Switch to mobile version. Augšup

Korporatīvā ilgtspēja

Bankām sabiedrībā ir ļoti liela nozīme. SEB ir tālejošs mērķis veicināt ilgtspējīgu izaugsmi un dot labumu gan mūsu klientiem un darbiniekiem, gan sabiedrībai kopumā. Mēs darām visu, lai ilgtspēja kļūtu par mūsu uzņēmuma darbības neatņemamu sastāvdaļu un lai ilgtspējas prasības tiktu iekļautas it visā, ko darām.

Mēs vēlamies atbalstīt savus klientus, radīt vērtību mūsu akcionāriem un dot labumu sabiedrībai kopumā. Lai to panāktu, mums cieši jāsadarbojas ar klientiem, darbiniekiem, ieguldītājiem, piegādātājiem un citiem stratēģiskajiem partneriem. Mūsu mērķis ir nodrošināt atklātu un pārredzamu uzņēmuma darbību un radīt labvēlīgus apstākļus godīgai un ilglaicīgai sadarbībai.

  • Mūsu uzņēmējdarbības prioritātes

    Izstrādājot SEB ilgtspējas stratēģiju, esam pievērsušies trim galvenajām atbildības jomām. Ja mūsu darbība atbilst ētikas principiem, mēs palīdzam uzlabot uzņēmumu vadības praksi banku nozarē, saudzējam apkārtējo vidi un palielinām devumu sociālajā jomā.

    Lasīt vairāk

  • Mūsu darbības principi

    Skaidra un efektīva darba organizācija, sadalot atbildības jomas, nodrošina SEB ilgtspējas pasākumu pietiekamu aktualitāti visās uzņēmuma struktūrvienībās. Mūsu ilgtspējas iniciatīvu un pasākumu pamatā ir augsti ētikas standarti, efektīva pārvaldība un atbilstīga pārskatu un ziņojumu iesniegšanas kārtība.

    Lasīt vairāk

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.