Switch to mobile version. Augšup

SEB bankas klienti palīdzējuši ziedot Vītolu fondam 6 000 eiro

Pateicoties gandrīz 100 000 SEB bankas klientu atsaucībai un aktivitātei, SEB banka ziedos Vītolu fondam 6 000 EUR, kas ļaus
3 talantīgiem jauniešiem studēt vienu mācību gadu.

19. martā SEB banka  organizēja Klientu dienu, kuras ietvaros, pateicībā par veiksmīgo sadarbību ar klientiem, banka par katru klientu veikto darījumu ar maksājuma karti vai Ibankā, klientu vārdā ziedoja
3 centus Vītolu fondam. Šajā akcijā piedalījās 96 230 klienti, kas kopumā veikuši 192 176 dažāda veida darījumus:

  • 127 672 pirkumus;
  • 64 135 darījumus Ibankā (56 805 Ibankas pārskaitījumus un
    7 330 interneta maksājumus);
  • 369 pārskaitījumus bankomātos.

Ziedojuma kopējā summa ir 6 000 EUR, no kuriem  5 765.28 EUR veido klientu darījumi. Līdz ar to ziedojums ļaus studēt vienu mācību gadu
3 talantīgiem jauniešiem.

Vītolu fonds iegūtos līdzekļus izmantos neatlaidīgu un mērķtiecīgu jauniešu stipendijām, palīdzot viņiem kļūt par izciliem izvēlētās nozares speciālistiem. Ar katru šajā dienā veikto bezskaidras naudas darījumu Jūs palīdzējāt veidot izglītotu un gudru rītdienas sabiedrību.

Rūpējoties par sabiedrības izaugsmi un jauniešu profesionālo attīstību, SEB grupa Latvijā vairāk nekā 10 gadus sniedz atbalstu izglītībai, piešķirot stipendijas jauniešiem augstākās izglītības iegūšanai. Arī šogad ar SEB atbalstu dažādās Latvijas augstākās izglītības iestādēs studē 22 mērķtiecīgi un talantīgi jaunieši no visiem Latvijas reģioniem.

Vītolu fonda stipendiātu pieredze

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.