Switch to mobile version. Augšup

Korporatīvā ilgtspēja

Mūsu iespējas, atbildība un loma

Mēs sniedzam ieguldījumu ilgtspējīgā attīstībā. Mēs atbalstām klientus, kuri vēlas pasauli padarīt labāku. Mums kā bankai ir būtiska loma un liela atbildība pret to, kā mēs strādājam, ko mēs finansējam un, kur investējam.

 

 

 

 

Mēs piedāvājam

Zaļais līzings

No 2026. gada Eiropas Savienībā par videi draudzīgām uzskatīs tikai tās automašīnas, kas nerada CO2 emisijas. SEB jau šobrīd piedāvā zaļo līzingu videi draudzīgu auto iegādei ar izdevīgākiem nosacījumiem.
Uzzināt vairāk

Zaļais kredīts

SEB piedāvā zaļo kredītu uzņēmumiem, kuri mazina klimata pārmaiņas un īsteno videi draudzīgus projektus.
Uzzināt vairāk

Ilgtspējīgi pensiju plāni

Klientiem ir svarīgi, lai ienākumi no ieguldījumiem netiktu gūti uz nākamo paaudžu rēķina. SEB pensiju plānu pārvaldnieki ilgtspējīgi ieguldījuši vairāk nekā 353 miljonus eiro.
Uzzināt vairāk

 

 • Mūsu uzņēmējdarbības prioritātes

  Ar savām aktivitātēm ilgtspējas jomā vēlamies iedvesmot arī citus un kļūt par līderiem finanšu nozarē. Tāpēc mūsu ilgtspējas stratēģijā ir minētas šādas atbildības jomas: Ilgtspējīga finanšu joma, Ilgtspējīgas investīcijas, Inovācijas un uzņēmējdarbība, Uz nākotni vērstas atbildīgas konsultācijas.

  Lasīt vairāk

 • Mūsu darbības principi

  Skaidra un efektīva darba organizācija, sadalot atbildības jomas, nodrošina SEB ilgtspējas pasākumu pietiekamu aktualitāti visās uzņēmuma struktūrvienībās. Mūsu ilgtspējas iniciatīvu un pasākumu pamatā ir augsti ētikas standarti, efektīva pārvaldība un atbilstīga pārskatu un ziņojumu iesniegšanas kārtība.

  Lasīt vairāk

 

 

Mūsu atbalstītie projekti

SEB atbalsta ilgtspējīgu uzņēmējdarbību un inovācijas

 • Sociālā uzņēmējdarbība
  Sadarbībā ar Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociāciju sniedzam atbalstu, zināšanas un pieredzi uzņēmējiem, kuru galvenais mērķis nav peļņa, bet gan labāka pasaule.
 • Grantu programma (ie)dvesma
  Sadarbībā ar Pierīgas pilsētām un pašvaldībām katru gadu izsniedzam grantus uzņēmēju projektiem, kas veicina uzņēmējdarbības attīstību Pierīgas reģionā.
 • Izaugsmes programma
  Palīdzam ambicioziem maziem un vidējiem Latvijas uzņēmējiem strādāt pie sava biznesa izaugsmes, organizējot apmācības kopā ar zinošākajiem biznesa ekspertiem.
S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.