Switch to mobile version. Augšup

Kā pieteikties Mūža pensijai?

Lai pieteiktos Mūža pensijas apdrošināšanai, ir jānoslēdz Mūža pensijas apdrošināšanas līgums apdrošināšanas sabiedrībā. Pirms līguma noslēgšanas, klientam ir jādodas uz Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru.

3 soļi, kā pieteikties Mūža pensijas apdrošināšanai

1.solis. Dodieties uz Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru (turpmāk VSAA)

VSAA aizpildiet "Iesniegumu par uzkrātā valsts fondētās pensijas kapitāla izmantošanu", kurā pie izvēlnes "Vēlos manu valsts fondēto pensiju shēmā uzkrāto kapitālu izmantot" atzīmējiet atbildi "Mūža pensijas polises iegādei".

Svarīgi! Ja Jūsu uzkrātais pensiju 2. līmeņa uzkrājums būs vienāds vai lielāks par apdrošināšanas sabiedrību noteikto minimālo apmēru, kas nepieciešams, lai varētu noformēt Mūža pensijas apdrošināšanas līgumu, tad VSAA izsūtīs Jums paziņojumu. Tajā būs iekļauta informācija par apdrošināšanas sabiedrībām, kas piedāvā Mūža pensijas apdrošināšanu, kā arī par iespēju uzkrāto kapitālu saņemt kopā ar valsts vecuma pensiju.

Lai varētu noformēt Mūža pensijas apdrošināšanas līgumu SEB Life and Pension Baltic SE, Jūsu pensiju 2. līmeņa uzkrājuma minimālajam apmēram ir jābūt 15 000 eiro.

  • Ja Jūsu uzkrātais kapitāls būs mazāks par apdrošināšanas sabiedrību noteikto minimālo apmēru, lai iegādātos Mūža pensijas polisi, tad VSAA Jūsu pensiju 2. līmeņa uzkrājumu pievienos Jūsu valsts vecuma pensijai.

2.solis. Sagaidiet paziņojumu no VSAA

Kad būsiet saņēmis paziņojumu no VSAA par Jūsu pensiju 2. līmeņa uzkrājuma apmēru, Jūs varēsiet noformēt Mūža pensijas apdrošināšanas līgumu.

Svarīgi! Ja sešu mēnešu laikā no "Iesnieguma par uzkrātā valsts fondētās pensijas kapitāla izmantošanu" reģistrēšanas, VSAA nesaņems informāciju, ka esat noslēdzis Mūža pensijas apdrošināšanas līgumu, tad Jūsu pensiju 2. līmeņa uzkrājums tiks pievienots pensiju 1. līmeņa kapitālam un izmaksāts kā valsts vecuma pensija.

3. Solis. Noslēdziet Mūža pensijas apdrošināšanas līgumu

Sazinieties ar SEB Life and Pension Baltic SE pa informatīvo tālruni 67079800 un informējiet, ka vēlaties noslēgt Mūža pensijas apdrošināšanas līgumu.

Ja vēlaties saņemt konsultāciju, aicinām zvanīt uz tālruņa numuru 67079800.

Kontakti

Pieteikums zvanam

Jums zvanīs SEB darbinieks, lai pārrunātu Jūsu iespējas izmantot Mūža pensijas apdrošināšanu.

Jūsu dati tiks apstrādāti atbilstoši Datu apstrādes principiem (PDF), ar kuriem varat iepazīties arī SEB klientu apkalpošanas vietās.

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.