Switch to mobile version. Augšup

Preses relīzes

 • Jaunumi - 12.09.2019

  “Global Finance” atzinis SEB banku par labāko digitālo banku Latvijā

  Starptautiskais biznesa un finanšu izdevums “Global Finance” paziņojis labākās digitālās bankas Centrālajā un Austrumeiropā 2019. gadā. Latvijā, Lietuvā un Igaunijā par labāko atzīta tieši SEB banka.

  Lasīt vairāk

 • Jaunumi - 12.09.2019

  Latvijā atklāj pirmo saules siltumenerģijas staciju Baltijā

  Šodien, 12, septembrī, SIA “Salaspils Siltums” atklāj pirmo saules enerģijas staciju Latvijā, kas tapusi ar SEB bankas atbalstu. Projekta ietvaros izveidots 21 672 m2 aktīvais laukums ar 1720 saules kolektoriem, kas, sākot jau ar 2020. gadu, nodrošinās centralizēto siltumapgādi Salaspils novada iedzīvotājiem. Projekta realizācijā ieguldīti 7,259 miljoni eiro, no kuriem 2,732 miljoni eiro ir Eiropas Savienības Kohēzijas fonda finansējums, savukārt 2,8 miljoni eiro - SEB bankas finansējums.

  Lasīt vairāk

 • Jaunumi - 06.09.2019

  SEB bankas klienti turpmāk internetbankā var pārvaldīt arī savus “Swedbank” kontus

  SEB bankas klienti savā internetbankā turpmāk var piesaistīt arī citu banku kontus, kas ļaus vienuviet ērti plānot savas finanses. Kā pirmie jauno iespēju var novērtēt tie SEB bankas klienti, kuriem ir atvērti konti “Swedbank”. Sākotnēji jaunais pakalpojums ir pieejams privātpersonām, taču jau tuvākajā laikā – arī uzņēmumiem. Turpinās darbs pie tā, lai SEB bankas internetbankā varētu apskatīt arī citu banku kontus, tostarp arī savus kontus SEB bankā Igaunijā un Lietuvā.

  Lasīt vairāk

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.