Switch to mobile version. Augšup

Nākamais solis Tavā karjerā

Darbs vai prakse SEB bankā dos Tev iespēju nepārtraukti augt un būt daļai no ilgtspējīgas, atbildīgas un profesionālas komandas.

 

SEB banka – viens no labākajiem darba devējiem

Klients pirmajā vietā, atbildība, sadarbība un vienkāršība – šīs vērtības ir būtiskas gan mūsu klientiem, gan kolēģiem. Ja tās atbilst arī Jūsu vērtībām, pievienojies mūsu komandai!

Tavas prakses iespējas SEB

“Mēs novērtējam jaunu speciālistu vēlmi pilnveidoties un pierādīt sevi, un kuriem ir tuvas mūsu vērtībām - klients pirmajā vietā, atbildība, sadarbība un vienkāršība. Ticam, ka jaunas idejas paver ceļu uz panākumiem, tādēļ piedāvājam divas prakses programmas: mācību prakses vietas augstskolu studentiem un apmaksātas prakses vietas pēdējo kursu studentiem. Uzņēmīgākos praktikantus aicinām pievienoties mūsu komandai un veidot karjeru SEB bankas grupas uzņēmumos."

Ieva Tetere, SEB bankas prezidente

 

Mācību prakse

Mācību praksē SEB bankā pēdējo trīs gadu laikā ir strādājuši vairāk nekā 300 studentu. Pieteikties praksē var jebkurš students, kuram mācību iestāde nodrošina trīspusēja līgumu starp praktikantu, mācību iestādi un SEB banku. Laipni aicinām visu kursu studentus gan no pilna laika klātienes, gan arī neklātienes un vakara studiju programmām. Prakses ilgumi atšķiras, bet  visvairāk iemācās un sevi pierāda tie studenti, kuri praksē piesakās uz vairākiem mēnešiem.

 
 
 

Apmaksāta prakse pēdējo kursu studentiem

Pēdējā kursa laikā ir jāraksta diplomdarbs un aktīvi jādomā par karjeru pēc studijām. Piedāvājam apmaksātas prakses iespējas jebkuras augstskolas pēdējā kursa studentiem. Tā var būt gan mācību prakse, gan paša iniciatīva. Galvenais priekšnoteikums ir studijas augstskolas pēdējā kursā un spēja apvienot pilna laika praksi ar mācībām. Apmaksātas prakses gadījumā ar praktikantu tiek slēgts darba līgums uz noteiktu laiku.

Apmaksāta prakse pēdējo kursu studentiem

Apmaksāta prakse pēdējo kursu studentiem

Pēdējā kursa laikā ir jāraksta diplomdarbs un aktīvi jādomā par karjeru pēc studijām. Piedāvājam apmaksātas prakses iespējas jebkuras augstskolas pēdējā kursa studentiem. Tā var būt gan mācību prakse, gan paša iniciatīva. Galvenais priekšnoteikums ir studijas augstskolas pēdējā kursā un spēja apvienot pilna laika praksi ar mācībām. Apmaksātas prakses gadījumā ar praktikantu tiek slēgts darba līgums uz noteiktu laiku.

 

Prakses laikā Tu:

 • Pielietosi augstskolā apgūtās zināšanas un mācīties no profesionāliem speciālistiem,
 • saņemsi visu nepieciešamo apmācību un mentoringu prakses uzdevumu veikšanai,
 • strādāsi pie reāliem un atbildīgiem biznesa uzdevumiem,
 • spersi pirmo soli karjerā SEB ar plašām izaugsmes iespējām gan vietējā, gan starptautiskā mērogā,
 • varēsi bez maksas apmeklēt SEB sporta centru,
 • tiksi uzklausīts un jutīsies kā viens no mūsu komandas, kurā valda savstarpēja cieņa un atbalsts.

Tavas priekšrocības:

 • Tu uzņemies atbildību par saviem lēmumiem,
 • Tev piemīt labas komunikācijas un sadarbības prasmes,
 • Tu vēlies iemācīties jaunas prasmes,
 • Tev ir labas latviešu un angļu valodas zināšanas,
 • Tu jūties gatavs pieņemt jaunus izaicinājumus,
 • vēlies padziļināt skolā iegūtās zināšanas,
 • Tev ir pārliecība, ka cilvēkiem ir jāciena viens otru un jābūt godīgiem savā darbībā.

Piesakies

Sūti savu CV un pieteikumu uz e-pastu: prakse@seb.lv. Mēs sazināsimies ar Tevi, līdz ko mums būs tieši Tev piemērots piedāvājums.

 

Praktikantu pieredze

Vasaras prakse SEB bankā

“Jauni kontakti ir viens no vērtīgajiem ieguvumiem, ejot praksi SEB bankā. Praksi aizvadīju Nekustamo īpašumu finansēšanas pārvaldē. Man ir bijusi izdevība piedalīties sanāksmēs un redzēt, kā tiek pieņemti svarīgi biznesa lēmumi. Man tika uzticēta arī informācijas vākšana un gatavošana klientiem. Gandarījumu sagādā katrs labi padarītais darbs, kurš piedevām ir ar pievienoto vērtību zināšanām. Noslēdzot četru mēnešu praksi, pārliecinājos, ka darbs profesionāļu komandā, ir labākais veids, kā iepazīt savu nākotnes profesiju,” stāsta Banku augstskolas students Edžus Ceriņš.

"Prakse SEB bankas naudas pārvaldības, faktoringa, finanšu tirgus un lielo uzņēmumu apkalpošanas pārvaldē ļāva pielietot skolas zināšanas praksē un  iepazīt SEB kolektīvu”, pārdomās dalās Rīgas Ekonomikas augstskolas students Edgars Indārs.

"Bija aizraujoši veikt kompāniju finanšu analīzi, paredzot nākotnes finanšu rādītājus un izveidojot savus ieteikumus turpmākai sadarbībai ar šo uzņēmumu. Interesanti bija analizēt un mēģināt atrast darbības, kurām ir paaugstināts risks,” atzīst Edgara studiju biedrs Kristaps Miks.

Studējošo prakse finanšu sektorā

Kas ir svarīgi, lai izveidotu veiksmīgu karjeru?

 

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.