Switch to mobile version. Augšup

Piedāvājums senioriem

 

 

 

Personīgā konsultācija

Ieradumi un ikdienas norēķinu vajadzības ir dažādas. Ja neveicat maksājumus internetbankā vai mobilajā aplikācijā, Jums var pietikt ar norēķinu karti. Savukārt regulāriem maksājumiem vērts apsvērt rēķinu automātisko apmaksu un ceļojumiem – kredītkartes un ceļojumu apdrošināšanas izmantošanu. Visos gadījumos ieteiksim tieši Jums piemērotākos risinājumus.

Jautājiet mums:

 • apmeklējot SEB bankas filiāli;
 • zvanot +371 26668777;
 • rakstot internetbankas ziņojumu sadaļā;
 • piesakoties video konsultācijai, kas pieejama internetbankas lietotājiem.

 

 

Karte

Iedomāties komfortablu dzīvi bez maksājumu kartes vairs nav iespējams. Mūsdienās karte ir kas vairāk par iespēju izņemt naudu bankomātos un norēķināties par pirkumiem veikalos – tā nepieciešama arī algas vai pensijas saņemšanai un pirkumiem internetā. Ceļojumos karte ir daudz parocīgāka un drošāka par skaidru naudu, īpaši ņemot vērā, ka bez tās nav iespējams rezervēt aviobiļetes, viesnīcas un citus pakalpojumus.

Ar bezkontakta karti samaksāt par pirkumiem var ātri un vienkārši – tikai nopīkstinot to pie maksājumu termināļa. Pirkumu līdz 25 EUR iespējams apmaksāt, neievadot PIN kodu. Taču papildu drošībai lūgsim Jūs ievadīt PIN kodu, kad kopējā maksājumu summa sasniegs 50 EUR.

Kartes lietošanas maksa (mēnesī) 1,40 EUR
Pirkumi ar karti Bez maksas

Skaidras naudas izņemšana bankomātā līdz 600 EUR vienā kalendārajā mēnesī no visiem klienta kontiem:

 • SEB bankas un Swedbank bankomātos Latvijā
 • SEB bankomātos Igaunijā un Lietuvā
Bez maksas
Skaidras naudas izmaksa pie tirgotāja Bez maksas

Pilns cenrādis

Lai būtu droši

Lai maksājumu kartes lietošana būtu droša, jāievēro vairāki vienkārši principi, kas saistīti ar PIN kodu, iepirkšanos internetā un kartes glabāšanu.
Lasīt vairāk

Maksājumi

Mūsdienās, lai pārvaldītu savas finanses, vairs nav jādodas uz banku, jo daudzi tās pakalpojumi pieejami arī internetā vai pa tālruni. Atliek vien izvēlēties sev piemērotāko risinājumu.

Kodu kalkulators

Kodu kalkulators ir elektroniska autorizācijas ierīce, kas ģenerē internetbankas pieejas un autorizācijas kodus. Salīdzinot ar kodu karti, kodu kalkulators nodrošina īpaši augstu drošības līmeni, jo katru reizi ģenerē unikālu pieejas vai autorizācijas kodu. Turklāt tas ir aizsargāts ar PIN kodu. Kodu kalkulatoru varat saņemt jebkurā SEB filiālē.

Ja maksājumus regulāri neveicat

Ja maksājumus regulāri neveicat vai to skaits nav liels, iesakām standarta cenrādi, maksājot par katru pakalpojumu atsevišķi.

Norēķinu konta apkalpošana (mēnesī) 0,70 EUR
Kartes lietošanas maksa (mēnesī) 1,40 EUR
Pārskaitījumi internetbankā un mobilajā lietotnē:
 • Starp saviem kontiem SEB bankā
Bez maksas
 • Uz cita klienta kontu SEB bankā
0,14 EUR
 • SEPA maksājums
0,36 EUR

Ja maksājumu skaits nepārsniedz 10 mēnesī

Ja maksājumus veicat regulāri, bet to skaits nepārsniedz 10 maksājumus mēnesī, Pamata komplekts Jums būs vispiemērotākais risinājums.

Pamata komplekta lietošanas maksa (mēnesī) 2,00 EUR

Komplekta cenā ietilpst norēķinu kartes lietošanas maksa un 10 maksājumi internetbankā un mobilajā lietotnē.
Lasīt vairāk

Izvēlēties piemērotāko komplektu

Ja ceļojat un veicat maksājumus

Ja ceļojat un veicat maksājumus, iesakām Aktīvo komplektu.

