Switch to mobile version. Augšup

Preses relīzes

 • Jaunumi - 20.09.2018

  SEB līzings aicina piedalīties gada balvā “Drošākais uzņēmuma autoparks”

  Jau sesto gadu apdrošināšanas sabiedrība BALTA kopā ar SIA SEB līzings un auto nozares vadošajiem pārstāvjiem rīko gada balvu "Drošākais uzņēmuma autoparks". Tās mērķis ir rosināt Latvijas uzņēmumu, valsts iestāžu un pašvaldību izpratni un vajadzību pēc droša uzņēmuma autoparka, kā arī veicināt labo praksi to pārvaldībā.

  Lasīt vairāk

 • Jaunumi - 19.09.2018

  SEB bankas aptauja: jaunieši Latvijā jūtas nepietiekoši finansiāli novērtēti darba tirgū

  Gada laikā no 43% līdz 54% pieaudzis to jauniešu skaits, kuri uzskata, ka viņu zināšanām un prasmēm atbilstošs atalgojums būtu vismaz 800 eiro mēnesī pēc nodokļu nomaksas. 34% jauno cilvēku vecumā no 18 līdz 25 gadiem uzskata, ka atbilstošs atalgojums būtu no 800 līdz 1200 eiro (2017. gada – 30%), savukārt 20% jauniešu uzskata, ka darba devējiem būtu jāmaksā viņiem vairāk par 1200 eiro mēnesī (2017. gadā – 13%), liecina SEB bankas veiktās aptaujas dati.

  Lasīt vairāk

 • Jaunumi - 19.09.2018

  Dalībai SEB bankas “Izaugsmes programmā” atlasīti 13 uzņēmumi

  Uz SEB bankas “Izaugsmes programmu uzņēmumiem” otro kārtu saņemti vairāk nekā 50 pieteikumi. No tiem atlasīti 13 uzņēmumi, kuri tuvāko trīs mēnešu laikā izies inovatīvu un biznesa izaugsmei noderīgu apmācību programmu ar mērķi sagatavoties straujākai biznesa izaugsmei. SEB banka šīs  programmas īstenošanā šogad ieguldīs 60 tūkstošus eiro.

  Lasīt vairāk

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.