Switch to mobile version. Augšup

SEB grupas pakalpojumu centrs Rīgā

Vēlies apstrādāt finanšu darījumus no Eiropas, Ņujorkas un Singapūras – nāc uz SEB grupas pakalpojumu centru Rīgā!

SEB ir Ziemeļeiropas finanšu grupa, kas nodrošina savus pakalpojumus 400 000 korporatīvajiem klientiem un finanšu iestādēm, kā arī 5 miljoniem privātpersonu. SEB grupas pakalpojumu centrs Rīgā ir SEB grupas uzņēmums, kas sniedz augstas kvalitātes pakalpojumus SEB grupas klientiem, kuri atrodas 10 dažādās valstīs visā pasaulē.

SEB grupas pakalpojumu centrs Rīgā seko SEB grupas vērtībām: būt uzticams sadarbības partneris ilgtermiņā, tāpēc novērtējam mūsu darbiniekus, kuri aizrautīgi strādā, lai sasniegtu kopīgi nospraustos mērķus.

SEB grupai Baltijā ir grupas pakalpojumu centri: 2006. gadā izveidotais centrs Rīgā, Latvijā (juridiskais nosaukums Skandinaviska Enskilda Banken AB Rīgas filiāle) un 2008. gadā izveidotais centrs Viļņā, Lietuvā (juridiskais nosaukums Skandinaviska Enskilda Banken AB, Vilniaus filialas).

Sniegtie pakalpojumi

SEB grupas pakalpojumu centrs Rīgā šobrīd sniedz šādus pakalpojumus:

 • Tirdzniecības darījumi: darījumu apstrāde un atbalsts klientiem saistībā ar tirdzniecības produktiem (valūtas darījumi, fiksēta ienākuma instrumenti un atvasinātie finanšu instrumenti);
 • Maksājumu darījumi: ienākošo un izejošo starptautisko maksājumu un komercdarījumu apstrāde SEB grupas klientiem, tajā skaitā, rēķinu izrakstīšana, veikto finansu darījumu izmeklēšana, atbalsta un informācijas sniegšana klientiem ar maksājumu procesiem saistītajos jautājumos; 
 • Vērtspapīru darījumi: Ziemeļvalstu vērtspapīru tirdzniecības darījumu norēķini un aktīvu apkalpošana ārvalstu klientiem – starptautiskām bankām un globālām finanšu institūcijām;
 • Saskaņošanas darījumi un statistisko datu apstrāde: ziņošana par problemātiskiem, ar skaidras naudas vai vērtspapīru darbībām saistītiem darījumiem un to kontrole, klientu informācijas reģistrēšana un uzturēšana;
 • Riska kontrole un darbības atbilstība: risku un darījumu uzraudzība, kontrole, atskaišu sagatavošana SEB valdei, augstākajai vadībai, finanšu uzraudzības iestādēm  un bankas iekšējām vajadzībām saskaņā ar atbilstošo likumdošanu.
 • Finanšu tirgus instrumentu kontrole: kontrolē, analizē un sagatavo atskaites SEB vadībai, finanšu tirgus darījumu vadītājiem un riska kontroles nodaļām. Ikdienā kontrolē  finanšu datu kvalitāti.

Mūsu komanda

SEB grupas pakalpojumu centrs Rīgā turpina attīstīties un pastāvīgi meklē jaunus kolēģus, kuri vēlas strādāt un savu profesionālo karjeru attīstīt finanšu jomā, starptautiskā vidē. Šobrīd mūsu uzņēmumā strādā 340 darbinieki.

Mūsu darbinieki sniedz atbalsta funkcijas SEB grupas uzņēmumiem gan Eiropas valstīs, gan tādās valstīs kā Singapūra un ASV. Mēs strādājam darba dienās. Mūsu potenciālie darbinieki ir pozitīvi, motivēti palīdzēt citiem, lojāli, atvērti pārmaiņām un jaunām zināšanām, atbildīgi un precīzi. Uzņēmuma darba valoda ir angļu valoda.

Mēs laipni aicinām pieteikties mūsu vakancēm, ja esi nolēmis savu profesionālo attīstību veidot finanšu sektorā un banku industrijā. Ja Tev ir labas angļu valodas zināšanas un vēlies tās pilnveidot, tad šī ir Tava iespēja!

Vairāk informācijas par mūsu vakancēm www.cv.lv

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.