Switch to mobile version. Augšup

PAZIŅOJUMI - 2021 03 09 - 17:15

Grozījumi SEB bankas Konsultāciju noteikumos

No 2021. gada 10. marta spēkā ir jauna SEB bankas ieguldījumu konsultāciju pakalpojuma noteikumu versija (turpmāk – Konsultāciju noteikumi).

Jaunie Konsultāciju noteikumi attiecas gan uz esošiem, gan arī uz jauniem klientiem un ietver šādus papildinājumus:

 1. Turpmāk SEB banka var piedāvāt Ieguldījumu konsultācijas arī Mobilajā lietotnē, izmantojot Robo investora risinājumu, Konsultāciju noteikumos paredzot attiecīgā pakalpojuma sniegšanas kārtību.
 2. Ņemot vērā Regulas (ES) 2019/2088 prasības par informācijas atklāšanu, kas saistīta ar ilgtspēju finanšu pakalpojumu nozarē, SEB bankai ir pienākums informēt klientus par ilgtspējas risku integrāciju un to ietekmi uz ieguldījumu lēmumiem, kas attiecas uz portfeļa pārvaldības pakalpojumu, ieguldījumu konsultāciju un ar apdrošināšanas pakalpojumiem saistītu konsultāciju sniegšanu. Attiecīgā informācija tiek atklāta klientiem, iekļaujot to Konsultāciju noteikumos, ar kuriem klienti iepazīstas pirms pakalpojumu saņemšanas.

Aicinām iepazīties ar jaunajiem noteikumiem un Politiku par ilgtspējas risku integrāciju un to ietekmi uz ieguldījumu lēmumiem un ieguldījumu konsultācijām.

Konsultāciju noteikumi

Politika par ilgtspējas risku integrāciju un to ietekmi uz ieguldījumu lēmumiem un ieguldījumu konsultācijām

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.