Switch to mobile version. Augšup

Raunas Rezidences

Foto galerija

No 94 350 EUR (kredīta ikmēneša maksājums no 315.30* EUR)

No 51 m2 līdz 113.5 m2 | Raunas ielā 56, Rīga

Projekts Raunas Rezidences atrodas Teikā – rajonā ar pārdomātu arhitektūru un vidi, kas iedvesmo. Dzīvokļi izvietoti no 2. līdz 5. stāvam. Katrā stāvā ir seši divu, trīs un četru istabu dzīvokļi. Tiem ir mūsdienīgs un funkcionāls plānojums. Gaišuma un plašuma cienītājus iepriecinās lielie logi, balkoni un 2,75m augstie griesti.
Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu apdari, izmantojot top klases materiālus. Izveidota zaļa teritorija un rotaļu laukums.  Ēkas 1.stāvā izvietota autostāvvieta. Papildu autostāvvietas atrodas arī namam pieguļošajā teritorijā. Pie ēkas ieejām novietoti velo statīvi, bet ēkas 1.stāvā paredzēta slēgta telpa velosipēdu un bērnu ratiņu novietošanai.

Iegādājoties dzīvokli projektā “Raunas Rezidences” ar SEB bankas finansējumu līdz š.g. 31. decembrim, Jūs saņemsiet:

 • kredīta noformēšanu – bez maksas (standarta cenrādis – 1,5%);
 • darījuma kontu par 50 EUR (standarta cenrādis 0,4% no darījuma summas);
 • bezmaksas vērtējumu;
 • Zelta klienta statusu uz 12 mēnešiem;
 • īpašu apdrošināšanas piedāvājumu no IF P&C Insurance AS Latvijas filiāle.

Finansējuma apjoms: līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.

Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības. Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam vai ir iestājusies grūtniecība.

Lai uzzinātu, kādu kredīta summu Jūs varat saņemt, kā arī citus ar kredītu saistītus jautājumus, aicinām aizpildīt pieteikumu.

 


 

* Aprēķina pieņēmums: īpašuma cena 93 879 EUR, klienta līdzdalība 14 082 EUR, kredīta summa 79 797 EUR, kredīta procentu likme 2.5% gadā (procentu likme ir mainīga, to veido pievienotās likmes un bāzes likmes kopsumma), kredīta atmaksas termiņš 30 gadi, ikmēneša maksājums 315.30 EUR, kas aprēķināts pēc vienmērīgās atmaksas metodes. Komisijas maksa par kredīta izsniegšanu 398.99 EUR. Gada procentu likme (GPL - aprēķinātās kredīta kopējās izmaksas aizņēmējam, izteiktas gada procentos no kredīta) ir 2.7%, kopējā summa, kas jāmaksā  114 703.72 EUR.

Materiāla saturam ir tikai informatīvs raksturs. Aprēķina pieņēmumā norādītās procentu likmes un cita skaitliskā informācija ir aptuvena. Lai uzzinātu precīzāku informāciju, iesakām pieteikties konsultācijai pie SEB bankas kredītspeciālista.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.