Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2021 07 02 - 11:30

SEB biznesa pakalpojumu centrs 2023. gadā pārcelsies uz jauno biznesa centru GUSTAVS

SEB grupas biznesa pakalpojumu centrs Rīgā ir noslēdzis līgumu ar nekustamā īpašuma attīstītāju GALIO Group, kas paredz, ka 2023. gada sākumā SEB biznesa pakalpojumu centrs pārcelsies uz jauno biznesa centru GUSTAVS, kas atradīsies Gustava Zemgala gatvē 73.

Jaunās biroju ēkas būvniecība sāksies šovasar. SEB nomās aptuveni 11 000 kvadrātmetrus biroju platības, nodrošinot vietu vairāk nekā 1000 darbiniekiem. Jaunceļamajai ēkai būs seši stāvi, tā tiks projektēta un būvēta atbilstoši augstajām BREEAM Excellent sertifikāta prasībām ilgtspējas jomā.

Rūta Jasiulioniene, SEB biznesa pakalpojumu centra vadītāja Viļņā un Rīgā: “Esam ilgi un rūpīgi gatavojušies šim lēmumam. Tas ļaus mūsu komandām Rīgā strādāt zem viena jumta modernā un iedvesmojošā darba vidē. Pēc pandēmijas birojam vēl aizvien būs svarīga loma, veicinot sadarbību starp kolēģiem, mācoties vienam no otra un kopīgi radot jaunas idejas. Kopā ar vienu no pasaulē vadošajiem uzņēmumiem darba vides stratēģijas jomā mēs iesaistīsim darbiniekus jaunā biroja vides plānošanā un savstarpējās sadarbības vides izveidē. Man nav šaubu, ka GUSTAVS noteiks jaunu kvalitātes standartu Latvijas biznesa pakalpojumu centru nozarē – tieši tāpat, kā to paveica mūsu jaunais birojs NOVA Viļņā, uz kuru pārcēlāmies šī gada pavasarī.”

Kaspars Beitiņš, GALIO development valdes loceklis Latvijā: “Šis darījums apliecina, ka nekustamo īpašumu tirgus Rīgā atmostas tas ir gatavs liela apjoma darījumiem un lielākai savstarpējai uzticībai starp nekustamo īpašumu attīstītājiem un nomniekiem. Biznesa centrs GUSTAVS būs energoefektīva, moderna, uz cilvēkiem orientēta telpa produktīviem un veiksmīgiem uzņēmumiem un to komandām. Īstenojot tādus projektus kā biroju komplekss S7 Viļņā, GALIO Group ir apliecinājusi augstu kvalitāti, kas ir svarīga uzņēmumiem, kuri nopietni domā par ilgtspēju un darbinieku labsajūtu. Šajā projektā mēs pielietosim labāko pieredzi, kuru esam ieguvuši attīstot projektus Lietuvā (t.i. Wave biznesa centrs, biroju komplekss S7), lai sniegtu SEB komandai labāko iespējamo rezultātu.”

Šajā darījumā nekustamā īpašuma pakalpojumu uzņēmums Colliers International darbojās kā SEB konsultants, sniedzot atbalstu jaunās biroju ēkas projekta atlasē līguma slēgšanā ar attīstītāju.

SEB biznesa pakalpojumu centrs Rīgā nodrošina SEB grupas uzņēmumiem Skandināvijā un citos pasaules reģionos tādus biznesa pakalpojumus, kā maksājumu apstrāde un naudas pārvaldības pakalpojumi, starptautisko vērtspapīru un citu vērtspapīru darījumu apstrāde, darbības atbilstība un risku vadība, private banking darījumu apstrāde, finanšu tirgus darījumu apstrāde un finanšu tirgus instrumentu kontrole, klientu izpēte un klientu darbības cikla procesu vadība, kā arī IT sistēmu izstrāde un uzturēšana.

Pašlaik SEB biznesa pakalpojumu centrā Rīgā ir aptuveni 850 darbinieki un to komandas izvietotas trīs dažādās vietās. Otrs SEB biznesa pakalpojumu centrs atrodas Viļņā un nodarbina vairāk nekā 1200 darbiniekus. Savukārt SEB bankas Latvijā galvenais birojs arī turpmāk atradīsies Valdlaučos, Meistaru ielā 1.

GALIO Group ir Lietuvas kompānija, kas nodarbojas ar ilgtspējīgu nekustamo īpašumu attīstību. Kompānijai pieder vairāki zemes īpašumi Rīgā, kuros tā plāno attīstīt daudzfunkcionālus projektus, lai Rīgas nekustamo īpašumu tirgū piedāvātu 110 tūkstošus kvadrātmetru lielas platības mūsdienīgiem birojiem un aptuveni 2000 jaunus dzīvokļus.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.