Открыть мобильную версию сайта Top

Э-услуги

 • Internetbanka privātpersonām

  Internetbanka privātpersonām

  Internetbanka ļauj ērti, droši un izdevīgi pārvaldīt naudas līdzekļus internetā. Internetbanka nodrošina 24 stundu pieeju kontam, iespēju veikt norēķinus un iegūt informāciju par savām finansēm jebkurā pasaules vietā, kur ir pieejams internets.

  Подробнее

 • Mobilā internetbanka

  Mobilā internetbanka

  Internetbankas pilnu mobilo versiju ir ērti lietot gan viedtālrunī, gan planšetdatorā, jo tā pielāgojas viedierīces ekrāna izmēram. Pieslēgties mobilajai internetbankai Jūs varat, izmantojot pārlūkprogrammu, aplikācijā izvēloties ikonu “Internetbanka” vai izveidojot jaunu īsceļu.

  Подробнее

 • SMS banka

  SMS banka

  Saņemiet īsziņu par algas ieskaitījumu, tiklīdz nauda ir sasniegusi Jūsu kontu, vai sekojiet līdzi saviem izdevumiem, piemēram, pārliecinieties, ka, norēķinoties ar karti, maksājums tiešām atbilst pirkuma cenai.

  Подробнее

 • Darījumi bankomātos

  Darījumi bankomātos

  Veikt naudas iemaksu speciālajos SEB bankas iemaksas/ izmaksas bankomātos ir tikpat vienkārši kā izņemt skaidru naudu.

  Подробнее

 • Norēķini internetā

  Norēķini internetā

  Mūsdienās norēķinu iespējas internetā ir ikdienas nepieciešamība, tāpēc SEB banka piedāvā Jums daudzveidīgas pirkumu apmaksas iespējas.

  Подробнее

Контакты

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Блокирование карт и интернет-банка

  24/7

  Другие вопросы

  Для частных лиц

  Пн. - Пт. 08.00 - 18.00

  Для предприятий

  Пн. - Пт. 08.30 - 18.00

Smart-ID

Smart-ID удобное и надежное решение авторизации для интернет-банка.
Подробнее

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.