Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2021 06 28 - 08:50

Maxaa – labākais Baltijas reģiona uzņēmums FinTech attīstības programmā Lighthouse

Latvijas FinTech jeb finanšu tehnoloģiju uzņēmums “Maxaa” atzīts par labāko Baltijas valstu kategorijā šī gada pavasara Mastercard Lighthouse FINITIV attīstības programmā.

Kopumā tajā piedalījās 15 uzņēmumi no Skandināvijas un Baltijas valstīm ar mērķi veidot partnerības ar vadošajiem finanšu un tehnoloģiju jomu ekspertiem, lai attīstītu un pilnveidotu savus produktus un pakalpojumus atbilstoši mūsdienu digitālās vides prasībām. Baltijas valstu kategorijā kā perspektīvākais uzņēmums tika izvēlēts Latvijas uzņēmums “Maxaa”, kas nodrošina pilnībā digitālu kases aparātu un mobilo POS risinājumu tirgotājiem mazo un vidējo uzņēmumu segmentā.

SEB bankas Inovāciju vadītājs Kārlis Karolis: "Lepojamies, ka esam daļa no Lighthouse programmas jau kopš tās pirmsākumiem, jo, lai radītu nākamās paaudzes finanšu pakalpojumus, gan FinTech, gan bankām ir cieši jāsadarbojas. Esam patīkami pārsteigti par “Maxaa” izstrādāto inovatīvo risinājumu, kas ne vien palīdz labāk sasniegt tirgotājus, bet arī uzlabo viņu pieredzi ar maksājumu risinājumiem. Skatīsimies, kā izdosies šo partnerību attīstīt tālāk.”

 

“Esam pagodināti, ka mūsu uzņēmums tika izvēlēts par uzvarētāju Baltijas valstu kategorijā. Tas ir ļoti nozīmīgs nozares pārstāvju atzinums, kas nozīmē, ka ar savu izstrādāto risinājumu esam uz pareizā ceļa. Turpināsim programmas laikā iesāktās partnerības sarunas, lai attīstītos un izvērstu savu darbību plašāk,” saka “Maxaa” līdzdibinātājs Helmuts Buļs.

Latvijas uzņēmumu vidū, kuri piedalījās programmā, ir  “Snapio” – viena klikšķa norēķinu risinājums, lai iepirktos no produktu reklāmām tiešsaistes vidē, kā arī “Alpha Visum”, kuras API tehnoloģija palīdz uzlabot datu modelēšanas precizitāti.

Lighthouse programma tika uzsākta 2018. gadā ar mērķi palīdzēt Baltijas un Ziemeļvalstu jaunuzņēmējiem nodibināt kontaktus, iegūt partnerus un iedvesmoties no pieredzējušiem ekspertiem, kuri jau gadiem darbojas FinTech nozarē. Programmas darbības laikā uzsāktas jau vairāk nekā 70 partnerības.

Nākamā Mastercard Lighthouse FINITIV programma sāksies 2021. gada septembrī, koncentrējoties uz Zviedrijas, Somijas un Igaunijas tirgiem. Pieteikšanās 2021.gada rudens programmai.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.