Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2021 04 28 - 09:25

Jonas Alstroms iecelts par jauno SEB Grupas Lielo uzņēmumu un finanšu institūciju divīzijas līdzpriekšsēdētāju

Pašreizējais SEB Baltijas divīzijas vadītājs Jonas Alstroms (Jonas Ahlström) iecelts par jauno SEB Grupas Lielo uzņēmumu un finanšu institūciju divīzijas līdzpriekšsēdētāju, un vadīs to kopā ar otru esošo līdzpriekšsēdētāju Hoakimu Alpenu (Joachim Alpen).

Jonas Alstroms

J. Alstroms nomainīs amatā Villiamu Pausu (William Paus), kurš iecelts par SEB Grupas jaunizveidotās Private Wealth Management & Family Office divīzijas vadītāju. J. Alstroms darbu jaunajā amatā sāks līdz šī gada 1. septembrim un paliks SEB grupas izpildkomitejas loceklis. Uzsākts atlases process jaunā Baltijas divīzijas vadītāja amatam.

“Esmu priecīgs, ka Jonas Alstroms uzņemsies nozīmīgo lomu būt par SEB Grupas Lielo uzņēmumu un finanšu institūciju divīzijas līdzpriekšsēdētāju. Viņam ir dziļas zināšanas par banku un vairāku vadošu amatu pieredze pēdējos gados, tostarp CEO un stratēģijas biroja vadītāja pieredze, kur J. Alstroms īstenoja daudzus SEB grupas apvienošanas un iegādes (M&A) darījumus. Tāpat J. Alstroms bijis arī Baltijas divīzijas finanšu direktors un pašlaik arī vadītājs. Viņam ir pieredze arī SEB parāda kapitāla tirgu un SEB akciju struktūrvienībās. Līdzšinējos amatos Jonas Alstroms devis nozīmīgu pienesumu bankai un esmu pārliecināts, ka viņš to turpinās arī jaunajā amatā,” stāsta SEB Grupas prezidents Johans Torgebijs.

“Priecājos pievienoties Lielo uzņēmumu un finanšu institūciju divīzijai un esmu apņēmības pilns turpināt sekmīgu divīzijas izaugsmes un pārmaiņu ieceru īstenošanu ciešā sadarbībā ar mūsu klientiem,” saka Jonas Alstroms.

Vairāk informācijas SEB Grupas ziņā.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.