Switch to mobile version. Augšup

Preses relīzes

 • Jaunumi - 17.07.2018

  Pirmajā pusgadā pieaudzis klientu skaits, noguldījumi palielinājušies par 6%

  2018. gada 6 mēnešos SEB banka piešķīrusi vairāk nekā 8270 aizdevumus par kopējo sumu 508 miljoni eiro, kas ir par 23% vairāk nekā attiecīgajā periodā gadu iepriekš. 417 miljoni eiro jeb 82% no piešķirtā finansējuma saņēmuši uzņēmumi, 91 miljonu eiro - privātpersonas. Pirmā pusgadā SEB grupas Latvijā peļņa ir par 33% vairāk nekā 2017. gada attiecīgajā periodā.

  Lasīt vairāk

 • Jaunumi - 16.07.2018

  Euromoney: SEB – labākā banka Latvijā

  Pasaules vadošais finanšu žurnāls “Euromoney” savā jaunākajā finanšu sektora novērtējumā atzinis, ka SEB par labāko banku Latvijā, piešķirot izcilības balvu kategorijā Labākā banka Latvijā 2017 (Euromoney Award of Excellence 2017 – Best Bank in Latvia).

  Lasīt vairāk

 • Jaunumi - 13.07.2018

  SEB plāno vienkāršot dzīvības apdrošināšanas biznesu Baltijā

  Lai vienkāršotu SEB bankas dzīvības apdrošināšanas biznesu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, esam pieņēmuši lēmumu veikt SEB dzīvības apdrošināšanas kompāniju konsolidāciju, veidojot vienotu uzņēmumu ar mītni Latvijā un filiālēm Lietuvā un Igaunijā.

  Lasīt vairāk

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.