Switch to mobile version. Augšup

Nordeķu mājas

Foto galerija

No 72 300 EUR (kredīta ikmēneša maksājums no 258,60* EUR)

No 39.1 līdz 79.7 m2 | Slokas iela 86, Rīga

Trīs stāvu dzīvojamā ēkā iekārtoti 20 dzīvokļi, kas ļauj baudīt mieru, ērtības un līdzās esošā Nordeķu muižas parka vēstures elpu. Projekta mērķis ir nodrošināt maza apjoma dzīvojamo māju ar omulīgu un mājīgu vidi, kurā jūtams patīkams iekšējais klimats.

Nordeķu mājas ziemeļniecisks tēls ar koka apdares elementiem lieliski sasaucas ar Pārdaugavas vēsturisko apbūvi. Nama celtniecībā izmantotas jaunākās būvtehnoloģijas un materiālu dažādība. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu apdari un rūpīgi pārdomātu telpu plānojumu.

Tuvumā atrodas izglītības iestādes, sporta klubi, kā arī veikali un tirdzniecības centri. Pateicoties attīstītajai transporta infrastruktūrai, no Nordeķu mājām ir ērti nokļūt jebkurā Rīgas punktā.

Projektu attīsta SIA “Telde”. Arhitekts – SIA “Substance”. Būvnieks – SIA “Deprom LV”. 

Iegādājoties dzīvokli projektā “Nordeķu mājas” ar SEB bankas finansējumu līdz š.g. 31. decembrim, Jūs saņemsiet:

 • kredīta noformēšanu – bez maksas (standarta cenrādis – 1,5%);
 • darījuma kontu par 50 EUR (standarta cenrādis 0,4% no darījuma summas);
 • Zelta klienta statusu uz 12 mēnešiem;
 • īpašu apdrošināšanas piedāvājumu no IF P&C Insurance AS Latvijas filiāle.

Finansējuma apjoms: līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.

Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības. Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam vai ir iestājusies grūtniecība.

Lai uzzinātu, kādu kredīta summu Jūs varat saņemt, kā arī citus ar kredītu saistītus jautājumus, aicinām aizpildīt pieteikumu.

 


 

* Aprēķina pieņēmums: īpašuma cena 77 000 EUR, klienta līdzdalība 11 550 EUR, kredīta summa 65 450 EUR, kredīta procentu likme 2,5% gadā (procentu likme ir mainīga, to veido pievienotās likmes un bāzes likmes kopsumma), kredīta atmaksas termiņš 30 gadi, ikmēneša maksājums 258,60 EUR, kas aprēķināts pēc vienmērīgās atmaksas metodes. Komisijas maksa par kredīta izsniegšanu 327,25 EUR. Gada procentu likme (GPL - aprēķinātās kredīta kopējās izmaksas aizņēmējam, izteiktas gada procentos no kredīta) ir 2,6%, kopējā summa, kas jāmaksā ir 93 488,40 EUR.

Materiāla saturam ir tikai informatīvs raksturs. Aprēķina pieņēmumā norādītās procentu likmes un cita skaitliskā informācija ir aptuvena. Lai uzzinātu precīzāku informāciju, aicinām pieteikties konsultācijai pie SEB bankas kredītspeciālista.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.