Switch to mobile version. Augšup

Preses relīzes

 • Jaunumi - 14.05.2021

  Daudzveidība ir izšķirošs faktors mūsu panākumiem ilgtermiņā

  Maijs ir Eiropas 2021. gada Daudzveidības mēnesis, kura ietvaros SEB piedalās vairākās aktivitātēs. Iekļaušana un daudzveidība ir izšķiroši faktori mūsu panākumiem ilgtermiņā. Piedaloties šajā iniciatīvā, vēlamies parādīt savu apņemšanos un uzsvērt daudzveidības nozīmīgumu,” saka Johans Torgebijs.

  Lasīt vairāk

 • Jaunumi - 14.05.2021

  Kredītkaršu lietošanas tendences: vairāk pirkumu internetā, mazākas summas

  Lai arī 2020. gads ieviesa izmaiņas kredītkaršu lietošanas ieradumos un būtiski samazinājās darījumu apjoms ārzemēs un tādās nozarēs kā ceļojumi, viesnīcas, restorāni un transports, pieaugusi kredītkaršu izmantošana internetā un tirdzniecības vietās Latvijā – lielākais kāpums bija vērojams pārtikas un būvniecības preču veikalos, kā arī tiešsaistes apģērbu veikalos, liecina SEB bankas apkopota informācija.

  Lasīt vairāk

 • Jaunumi - 13.05.2021

  Arvien biežāk iedzīvotāji izvēlas dzīvokļus jaunajos projektos, kā arī privātmājas Pierīgā

  2021. gada pirmajā ceturksnī SEB banka mājokļa kredītos piešķīra vairāk nekā 41 miljonu eiro, kas ir par 35% vairāk nekā attiecīgajā periodā pērn, savukārt noslēgto līgumu skaits pieaudzis par 19%. Turklāt ievērojami palielinājies pieprasījums pēc finansēšanas privātmāju iegādei un būvniecībai. Ja pirms gada šādiem mērķiem tika novirzīta aptuveni piektā daļa no piešķirtā finansējuma, tad šogad jau vairāk nekā 30%.

  Lasīt vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.