Switch to mobile version. Augšup

SEB līzings

Līzinga kompānija SEB līzings darbu uzsāka 1997.gadā (kā SIA Unilīzings), un kopš dibināšanas brīža vienmēr ir bijusi starp Latvijas līzinga un faktoringa tirgus līderiem.

SEB līzinga sadarbība ar SEB banku klientiem nodrošina profesionāli izstrādātus, starptautiski atzītus un mūsdienīgus finanšu pakalpojumus - jaunu un lietotu automašīnu līzingu, industriālās tehnikas līzingu, komerctransporta līzingu, kā arī iekšzemes un eksporta faktoringu. SEB līzinga pakalpojumus klienti var saņemt ikvienā SEB bankas klientu apkalpošanas centrā.

Saskaņā ar SEB grupas pamatvērtībām - klients pirmajā vietā, atbildība, sadarbība, vienkārši – nodrošinām klientiem pasaules līmeņa servisu līzingā un faktoringa pakalpojumu sniegšanā.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.