājiet iespējas, kuras varat izmantot jau šodien:

Pensija

42% sieviešu jūtas pārliecinātas par pietiekamiem līdzekļiem savām vecumdienām.

Ar SEB pensiju plāniem Jūs varat pietuvināt pensiju saviem šī brīža ienākumiem. Uzkrāt pensijai varat jau tagad, ar tikai dažiem klikšķiem – tieši tik vienkārši.

Avots: SEB Baltijas Pensijas gatavības indeksa aptauja, 2020. gada decembris.

Investīcijas

34% investoru, kuri iegulda finanšu instrumentos (akcijās, obligācijās, ETF vai investīciju fondos), ir sievietes.

Mūsu Roboinvestors piedāvā vienkāršu veidu, kā ieguldīt. Sākt investēt varat kaut no viena eiro un 15 minūšu laikā. Jums tikai jāatbild uz dažiem jautājumiem, lai mēs varētu sagatavot Jums piemērotu risinājumu.

Atgādinām, ka ieguldījumi ir saistīti ar risku.

Avots: SEB bankas pasūtīts Norstat pētījums Baltijas valstīs, 2022. gada februāris.

Karjera

SEB bankas biznesa klientu loka uzņēmumi, kuru vadībā strādā sievietes, pārsvarā darbojas izglītības, veselības un sociālā darba nozarēs.

Taču šai statistikai nevajadzētu veicināt stereotipu, ka sievietes nevar pilnveidoties citās jomās. IT attīstība. Klientu konsultēšana. Datu zinātne. Jurisprudence. Ikvienu izvēlēto karjeras virzienu Jūs varat pilnveidot SEB bankā.

Avots: SEB bankas dati