Switch to mobile version. Augšup

Sponsorēšana un investīcijas sabiedrībā

Nākotni veidojam šodien

SEB atbalsta projektus, kas nodrošina spēcīgus un stabilus pamatus uzņēmējdarbības izaugsmei, palīdz uzlabot bērnu un jauniešu dzīves apstākļus, sekmē izglītību un papildina mūsu klientu zināšanas.

Atbalstāmo projektu izvēle

SEB atbalstītie projekti tiek vērtēti pēc vienotiem kritērijiem.

  • Atbalstām projektus, kuros mums kā sponsoriem ir iespēja arī aktīvi līdzdarboties projekta vadībā.
  • Mūsu atbalstītie projekti stiprina SEB zīmolu un atbilst tā ētiskajām un korporatīvajām vērtībām:
  • ilgtspējīga ietekme uz bērnu un jauniešu attīstību;
  • uzņēmējdarbība un inovācijas;
  • izglītība un zināšanas.
  • Mēs neatbalstām privātpersonas, projektus, kas veicina sociālo atstumtību un diskrimināciju vai ietver riska elementus, kā arī politiska un reliģiska rakstura pasākumus.

Aicinām sponsorēšanas projektu pieteikumus iesniegt rakstveidā, nosūtot projekta izklāstu elektroniski vai pa pastu. Visus iesūtītos projektus izvērtējam atbilstoši mūsu kritērijiem, pieejamajiem resursiem un citiem atbalstītajiem projektiem. Divu nedēļu laikā nosūtām iesniedzējiem rakstisku atbildi uz pieteikumā norādīto e-pastu.

Mēs vēlamies, lai mūsu klienti ir veiksmīgi arī nākotnē, tādēļ mūsu iesaistei uzņēmējdarbības sekmēšanā ir daudz tālejošāki mērķi. Atbalstot dažādas programmas un projektus, mēs palīdzam uzņēmējiem ne vien saņemt finansējumu, bet arī – un tas ir vēl svarīgāk – apgūt zināšanas, kas nākotnē mūsu klientiem var palīdzēt sekmēt sabiedrības labklājību.

Bērni ir mūsu nākotne, tāpēc mums ir svarīgi nodrošināt tiem nepieciešamos apstākļus veiksmīgai patstāvīgas dzīves uzsākšanai. SEB banka pastāvīgi atbalsta dažādas sociālās organizācijas, kas nodarbojas ar sabiedrībai nozīmīgu problēmu risināšanu.

Mēs Latvijas SOS bērnu ciematu asociāciju, kas gādā par to, lai bērni pavadītu bērnību ģimenēs.

Jau vairākus gadus strikti ievērojam no gifts policy — neapdāvinām klientus un partnerus. Tomēr, atbalstot jauniešus un sociālās organizācijas, mēs dāvinām labdarības dāvanas. Labdarības dāvana ir klienta vārdā dāvināts ziedojums sociālajām un labdarības organizācijām.

Mēs aktīvi dalāmies ar savām zināšanām, sniedzot tās, piemēram, jauniešiem finanšu pratības jomā, kā arī klientiem —uzņēmumiem un privātpersonām.

Iesaistot visu līmeņu bankas darbiniekus, mēs ik gadu piedalāmies Ēnu dienā. Savukārt Finanšu pratības nedēļas laikā bankas eksperti vada lekcijas un seminārus, izglītojot jauniešus naudas lietošanas prasmēs.

Ilgtspējīgas izglītības attīstības veicināšanā sadarbojamies ar Rīgas ekonomikas augstskolu, Vītolu fondu un Latvijas Mākslas akadēmiju ik gadu nodrošinām 20 stipendijas jauniešiem.

Ilgtspējīgas sabiedrības pamats ir spēcīga un attīstīta kultūra. Jau kopš 2007. gada esam lielākie Latvijas laikmetīgās Mākslas festivāla Cēsis atbalsta sniedzēji.

Kontakti

Pieteikuma anketa

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.