Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2021 02 02 - 14:00

SEB banka piešķīrusi finansējumu 16 miljonu apmērā t/c “Damme” refinansēšanai

SEB banka piešķīrusi finansējumu 16 miljonu apmērā uzņēmumam SIA “RCH Management”, kam pieder tirdzniecības centrs “Damme” Imantā. Finansējums tiks ieguldīts esošo saistību refinansēšanai. Šis ir pirmais SEB bankas darījums ar nekustamo īpašumu ieguldījumu uzņēmumu “New Agenda Partners”, kas pārvalda Norvēģijas izcelsmes kapitālu Latvijā.

Ints Krasts, SEB bankas valdes loceklis: “Lai arī šobrīd, nolūkā mazināt Covid-19 izplatīšanās risku, tirdzniecības centru darbība ir būtiski ierobežota, līdz ar to ieviešot izmaiņas arī iedzīvotāju iepirkšanās paradumos un veicinot e-komercijas apjomu pieaugumu, saglabājam konstruktīvu skatījumu uz komercplatību attīstibu. Esam pārliecināti, ka tirdzniecības centri ar labu atrašanās vietu un pircējiem ikdienā nepieciešamām precēm un pakalpojumiem saglabās savu aktualitāti arī turpmāk.”

Joakims Blankings (Joakim Blanking), SIA “RCH Management” valdes loceklis: “Tirdzniecības centrs “Damme” ir ļoti labi funkcionējošs mazumtirdzniecības centrs, kas nostiprinājis savas pozīcijas Pārdaugavā. Neraugoties uz šā brīža izaicinājumiem, tirdzniecības centrs strādā ar labiem rezultātiem, ko apliecina gan stabilitāte komercplatību nomnieku vidū, gan arī SEB bankas piešķirtais finansējums. Ļoti augstu vērtējam SEB banku kā ilgtermiņa finanšu partneri un ceram uz veiksmīgu sadarbību arī turpmāk.”

Tirdzniecības centrs “Damme” durvis vēra 2011. gada pavasarī un tika paplašināts 2017.gadā. Tas ir lielākais tirdzniecības centrs Imantā, kas nodrošina daudzveidīgu un visaptverošu veikalu piedāvājumu, kā arī plašu pakalpojumu klāstu.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.