Switch to mobile version. Augšup

SEB Baltics Open Banking – Veidosim nākotnes digitālos pakalpojumus kopā

Jaunas iespējas ar SEB Baltics Open API

Dodieties uz izstrādātāju portālu, kur Jūs atradīsiet mūsu SEB Baltijas API dokumentāciju, testa vidi (sandbox) kopā ar testa datiem un piemēriem.

SEB Baltics Open Banking – Veidosim nākotnes digitālos pakalpojumus kopā

Jaunas iespējas ar SEB Baltics Open API

 
 

Uzskatām, ka pieeja datiem ir veiksmes atslēga digitāliem jaunās paaudzes finanšu pakalpojumiem. Ar SEB Baltics Open Banking jums ir iespēja būt starp pirmajiem, kuri piedāvās nākotnes pakalpojumus miljoniem Baltijas valstu iedzīvotāju.

 
 

SEB jau šobrīd nodrošina pieeju klientu datiem dažādiem pakalpojumu sniedzējiem, lai tie varētu piedāvāt iedzīvotājiem jaunās paaudzes finanšu pakalpojumus. Aicinām uz mūsu izstrādātāju portālu, kur ir pieejama SEB Baltics API dokumentācija maksājumu ierosināšanas un konta informācijas pakalpojumiem.

Sākot ar 14. jūniju, SEB banka ir gatava piedāvāt tehnisko risinājumu, ko paredz Otrā Maksājumu pakalpojumu direktīva (PSD2), lai nodrošinātu konta informācijas pakalpojumu un maksājuma ierosināšanas pakalpojumu. Aicinām ieinteresētas trešās puses testēt šo risinājumu reālajā vidē, lai jau rudenī piedāvātu klientiem jaunus finanšu pakalpojumus.

 

Dodieties uz izstrādātāju portālu, kur Jūs atradīsiet mūsu SEB Baltics API dokumentāciju, testa vidi (sandbox) kopā ar testa datiem un piemēriem.

  • Kas ir API

    API ( an application programming interface) ir protokolu un rīku kopums programmatūru un aplikāciju veidošanai. API ļauj programmētājiem piekļūt konkrētām aplikācijas funkcijām vai datiem. SEB nodrošinās RESTful API piekļuvi banku pakalpojumiem, izmantojot HTTP protokolu. Izstrādātāji varēs izmantot SEB piedāvāto API, lai izveidotu savas lietotnes.

  • Kas ir Open Banking

    Open Banking ir jauna pieeja pakalpojumiem finanšu tehnoloģiju jomā, izmantojot API. Ar to trešo pušu izstrādātāji var veidot aplikācijas un pakalpojumus uz finanšu iestādes bāzes, nodrošinot izvēles iespējas un lielāku finanšu pārredzamību bankas klientiem gan attiecībā uz publiski pieejamajiem, gan privātajiem datiem.

  • Drošība

    Klientu dati joprojām būs pilnībā aizsargāti. Apmainīties būs iespējams tikai ar tiem datiem, kurus lietotājs personīgi apstiprinās kā pieejamus trešajām personām.

  •  

SEB palīdz cilvēkiem īstenot ieceres.

Neatkarīgi no tā, kas jūs esat, no kurienes nākat, cik jums ir gadu vai kādi ir jūsu mērķi, spēks izaugsmei ir katrā no jums.

Mēs strādājam, lai jūs gūtu panākumus, jo zinām, cik daudz var sasniegt tādi cilvēki kā jūs. Cilvēki, kuri tiecas uz panākumiem, ne vien savās, bet visas sabiedrības interesēs, rada jaunas iespējas un ir ekonomikas dzinējspēks. Atbalstot uzņēmīgu cilvēku ambīcijas, ieguvēji ir visi. Tādēļ mums ir svarīgi nodrošināt Jums pasaules līmeņa servisu un padomu ikvienā uzņēmējdarbības jomā.

Tomēr mēs saprotam arī to, ka, tiecoties pēc augstākiem mērķiem, ar padomu vien nepietiek. Ceļā uz panākumiem ir kāpumi un kritumi. Mēs vēlamies būt uzticami sabiedrotie gan labos, gan mazāk veiksmīgos laikos.

Jo SEB ir vairāk nekā banka.

SEB banka. Jūsu ambīcijām

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.