Switch to mobile version. Augšup

Latectus

Latectus ir SEB grupas uzņēmums, kas Latvijā darbojas kopsolī ar SEB banku, vienlaikus patstāvīgi pārvaldot savu nekustamā īpašuma portfeli: www.latectus.lv

Mūsu portfeli veido pabeigtas dzīvojamās platības un komercplatības, attīstības projekti, kā arī dažādiem lietošanas veidiem paredzēti zemes gabali.

Latectus pamatuzdevums ir tiesiskā ceļā iegādāties tos nekustamos īpašumus, kas savulaik kalpojuši par ķīlu SEB bankas finansētajiem hipotekārajiem kredītiem. Īpašumu iegāde notiek, piedaloties publiskās izsolēs. Tajās iegādāties īpašumu var jebkurš interesents, tādējādi nodrošinot īpašumu pārdošanu atbilstoši tirgus cenām.

Mūsu mērķis ir veicināt nekustamā īpašuma tirgus veselīgu atkopšanos un stabilu attīstību. Mēs centīsimies nodrošināt, ka nākotnē nekustamā īpašuma tirgū darbojas profesionāli uzņēmumi, kas veicina pozitīvu ekonomikas attīstību ilgtermiņā. Lai to paveiktu, mēs aktīvi sadarbojamies ar vietējiem būvniecības uzņēmumiem, arhitektiem, inženiertehniskajiem speciālistiem, attīstītājiem, nekustamā īpašuma pārdošanas aģentiem, juridiskajiem birojiem, īpašumu apsaimniekotājiem un citiem partneriem.

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.