Aktīvā komplekta lietošanas maksa (mēnesī) 4,00 EUR

Komplekta cenā ietilpst norēķinu karte un kredītkarte bez mēneša maksas, kā arī neierobežots maksājumu skaits internetbankā un mobilajā lietotnē.
Lasīt vairāk

Izvēlēties piemērotāko komplektu

Visai ģimenei par vienu ikmēneša maksu

Ģimenes komplekts ir finansiāli izdevīgs risinājums, ja kopā ar Jums to izmantos vēl vismaz viens pieaugušais. Tas paredzēts līdz pat 6 dalībniekiem (tuviniekiem vai draugiem) par vienu ikmēneša maksu.

Ģimenes komplekta lietošanas maksa (mēnesī) 5,00 EUR

Komplekta cenā ietilpst norēķinu karte un kredītkarte bez mēneša maksas, kā arī neierobežots maksājumu skaits internetbankā un mobilajā lietotnē.
Lasīt vairāk

Izvēlēties piemērotāko komplektu

Iespēja uzticēt savu kontu pārvaldību

Internetbankā iespējams pievienot savu kontu cita klienta kontiem un to pārvaldību uzticēt tuviniekam vai citai personai.

Jūs varat filiālē iesniegt pieteikumu par sava konta pievienošanu cita klienta internetbankai uz noteiktu laiku vai bez konkrēta termiņa.  Norēķinu kontus iespējams pieslēgt skatīšanas vai maksāšanas režīmā, savukārt noguldījumu vai krājkontu – tikai skatīšanas režīmā.

E-rēķini komunālo pakalpojumu apmaksai

Par komunālajiem pakalpojumiem ērtāk norēķināties, izmantojot e-rēķinus. Jūs varat pilnvarot SEB banku apmaksāt rēķinus no Jūsu konta atbilstoši pakalpojumu sniedzēju elektroniski iesūtītajiem e-rēķiniem. E-rēķinu apmaksa notiek precīzi un laikā, Jums tikai jānodrošina nepieciešamā naudas summa Jūsu kontā. E-rēķinu apmaksai iespējams ērti sekot līdzi internetbankā.
Lasīt vairāk

 

Krājkonts

Uzkrājums kalpo kā drošības spilvens neparedzētiem gadījumiem.
Ja Jums ir būtiski krāt, neuzņemoties īpašas saistības, vai īsā laikā sakrāt naudas līdzekļus kādam konkrētam mērķim, ir vērts izmantot krājkontu. No tā naudu var izņemt jebkurā laikā, trīs dienas iepriekš uzrakstot iesniegumu internetbankā. Tas ir ērti, vienkārši, bez komisijas maksas un jebkādām papildu saistībām.

Lasīt vairāk

Ceļojumu apdrošināšana

Ceļojot uz ārzemēm, iesakām iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, lai sev un tuviniekiem neradītu liekus izdevumus un pasargātu sevi no neparedzētām situācijām – sākot ar bagāžas pazušanu un beidzot ar slimošanu. Visērtāk ceļojumu apdrošināšanu iegādāties internetbankā.

Lasīt vairāk


Noderīgi raksti Infotelpā:

 • Drošība - 06.03.2019

  Smart-ID – kodu kartes vietā

  Smart-ID – kodu kartes vietā

  Ieradumi mainās – naudas pārskaitīšana internetbankā jau kļuvusi par ikdienu. Attīstoties viedtālruņiem, cilvēki arvien biežāk izvēlas veikt maksājumus mobilajā lietotnē, kas sniedz iespēju pārvaldīt savas finanses jebkurā vietā un laikā. Bet lai pakalpojumu lietošana būtu maksimāli droša, arī autorizācijas līdzekļi kļūst arvien modernāki.

  Lasīt vairāk

 • Bankas kartes - 20.09.2016

  Pirkumi līdz 50 eiro – bez PIN koda

  Pirkumi līdz 50 eiro – bez PIN koda

  Bezkontakta maksājumu kartes no tradicionālajām atšķir iespēja ātri un ērti norēķināties par nelieliem pirkumiem, neievietojot karti terminālā un neievadot PIN kodu. Tiek prognozēts, ka līdz 2020. gadam lielākā daļa karšu būs ar bezkontakta funkciju.

  Lasīt vairāk

 • Bankas kartes - 03.02.2020

  Norēķinu karte vai kredītkarte?

  Maksājumu kartes kļuvušas par ierastu norēķinu veidu ar dažādām papildu funkcijām. Lai neapjuktu plašajā karšu piedāvājuma klāstā, jāsāk ar to, ka pamatā ir divi maksājumu karšu veidi – norēķinu kartes un kredītkartes.

  Lasīt vairāk

 • Uzkrājumi - 14.01.2019

  Kāpēc naudu krāt bankā, nevis zeķē?

  Kāpēc naudu krāt bankā, nevis zeķē?

  Lai gan Latvijā jau ilgu laiku darbojas bankas, joprojām netrūkst to, kam naudas krāšana zeķē tomēr šķiet labākais risinājums, un nerimst diskusijas par šo no seniem laikiem mantoto ieradumu.

  Lasīt vairāk

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.